Сервиз Бургас ? ? ?

Отзиви, оценки, препоръки
StanStoimenov
потребител
потребител
Мнения: 37
Регистриран: 21 авг 2014, 20:02
Модел на автомобила: Ford Focus 2003 1.8 TDCi Zetec
Status: Извън линия

Сервиз Бургас ? ? ?

Мнение от StanStoimenov » 30 авг 2014, 12:48

кажете ми сервиз в Бургас,знам че не е това темата ама тоя Тошко Форда вече не бил в България
След като обиколих 3 сервиза в Бургас и всички 3 сервиза ми казаха различни мнения отностно диагностиката
на ходова част+двигател и след похарчените 120-150лв най-после реших да отида до Мото Пфое да видим там какво ще ми кажат
Този понеделник 01,09,2014 ще скокнем до Мото Пфое и срещу 45лв ще видим какво ще кажат официалните представители на Форд
Закупих си Фокус 2003 Зетек 1.8ТДЦИ но тъй като и жена ми ще кара колата искам да оправя абсолютно всичко по нея
След смяна на консумативите колата започна да гуми антифриз (3 гумени уплътнения и един маркуч са сменени до сега и продалжава да губи анатифриз)а забелязвам
че и маслото на хидравликата започва да променя нивото си (само надолу) бях готов да сменя амортисьори но в 2 от 3-те сервиза ме убедиха че са здрави (а колата си тропа и люлее като бебешка люлка)
Като за първа кола аз лично (както и жената) съм силно очарован и доста влюбен в най-обижданата и най-оплювана марка ФОРД >:D<:
За кола на 11 годинки официалните представителства не са за препоръчване(според всички форумни публикаций) но се надявам там поне да категорични след диагностиката
Остава само да намеря свестен Сервиз в които да закарам "синьото петънце" да го излекуват, но пък след Мото Пфое ще преценя и най-вероятно те ще я лекуват

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13096
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Сервиз Бургас ? ? ?

Мнение от HACKO » 30 авг 2014, 18:12

Няма такава диагностика, дето да ти каже откъде изчезва Антифриза, само си трошиш парите.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
OgiDogi
потребител
потребител
Мнения: 2042
Регистриран: 01 фев 2009, 00:09
Модел на автомобила: Orion 1.6DL '83 -> Mondeo 1.8TDi '97 с газ
Местоположение: Сливен
Status: Извън линия

Re: Сервиз Бургас ? ? ?

Мнение от OgiDogi » 30 авг 2014, 18:56

HACKO написа:Няма такава диагностика, дето да ти каже откъде изчезва Антифриза, само си трошиш парите.
Има бе - "на око". Нали за това е сложен оцветителят в антифриза, само да не е прекалено омазан двигателят. На чист двигател много ясно се виждат розови или сини следи от теч на антифриз. Само от водната помпа е по-трудно, ако е скрита под капака на ангренажа.
Изображение
Ford не боледува - направо умира... примерно след 25 години. :D
ДЕ-РУСИФИКАЦИЯ

StanStoimenov
потребител
потребител
Мнения: 37
Регистриран: 21 авг 2014, 20:02
Модел на автомобила: Ford Focus 2003 1.8 TDCi Zetec
Status: Извън линия

Re: Сервиз Бургас ? ? ?

Мнение от StanStoimenov » 31 авг 2014, 18:56

Въпроса беше дали има смисъл от диагностиката в мото пфое или някои друг сервиз,а и тарся сервиз в бургас където да си поддържам колицата.

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта