Карти за отстъпка в бензиностанции

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
hunter
потребител
потребител
Мнения: 165
Регистриран: 18 фев 2009, 15:25
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.25 16V АГУ
Местоположение: София
Status: Извън линия

Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от hunter » 21 мар 2010, 21:06

Здравейте, понеже не намерих подобна тема пиша тук. До сега зареждах на ЛУКОЙЛ и използвах карта за отстъпки "пълен напред", но промоцията е до 31.03. Питах в две от тяхните бензиностанции, как да си извадя нова карта, но за сега не се знаело и май нямало да има промоция пак. Потърсих за подобни промоции и в други бензиностанции и видях за в ЕКО има подобна промоция с карти "ПРИЯТЕЛИ" и днес ходих в една от бензиностанциите им, но и от там ми казаха, че вече не давали такива карти защото изтичала промоцията (кога никаде не намерих) и карта поне и до изтичането на срока не получих.
Та въпроса ми е от каде зареждате и използвате ли такива карти за промоции ? Все пак по някоя друга стотинка се спестява, но като сметна по 5 ст. да е отстъпката това са си 50-60 лв та и повече на година, за в кризата все пак не са кой знае колко малко.

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4778
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от pepy1 » 21 мар 2010, 22:15

аз ползвам такава карта ,спечелих и друга ,но все още не е пристигнала
отстъпката е 5 ст. на литър събота и неделя по 7 даже имаше и промоция по 10 ст. на литър
офертата на еко-то не си струва - не си изпуснал
друга алтернатива ти е шел ,но там не зареждам поради причини които съм споменавал във форума и не ми се обяснява пак надълго и на широко-макар че имам карта и за шел ,която не съм ползвал от 7 години ,от толкова не съм и зареждал там,смея да твърдя че нафтата им е под всякаква критика ,извода идва от зареждащите се там служебни коли и камиони ,на които общия брой е над 50 ,но....... фирмена политика като имаш договорка с веригата ти е по тънка нафтата
времето е като парите-никога не стига

hunter
потребител
потребител
Мнения: 165
Регистриран: 18 фев 2009, 15:25
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.25 16V АГУ
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от hunter » 21 мар 2010, 22:23

pepy1 написа:аз ползвам такава карта ,спечелих и друга ,но все още не е пристигнала
отстъпката е 5 ст. на литър събота и неделя по 7 даже имаше и промоция по 10 ст. на литър
Ми и аз така ама промоцията както писах е до 31-ви тоя месец. Въпроса ми е за след това какво да правя, а й колегите от форума? Не вярвам само аз и ти да ползваме такива карти за отстъпка. :(
pepy1 написа:офертата на еко-то не си струва - не си изпуснал
Защо какво и е на промоцииката ? 5 ст. за всеки вид гориво (бензин, дизел и газ), много подобна на ЛУКОЙЛ-ската само че за газта вместо 2 ти дават 5 ст. _friends_ :D:

Потребителски аватар
synthez 3D
Потребител
Потребител
Мнения: 1745
Регистриран: 04 окт 2005, 08:57
Модел на автомобила: C-MAX Titanium 1.0 Ecobоost-125 HP 2014,
FOCUS 1,6-100 HP 2011,
C-MAX -компютърен 3D модел,
бивш C-MAX Ghia 1.8 16V-125HP 2008,
Местоположение: Г.Оряховица
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от synthez 3D » 22 мар 2010, 08:48

Аз имам две такива карти на Лукоил,които изтичат на 31 Март.Преди нова година имаше промоция за нова карта, като трябваше да налееш 20 литра гориво и да попълниш едно измислено листче с данни.Картите трябваше да бъдат изпратени до края на този месец,но ме съмнява че ще пием една студена вода,щом все още никой не си е получил картата.Явно идеята е била, да се вземат малко повечко парички на момента от хората,които зареждат за по 5 лева и да ги излъжем,че ще им дадем нещо....на куково лято.Дано не съм прав.
Изображение

Потребителски аватар
pantata
потребител
потребител
Мнения: 1374
Регистриран: 28 сеп 2006, 03:22
Модел на автомобила: Fiesta 1.4 `89
Fiesta 1.25 '10
Subaru Legacy 3.0R Auto '07
Местоположение: Димитровград/София
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от pantata » 22 мар 2010, 09:14

Аз съм с карта на ЕКО, 5 ст. е на литър... не знам как така изтича промоцията, защото е гравирано на нея че изтича (самата карта) 2012 година. Мисля, че като ми я дадоха тогава се водеше нещо като "Еко Феърплей". Имам и на Шел, но я ползвам когато имат оферта точки срещу 10 ст. на литър :)
Изображение

hunter
потребител
потребител
Мнения: 165
Регистриран: 18 фев 2009, 15:25
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.25 16V АГУ
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от hunter » 22 мар 2010, 11:21

pantata написа:Аз съм с карта на ЕКО, 5 ст. е на литър... не знам как така изтича промоцията, защото е гравирано на нея че изтича (самата карта) 2012 година. Мисля, че като ми я дадоха тогава се водеше нещо като "Еко Феърплей".
Ами да не е някаква друга тази промоция ??? Картите на настоящата трябва да са "ПРИЯТЕЛИ" като тук. Ама ако е същата явно са ме излъгали. Ако е до 2012 ще е много добре _friends_

За Щел въпреки, че ми е най-удобната и близка бензиностанции имам само лоши спомени (да не почнат спорове, това си е само мое мнение *banned* ), а и промоцията както знам се получава по късно след събрани точки а не дирекно при плащането.

Потребителски аватар
tropper
потребител
потребител
Мнения: 687
Регистриран: 12 юли 2007, 00:34
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK1 1.6 16V GLX '93; ГИ Stilogas/Tamona, изп. Tomasetto, инж. Valtek; *** КЛИМАТИК ***
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от tropper » 22 мар 2010, 11:57

На мен ми издадоха от ЕКО такава:
http://www.eko.bg/Text.aspx?menuitemid=661&lan=1

1л = 1 точка
50 точки = 5 лева покупки от магазина на ЕКО
=> 1т. = 0,10 лв
т.е. 1л дава бонус 0,10лв за покупки.

Тъпъто е че:
Промоцията стартира на 1 март и продължава до изчерпването на наградния фонд, който ще бъде в размер над 25 000 лева, раздадени под формата на премии.
Тоя фонд може и вече да е свършил. :?
късото съединение прави силата
LPG: Изображение / 1.07 заради гумите :)

Потребителски аватар
pantata
потребител
потребител
Мнения: 1374
Регистриран: 28 сеп 2006, 03:22
Модел на автомобила: Fiesta 1.4 `89
Fiesta 1.25 '10
Subaru Legacy 3.0R Auto '07
Местоположение: Димитровград/София
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от pantata » 22 мар 2010, 12:13

hunter написа:
pantata написа:Аз съм с карта на ЕКО, 5 ст. е на литър... не знам как така изтича промоцията, защото е гравирано на нея че изтича (самата карта) 2012 година. Мисля, че като ми я дадоха тогава се водеше нещо като "Еко Феърплей".
Ами да не е някаква друга тази промоция ??? Картите на настоящата трябва да са "ПРИЯТЕЛИ" като тук. Ама ако е същата явно са ме излъгали. Ако е до 2012 ще е много добре _friends_

За Щел въпреки, че ми е най-удобната и близка бензиностанции имам само лоши спомени (да не почнат спорове, това си е само мое мнение *banned* ), а и промоцията както знам се получава по късно след събрани точки а не дирекно при плащането.

На картата е изобразена футболна топка на зелена тревичка и пише Феърплей... не помня от каква промоция ми я дадоха.

ПП: Сега проверих, доста отдавна не дават такива.. съжалявам за дадената надежда от моя страна _friends_
Изображение

vladislav
потребител
потребител
Мнения: 607
Регистриран: 15 ное 2006, 10:56
Модел на автомобила: Сеат Леон 2002 1.6, 16v 77kw/105 к.с.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от vladislav » 22 мар 2010, 14:48

Аз пък си имам нова карта приятели от Еко - 5ст. Даваха ги на Фондови жилища бившата Темпо. Спечелих и карта и от лукчетата, но още не съм я получил, но тя така или иначе няма да се ползва от мен или ще я подаря или ще си стои така, изобщо не съм доволен от бензинчето което си наливам на мазните им бензиностанциики.
Колега червената карта на еко е за събиране на точки или по-точно 5лв.

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от PcMan » 22 мар 2010, 21:10

Имам Пълен Напред 3, които изтичат на 31.03 както знаем. Когато имаше 14 милиона литра с 14ст. отстъпка преди месец мисля беше, в сайта пишеше най-отдолу на промоцията, че само по време на тази промоция ще се попълват безусловно(както края беше края на 2008ма за сегашните ни карти) листчетата за издаване на нова карта Пълен Напред. Отивам аз да заредя в Младост 30литра нафта, защото съм доволен от нафтата там(и е нова бензиностанцията), хващам си промоцията - от 1.94 на 1.80 нещо от сорта - доволно. Влизам, плащам и казвам "В сайта ви пише, че по време на тази промоция ще се попълват малките бланки за издаване на нови карти Пълен Напред без допълнителни условия", при което жената не отрече, но каза, че не им били пуснали такива бланки. На 2ра бензиностанция в Бъкстон след ден-два - същата ситуация :shock:
Накратко измама чрез сайта и лъжливо описание на промоцията.

Също имам на Еко "приятели" карта, важаща до 2014та с 5ст/л за всички горива. Тези карти не са масови като на Лукойл (които скоро няма да останат масови както е тръгнало), и ми я дадоха като компенсация за лека издънка на техен служител на тяхна бензиностанция. Няма да споменавам каква и къде разбира се.

Сега ще зарежа измамниците Лукойл и ще си карам на Еко. Остава и да не пратят много от картите на хората, спечелили такива с обещание, че след 31.03 ще са им пратени.

Мисля, че все ще пуснат тези карти, защото масово се зарежда с тях (след като 2008ма ги раздаваха на всички безусловно), и след март месец ще отчетат спад в продажбите и ще се усетят да ги пуснат пак.. Поне така си мисля, ако ли не - ЕКО ако ми е на път, ако не ОМВ, Ромпетрол.

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4778
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от pepy1 » 22 мар 2010, 21:45

tropper написа:На мен ми издадоха от ЕКО такава:
http://www.eko.bg/Text.aspx?menuitemid=661&lan=1

1л = 1 точка
50 точки = 5 лева покупки от магазина на ЕКО
=> 1т. = 0,10 лв
т.е. 1л дава бонус 0,10лв за покупки.

Тъпъто е че:
Промоцията стартира на 1 март и продължава до изчерпването на наградния фонд, който ще бъде в размер над 25 000 лева, раздадени под формата на премии.
Тоя фонд може и вече да е свършил. :?
точно това имах предвид ,че офертата на еко-то не си заслужава,иначе имам карта и на нея ама отпреди 8-9 години ,незнам дали важи ,но я пазя
времето е като парите-никога не стига

hunter
потребител
потребител
Мнения: 165
Регистриран: 18 фев 2009, 15:25
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.25 16V АГУ
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от hunter » 23 мар 2010, 11:32

Ето днес какво има в сайта на Лукойл:
2010-03-23 Важно за членовете на Клуб "Пълен напред!"

--------------------------------------------------------------------------------

От 29 март - замяна на карти директно на обектите
Уважаеми притежатели на карта „Пълен напред!”

От 29 март до 30 април 2010 г. можете да замените старите си клубни карти, чиято валидност изтича на 31.03.2010 г., с нови карти „Пълен напред!” директно на нашите обекти.

За да получите своята нова карта „Пълен напред” за зареждане с отстъпка при плащане в брой, посетете най-близката до Вас бензиностанция от веригата ЛУКОЙЛ, заредете произволно количество гориво и предайте на касиера старата си карта. Попълнете четливо с Вашите данни протокола, който нашите служители ще Ви предоставят, и ще получите нова, активирана на Ваше име карта, валидна до 30 юни 2013 г. С нея не само получавате отстъпка винаги, когато зареждате в бензиностанции ЛУКОЙЛ, но и можете да участвате в редица промоции, томболи и игри, организирани периодично в нашата верига.

