помощ за показване на разхода на Форд Мондео МК3

Отопление, вентилация, климатизация. Ключалки. Друго оборудване и принадлежности.
Crazyspawn
потребител
потребител
Мнения: 24
Регистриран: 01 окт 2014, 17:06
Модел на автомобила: Ford Mondeo Mk3 115k.s 2001g.
Status: Извън линия

помощ за показване на разхода на Форд Мондео МК3

Мнение от Crazyspawn » 21 ное 2014, 14:22

Здравейте колеги имам следния проблем колата е Форд Мондео мк3 2001г. 2.0Di 115к.с. когато правих диагностика на таблото там където ми показва температурата отвън имаше и други показатели ето и прикачена снимка въпросът е ,че аз на лоста на мигача нямам бутончето инфо . Снабдих се с такъв бутон но при натискането му имам само звук пипкане но не сменя показателите за разход. Въпросът ми е следния след като на теста на таблото имам показатели както на снимката защо при движение при натискане на бутона инфо неми показва нищо освен температурата само едно пипкане какво може да е? Ако бушон то кой е помогнете.
Благодаря предварително.
Прикачени файлове
IMAG0323.jpg

Потребителски аватар
martin1977
потребител
потребител
Мнения: 848
Регистриран: 17 май 2010, 16:42
Модел на автомобила: Ford
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: помощ за показване на разхода на Форд Мондео МК3

Мнение от martin1977 » 21 ное 2014, 14:48

Вероятно нямаш компютър, затова не си имал и лостче. А при диагностиката се показват и другит данни, вероятно защото таблото е еднакво за всички дизели на МК3 преди фейса. Не съм убеден в правотата на мнението си, но така предполагам. Не всички МК3 имат компютър (трип, борд, или както се нарича) и само със смяна на лостче няма да стане ... трябва и друго да се направи, по-запознатите да кажат какво.

Отговори

Върни се в “ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 51 госта