Ауспуси

Отзиви, оценки, препоръки
Потребителски аватар
ravenman
потребител
потребител
Мнения: 278
Регистриран: 19 май 2007, 15:58
Модел на автомобила: .....
Местоположение: Добрич-София
Контакти:
Status: Извън линия

Ауспуси

Мнение от ravenman » 31 окт 2007, 23:17

Колеги, кажете къде има читави ауспуси, че са ми за смяна?
Когато дойде краят,винаги се сещаме за началото!
Когато всичко отиде подяволите.....не отивай и ти!
Изображение

vladislav
потребител
потребител
Мнения: 607
Регистриран: 15 ное 2006, 10:56
Модел на автомобила: Сеат Леон 2002 1.6, 16v 77kw/105 к.с.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от vladislav » 01 ное 2007, 08:45

Аз моите ги смених и двете гърнета с "Крафт" излезнаха ми 130 лв., вече близо две години не са изгнили при положение че карам на газ.
Моите ги смених на бул. Европа след Орион посока излизане от София от дясно на 300 метра след кръстовището номер незнам;
Лично ти препоръчвам Крафта на околовръсното, гледат ти тъбите и гърнетата и ако има нужда да се сменяват тогава ти го казват - не гледат само да ти вземат парите.
Като местонахождение Караш по околовръсното от Студенски или Симеоново, след разклонението за Драгалевци посока Люлин от дясно на 500-600 метра.
или след разширението на Бояна на около 1 км. в ляво, бяла сграда има си надпис.
Ето и на картата:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=4031c ... =&oType=57" onclick="window.open(this.href);return false;
Последна промяна от vladislav на 01 ное 2007, 11:01, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
ravenman
потребител
потребител
Мнения: 278
Регистриран: 19 май 2007, 15:58
Модел на автомобила: .....
Местоположение: Добрич-София
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от ravenman » 01 ное 2007, 09:48

Мерси колега,ама можеш ли да ми кажеш поне някакво име на улица,че така не можах да се ориентирам добре
Когато дойде краят,винаги се сещаме за началото!
Когато всичко отиде подяволите.....не отивай и ти!
Изображение

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от madboy » 01 ное 2007, 10:12

Аз смених двуцевката преди 3 години- някаква полска фирма май беше. Сега лятото смених и назад всичко със същите. Водят ги алуминизирани тръби и гърнета, освен че се омазах с тях друго нямам като идея какво им е алуминизирането, но пък двуцевката си е здрава още. Магазинчето се намира в кв. Разсадника.
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
ravenman
потребител
потребител
Мнения: 278
Регистриран: 19 май 2007, 15:58
Модел на автомобила: .....
Местоположение: Добрич-София
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от ravenman » 01 ное 2007, 10:52

Колега,кварталите на София не са малки, а и като не зная в коя посока да търся. Казвайте улици.Така ще е по-лесно да се ориентира всеки,който има нужда.
Когато дойде краят,винаги се сещаме за началото!
Когато всичко отиде подяволите.....не отивай и ти!
Изображение

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от madboy » 01 ное 2007, 11:30

Магазинчето е и малко и има ламаринени стълби, входа е откъм бул. Възкресение. Вдясно имаше магазин за теракот и финансови плочки :wink: . По-вляво от него има магазин за спойлери и тунинг нещо си. Не си спомням какво пишеше на магазина, но се разбира, че е авточасти. Май работят до 18.00 часа, а събота до към обяд. Самите ауспуси ги поръчват отнякъде, но мисля, че не е от много далече, ако правилно съм разбрал от някъде след "италянеца". Искам да кажа, че може да се наложи да чакаш или за друг ден да стане. Затрил съм им телефона.. :oops:
Тогава ме посъветваха да ходя при тях, а не в м комплект или по арабските сервизчета. Не осигуряват монтаж.
Прикачени файлове
magazin.JPG
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
ravenman
потребител
потребител
Мнения: 278
Регистриран: 19 май 2007, 15:58
Модел на автомобила: .....
Местоположение: Добрич-София
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от ravenman » 01 ное 2007, 12:13

Зная го това къде е. А при "италианеца" дали има гърнета некви?
Когато дойде краят,винаги се сещаме за началото!
Когато всичко отиде подяволите.....не отивай и ти!
Изображение

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от madboy » 01 ное 2007, 12:18

Не съм чул да внася такива работи.
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
ravenman
потребител
потребител
Мнения: 278
Регистриран: 19 май 2007, 15:58
Модел на автомобила: .....
Местоположение: Добрич-София
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от ravenman » 08 ное 2007, 05:46

Препоръчвам KRAFT на околовръстното шосе Симеоново - Бояна за ауспуси.Момчетата работят бързо с качествени материали.Нарочно се загледах в едно гърне, за да видя колко е дебела тенекията.Поне 5мм. беше,ако не и повече. Може да е по-скъпо, но както има една приказка "Евтиното винаги излиза по-скъпо" :)
Когато дойде краят,винаги се сещаме за началото!
Когато всичко отиде подяволите.....не отивай и ти!
Изображение

tina.k
потребител
потребител
Мнения: 22
Регистриран: 12 юни 2007, 20:46
Модел на автомобила: Mondeo
Status: Извън линия

Мнение от tina.k » 05 дек 2007, 20:15

Лятото смених цялата генерация (средно и к-т 2 задни) + резонаторно гърне, че не стигнаха парите за катализатор, в сервиза на ЕМ Комплект 33, който е на околовръстното - сервиз "Павлово" - при Найден (дано не бъркам името, че преди 4 месеца беше).
http://bgmaps.com/map.asp?sid=cf0c47ae6 ... 8281a8b1a0" onclick="window.open(this.href);return false;

Там ни прати майстора ни.

Струваше ми 300 и малко лева с труда, включен в цената на гърнетата. Дадоха 1г. гаранция. За съжаление още е рано да кажа мнение за качеството на гърнетата - ще си проличи след време и тогава пак ще пиша.

Потребителски аватар
doctordre
потребител
потребител
Мнения: 1664
Регистриран: 13 апр 2007, 20:53
Модел на автомобила: Sierra '90 Turnier 2.0 GL
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от doctordre » 05 дек 2007, 20:47

tina.k написа:Лятото смених цялата генерация (средно и к-т 2 задни) + резонаторно гърне, че не стигнаха парите за катализатор, в сервиза на ЕМ Комплект 33, който е на околовръстното - сервиз "Павлово" - при Найден (дано не бъркам името, че преди 4 месеца беше).
http://bgmaps.com/map.asp?sid=cf0c47ae6 ... 8281a8b1a0" onclick="window.open(this.href);return false;

Там ни прати майстора ни.

Струваше ми 300 и малко лева с труда, включен в цената на гърнетата. Дадоха 1г. гаранция. За съжаление още е рано да кажа мнение за качеството на гърнетата - ще си проличи след време и тогава пак ще пиша.
по-добре не споменавай емк-33 защото тук има и теми с недоволни от тях и то доста

Потребителски аватар
licho
потребител
потребител
Мнения: 505
Регистриран: 17 юли 2005, 13:19
Модел на автомобила: Форд Фиеста 1.1 mi, 1992, Черна лимунзина с три врати
Фиат Браво 1.2 1999, Черна лимунзина с три врати
Status: Извън линия

Мнение от licho » 06 дек 2007, 16:49

Kraft на околовръсното мисля че не работи, или ще събарят сградата или я ремонтират.

edit: работи - правят ремонт на част от сградата
Последна промяна от licho на 08 дек 2007, 19:47, променено общо 1 път.
:) Човек това звучи гордо, но всичко може да се очаква от него!

tina.k
потребител
потребител
Мнения: 22
Регистриран: 12 юни 2007, 20:46
Модел на автомобила: Mondeo
Status: Извън линия

Мнение от tina.k » 06 дек 2007, 17:32

doctordre написа:
tina.k написа:Лятото смених цялата генерация (средно и к-т 2 задни) + резонаторно гърне, че не стигнаха парите за катализатор, в сервиза на ЕМ Комплект 33, който е на околовръстното - сервиз "Павлово" - при Найден (дано не бъркам името, че преди 4 месеца беше).
http://bgmaps.com/map.asp?sid=cf0c47ae6 ... 8281a8b1a0" onclick="window.open(this.href);return false;

Там ни прати майстора ни.

Струваше ми 300 и малко лева с труда, включен в цената на гърнетата. Дадоха 1г. гаранция. За съжаление още е рано да кажа мнение за качеството на гърнетата - ще си проличи след време и тогава пак ще пиша.
по-добре не споменавай емк-33 защото тук има и теми с недоволни от тях и то доста
Да, знам. Преди да отида да сменям доста почетох из форума и като ме прати там, малко странно го изгледах, но тъй като нямах и много парички за целта, накрая там отидох. Преди това звънях и в АСПО и в КРАФТ и цените ми дойдоха в повече. Тогава дадохме 1700лв за разни ремонти по колата ...

01
потребител
потребител
Мнения: 130
Регистриран: 07 фев 2005, 07:04
Модел на автомобила: София
Местоположение: ФОРД ТРАНЗИТ
Status: Извън линия

Мнение от 01 » 11 дек 2007, 06:43

ЕМ КОМПЛЕКТ - АУСПУСИ ТЕГЛИЧИ РАДИАТОРИ ЗИМНИ И ЛЕТНИ ГУМИ ВЕРИГИ ЗА СНЯГ АКУМУЛАТОРИ ОНЛАЙН.
http://store.emk-33.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

- Сервиз за гуми и ауспуси - Павлово - Околовръстен път, на 250 метра от кръстовището на Горнобански път приемчик 0889 966 997.
Специализацията на сервиза е монтаж ауспуси,гуми,джанти на леки автомобили и камиони. , амортисьори "MONROE", "SACHS" "STARMANN, BILLSTEIN." и др.

- Сервиз за гуми , ауспуси, двигатели, радиатори, тегличи - бул. Сливница - пресечката на бул. Сливница и бул. Димитър Петков, срещу Салати Кенар.
телефони: 0884 333 260
Извършват се ремонти на ауспуси, амортисьори, ходова част, съединители, ремъци и ролки, смяна на масла, монтаж на радиатори и други.



- Сервиз за ауспуси - Дружба 2 -пета част, Близо до пазар "Родеото", срещу блок 505 и Оранжериите.
Телефони - приемчик в сервиз за ауспуси Дружба: 0888 936 590, 0889 525 393.




- Сервиз за Ходова част (Амортесьори, Окачване), смяна масла, ремъци, съединители и текущи ремонти.Дружба-2-V-та част,срещу блок 505.

Телефони - Приемчик: 0884 333 252, 02/9738537.



- Център за Гуми и Хотел за Гуми.

Дружба-2-V-та част.Срещу пазар”Родео”

Телефони: 0884 333 270, 0899 999 340



- Сервиз Автодиагнистика.

Дружба-2-V-та част, срещу блок 505.

Телефони за записвания: 0884 333 271, 02/9738537.





- Пункт за годишни технически прегледи.

Дружба-2-V-та част.(Срещу блок 505)

Телефон за контакти:0884333291
--------------------------
**град ПЛОВДИВ
0898699159

** град Благоевград-сервиз за ауспуси и масла:
Адрес: ул."Даме Груев" 32В ; Покровнишко Шосе
Приемчик 0888244559
**град Монтана-"Алекс Ауто", пътя за с.Николово
Приемчик:0898288036
**град Ботевград-фирма "АСЕНСИ"-сервизи за ауспуси и гуми.
Приемчик 0885249862
**град Сливен-сервиз за ауспуси
Приемчик 0888990671
** град ..Бургас -магазин и сервизи за ауспуси-
0884333291
** град Кюстендил сервиз ауспуси
приемчик 0897993295
** град Видин магазин ауспуси на Ем Комплект 33, до "Куклите"
0899999381
**град Хасково и Димитровград-сервиз ауспуси
Приемчик 0897542932
*Ямбол сервиз ауспуси -приемчик 0889796964



tuning za offroud
Последна промяна от 01 на 23 авг 2011, 00:24, променено общо 3 пъти.

vladislav
потребител
потребител
Мнения: 607
Регистриран: 15 ное 2006, 10:56
Модел на автомобила: Сеат Леон 2002 1.6, 16v 77kw/105 к.с.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от vladislav » 11 дек 2007, 09:24

01 написа:След реконструкцията и постройката на новата сграда на сервиза на ЕМ комплект , това е най красивия и добър сервиз за ауспуси в София.Новите работни места са 10.
Наличността му е огромна, качеството-перфектно,колкото и някои тук да се опитват да твърдят противното.
Поздрави на всички! :D
За красота едва ли ще ме грабнеш, особено с нещата които се продават, а още повече след като ми продаде ЛикиМоли с Mo2 бистро като обикновено, ама така е като не си вземам бележките.
Стара случка е не исках да пиша ама гледам, че и други се радват на добро обслужване.

01
потребител
потребител
Мнения: 130
Регистриран: 07 фев 2005, 07:04
Модел на автомобила: София
Местоположение: ФОРД ТРАНЗИТ
Status: Извън линия

Мнение от 01 » 11 дек 2007, 10:42

vladdko написа:
01 написа:След реконструкцията и постройката на новата сграда на сервиза на ЕМ комплект , това е най красивия и добър сервиз за ауспуси в София.Новите работни места са 10.
Наличността му е огромна, качеството-перфектно,колкото и някои тук да се опитват да твърдят противното.
Поздрави на всички! :D
ЕМ КОМПЛЕКТ - АУСПУСИ ТЕГЛИЧИ РАДИАТОРИ ЗИМНИ И ЛЕТНИ ГУМИ ВЕРИГИ ЗА СНЯГ АКУМУЛАТОРИ ОНЛАЙН.
http://store.emk-33.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

За красота едва ли ще ме грабнеш, особено с нещата които се продават, а още повече след като ми продаде ЛикиМоли с Mo2 бистро като обикновено, ама така е като не си вземам бележките.
Стара случка е не исках да пиша ама гледам, че и други се радват на добро обслужване.
Постът ти е много "съдържателен", верен и умен,за маслото Лики моли, както и това, че съм ти продал такова масло.
Аз не съм продавач в магазин и вероятно се бъркаш или по просто казано лъжеш. :D
Прощавам ти лъжата, както и невярната оценката, за нашия сервиз,която е обоснована, колкото и твърдението ти за маслото Лики Моли! :D :D
Дори и с невярните си твърдения, ще бъдеш обслужен с професионализъм при нас-този сервиз е за това, за хора, които не могат да си свършат работата сами!
В противен случай, има разни други сервизчета,където ще бъдеш обслужен напълно съотвествуващо.
Светът не завършва и не започва с мен и теб.
Поздрави от мен, с най смешни чувства! :D :D
Последна промяна от 01 на 23 авг 2011, 00:25, променено общо 2 пъти.

vladislav
потребител
потребител
Мнения: 607
Регистриран: 15 ное 2006, 10:56
Модел на автомобила: Сеат Леон 2002 1.6, 16v 77kw/105 к.с.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от vladislav » 11 дек 2007, 11:46

Кое не си разбрал за ЛикиМолито, че с добавката е тъмен на цвят, а този които ми се продаде е светъл, а или може би като си шеф не трябва да отговаряш за това което се продава в магазините Ви. Може да го обясниш умно.
Случката е стара както писах и не си взех касовата бележка, не съм се сетил да пиша за нея от тогава не съм влизал в магазини на "ЕМ комплект", мерси за поканата няма да се възползвам от доброто обслужване на сервиза Ви.

01
потребител
потребител
Мнения: 130
Регистриран: 07 фев 2005, 07:04
Модел на автомобила: София
Местоположение: ФОРД ТРАНЗИТ
Status: Извън линия

Мнение от 01 » 11 дек 2007, 13:22

vladdko написа:Кое не си разбрал за ЛикиМолито, че с добавката е тъмен на цвят, а този които ми се продаде е светъл, а или може би като си шеф не трябва да отговаряш за това което се продава в магазините Ви. Може да го обясниш умно.
Случката е стара както писах и не си взех касовата бележка, не съм се сетил да пиша за нея от тогава не съм влизал в магазини на "ЕМ комплект", мерси за поканата няма да се възползвам от доброто обслужване на сервиза Ви.

Пишеш че съм ти продал нещо, без да си ме виждал и да ме познаваш и невярно!Пишеш зи Лики Моли и ти отговарям че не съм ти продал такова масло!Пак неистина!
И едва ли си ходил в севриза ни в Павлово като клиент.Отиди спокойно, огледай се , виж лицата на клиентите ни, усети атвосферата, наслади се на бързината с която се работи.
Пишеш за "добавка" , която си купил и -тя не е Лики Моли!Още веднаж ще те опровергая!
Когато си идвал с "рекламация" е било в мое отсъствие.Видях шишето което си ни оставил и веднага го изсипах в чаша, както направих и с още няколко добавки от различни кашони от опаковките.Оказа се че "тъмната течност",оставена от теб е масло ,сипано след като добавката вече източена.Количеството на това масло, беше доста повече , от колкото беше количеството добавки в останалите опаковки.То не е сипвано на конвейера и това е ясно.Остава въпросът кой, кога и защо е сипал това масло? :D :D
Обърнах се към доставчика на този продукт и направихме същия експеримент при него,експеримент, който показа че всички отворени добавки имат еднакъв и светъл цвят и еднакво количество течност.
Използувам случая, че те хващам неколкократно в лъжа, за да ти напиша-това което пишеш и твърдиш не е вярно. Спечелил си една добавка "на аванта", като си я рекламирал неоснователно. Дори и при такива рекламации, виждаш, не се заяждаме с клиентите си. И това не е единствен случай, колко пъти са ни връщали или са правили опит да ни връщат неща, каквито въобще не сме продавали!.
И като се замисли страничен читател, разбира че това което пишеш и твърдиш не е вярно.Продали сме над 18000 универсални модификатора- това е първия случай, когато някой връща количество овече от фабричното :D :D :D
Не съм за 60 лева, направили сме ти очеваден жест.
Трябваше проверките и експериментите да извършим пред теб, за да се почувствуваш неудобно и да те гледаме в очичките.
На делавера си от нашата фирма и бъди доволен. :D :D :D
Сигурен съм, че не си изпил УМа/универсалния модификатор/ защото щеше да пишеш по умно.
Паша ти още нещо, "Сервизът за ауспуси" е само сервиз за ауспуси и амортисьори-там добавки ще се продават след време.Е не можем да бъдем сигурни, че няма да се роди още някой, който да си сипва добавката и после да напълни шишето с МНОООГО масло, за да го рекламира.
Ако имаш още рекламации към "модификатора",те не са към нас, ще ти дам сайта на предприятието в което правят модификатора.
А иначе сервизът за ауспуси е перфектен, красив , чист, подреден, а не като повечето дупки в които с оксижени и ламарина се правят ауспуси.
Мога и се радвам на този сервиз и клиентите му, защото малко или повече сме направили нещо, което много от останалите, не могат и да си помислят!
Поздрави от мен и нека не си губим времето тук.Това е загубено време-време за глупости!

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от madboy » 11 дек 2007, 13:58

01 написа:...............................
Поздрави от мен и нека не си губим времето тук.Това е загубено време-време за глупости!
М даа, прекарах се и аз да чета глупостите тука....
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

vladislav
потребител
потребител
Мнения: 607
Регистриран: 15 ное 2006, 10:56
Модел на автомобила: Сеат Леон 2002 1.6, 16v 77kw/105 к.с.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от vladislav » 11 дек 2007, 14:25

01 написа:...
Дългата триада дето сте я написали (която и не прочетох цялата признавам си), защото аз не съм този човек за които се пише, станало е обърване явно, аз написах че не съм взел касова бележка и затова не съм и идвал да се разправям което си е моя грешка, но това показва че май недоволни много.
И още един път и повече няма да досаждам купих си двигателно масло ЛикиМоли с добавка MO2 10w40, не универсален модификатор или друга добавка. Незнам какъв специалист сте и колко знаете, но има огромна разлика.
Двигателното масло на ЛикиМоли с добавката Мо2 е черно на цвят, а купеното от Вас беше бистро като обикновеното - е за това идва реч.

П.П. Купеното е магазина на бул. "Сливница", зона Б18 - срещу Кенар.

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 69 госта