Успех и Пълен напред с бензиностанции ЛУКОЙЛ!
Значи ще има промоция, но въпреки това пак ще пробвам за тази карта на Еко, за всеки случай да си имам. От имане глава не боли >:D<:

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от PcMan » 23 мар 2010, 16:59

Пише го и на движещата се лента с цените на горивата на главната страница http://www.lukoil.bg/:

Код: Избери всички

От 29 март до 30 април - замяна на карти "Пълен напред!" 
От самото начало си знаех, че няма как да си позволят да деактивират десетки хиляди карти без издаването на нови такива на тези хора.
Досегашните игри и начини за получаване говореха обратното, но ето, че отново ще си имаме карти. :mrgreen:

Лукойл+Еко=голяма сила 8) Долара ще върви само нагоре , което означава по-скъп петрол и дано греша, но не ни чакат евтини горива и тази година.
Нали знаете - когато отново падне цената на петрола заради паднала консумация -> ОПЕК се събират отново(както след като стана 34$/барел(120л) зима 2008) и решават да намалят добива на нефт -> изкуствено и незаконно поддържане на цените на продукт, който губи търсене. Разбира се хиляди милиарди долари са винаги над законите и моралните глупости. :mrgreen:

фук-фук
потребител
потребител
Мнения: 224
Регистриран: 15 май 2008, 09:19
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK2 96г
Sedan 1.8i Zetec-E
Местоположение: Plovdiv
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от фук-фук » 24 мар 2010, 13:41

А знаете ли, дали тези карти са поименни? Един приятел ми даде една, дето някой друг му я бил дал.... Въпросът ми е дали ще мога да си я подновя. Не знам и как да си изкарам нова...
Абе що гори толкова много тоя Ford бе?!? Щото много върви ли?

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4778
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от pepy1 » 24 мар 2010, 21:55

зареждай си спокойно ,когато се дават картите(при издаването им) в бланките се записва име и срещу него номера на картата,но когато зареждаш никой не ти иска лична карта да види дали си собственик по номера на картата .На касовата бележка пише карта №....... и толкоз
днес касиерката се опитва да ме убеди ,че не съм видял правилно в сайта и че картите се взимат на място(от 29 март) ,каза ми че на много клиенти са им пристигнали новите карти
времето е като парите-никога не стига

фук-фук
потребител
потребител
Мнения: 224
Регистриран: 15 май 2008, 09:19
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK2 96г
Sedan 1.8i Zetec-E
Местоположение: Plovdiv
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от фук-фук » 25 мар 2010, 10:41

Въпросът ми беше следният: при положение, че не съм титуляр на картата, ще мога ли да я подменя.
Абе що гори толкова много тоя Ford бе?!? Щото много върви ли?

hunter
потребител
потребител
Мнения: 165
Регистриран: 18 фев 2009, 15:25
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.25 16V АГУ
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от hunter » 25 мар 2010, 12:52

фук-фук написа:Въпросът ми беше следният: при положение, че не съм титуляр на картата, ще мога ли да я подменя.
Ами пробваш. Ако не се съгласят, пробваш да си изкараш нова карта (аз така си поисках и ми дадоха на предната промоция). Попълва се име, ном. на автомобила и картата (говоря по спомени), но никой в последствие не следи дали си с дадения автомобил или зареждащия човек е титуляра по картата.

Потребителски аватар
samsung_bg
потребител
потребител
Мнения: 1992
Регистриран: 24 сеп 2006, 13:51
Модел на автомобила: Fiesta MK4 FUN 1.4 16V 90PS Zetec-S FHA '96г
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от samsung_bg » 30 мар 2010, 15:42

hunter написа:Здравейте, понеже не намерих подобна тема пиша тук. До сега зареждах на ЛУКОЙЛ и използвах карта за отстъпки "пълен напред", но промоцията е до 31.03.
...
Днес си взех новата катра от Лукойл *00130* *00143*
Изображение

Потребителски аватар
dydo
потребител
потребител
Мнения: 525
Регистриран: 03 юли 2007, 15:19
Модел на автомобила: Най-различни!
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от dydo » 30 мар 2010, 16:04

Абе в това ЕКО никога не съм зареждал. Винаги съм сипвал в ШЕЛ преди моста Чавдар в посока Центъра на София и ОМВ срещу него в обратната посока на движение, както и рядко в Лукойл, но никъде не съм усещал споменаваните проблеми от скапано гориво. Явно късмет ли какво ли, не знам.
Кажете за ЕКО, биват ли горивата там.

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Re: Карти за отстъпка в бензиностанции

Мнение от nikolovvd » 30 мар 2010, 16:44

samsung_bg написа:
hunter написа:Здравейте, понеже не намерих подобна тема пиша тук. До сега зареждах на ЛУКОЙЛ и използвах карта за отстъпки "пълен напред", но промоцията е до 31.03.
...
Днес си взех новата катра от Лукойл *00130* *00143*
Аз от снощи съм с новата карта!

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта