Препоръчайте майстор/диагностик на климатика на Мондеото.

Отопление, вентилация, климатизация. Ключалки. Друго оборудване и принадлежности.
g.taskov
потребител
потребител
Мнения: 407
Регистриран: 27 авг 2006, 13:20
Модел на автомобила: Mondeo 1.8I Комби LPG 1998г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Препоръчайте майстор/диагностик на климатика на Мондеото.

Мнение от g.taskov » 30 юни 2007, 18:01

Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате добър майсто/диагностик на климатици в София.Става дума за моя автомобил Ford Mondeo `98. Очаквам от вас контакти както и някакви коментари относно работата им.
Благодаря!

dreidrei
потребител
потребител
Мнения: 432
Регистриран: 26 юли 2006, 15:11
Модел на автомобила: притежавал Ескорт 1.8TD ENDURA-DE, 66kW, '98г, хечбек, Ghia
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от dreidrei » 01 юли 2007, 00:30

Виж тази тема, човекът работи съветно, има добра апаратура:
http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=9989" onclick="window.open(this.href);return false;

КК 03
Автомобилна, хладилна и климатична техника.

Инж. Красимир Харизанов
Глобул: 0896729484
Мтел: 0887694611

g.taskov
потребител
потребител
Мнения: 407
Регистриран: 27 авг 2006, 13:20
Модел на автомобила: Mondeo 1.8I Комби LPG 1998г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от g.taskov » 06 юли 2007, 20:04

Много благодаря колега! Днес бях при него и съм много доволен от услугите му. Много точен човек, а има и много добро оборудване. Мерси че ми го препоръча.

tina.k
потребител
потребител
Мнения: 22
Регистриран: 12 юни 2007, 20:46
Модел на автомобила: Mondeo
Status: Извън линия

Мнение от tina.k » 19 юли 2007, 21:43

И аз благодаря. Отидох при Красимир Харизанов. Диагностицира си го човека каква му е болестта на климатика - това в понеделник, вчера - сряда към 16:30-17:00ч му оставих колата и днес в 12:00 на обяд ми се обади, че е готова да ходя да си я взимам.
Оказа се, че само сме си мислили, че имаме компресор - някъде по трасето, бог знае кога, е паднал съединителя на компресора, липсваше му и някакво уплътнение и не знам какво още + липсата на фреон. От 4 години, откакто имаме колата не беше пипан климатика. Човека си ми сложи втора ръка компресор - ремонтиран лично от него и каза, че няма да имам проблеми с него. Напълни я и не разбрах точно - имало е и още нещо май, но не съм сигурна. И *00133* вече си имам работещ климатик. Кеф - още днес му се покефих няколко часа.
С много добри впечатления съм и аз. Наистина обяснява много неща. Много приятен човек, интелигентен, не си измисля някякви работи дето не са реално проблем и уж да ти ги отстранява, за да ти ги калкулира в цената. Коректен, което е много важно при тия скъпи цени за всичко.

JoroMondeoto1
потребител
потребител
Мнения: 48
Регистриран: 20 апр 2007, 14:15
Модел на автомобила: Mondeo
Status: Извън линия

Мнение от JoroMondeoto1 » 19 юли 2007, 22:17

Импас56 бул.Черни Връх Много бърза и отлична работа

Отговори

Върни се в “ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта