ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
kcv
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 03 дек 2009, 14:12
Модел на автомобила: Audi A6
Местоположение: Стара Загора
Status: Извън линия

ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ

Мнение от kcv » 16 ное 2010, 23:54

Момчета и момичета,

всеки един от нас е намерил парченце виртуален уют на този адрес в безмерната мрежа. Всеки един от нас е оставил свое ценно време тук, написал е своите постове, прочел е стотици други, открил е нови приятели.
Сигурна съм, че сте съгласни, че това малко уютно парченце от българските форуми е местенце, което е концентрирало това, което ни липсва в реалния живот.
Винаги съм си мислела, че в няколкогодишната история на форума, предимно намираме поводи да се радваме, да се поздравяваме за нови придобивки, весели празници и най-различни щастливи моменти от живота на всеки от нас.
За съжаление дойде и лошото ... това, за което всеки тайничко се моли чрез своята вяра, да не му се случва. Дойде време китното ни форумче да разкрие своите виртуални юзъри в друга светлина - като хора, готови да подадат ръка, да се лишат в това трудно време от средства, време и внимание за близките си в името на един детски живот.

Няма по-лошо нещо на света от това родител да погребе своето дете.
Само по-голям ужас от това е да погребеш единственото си дете.
Сигурна съм, че тези думи ще бъдат усетени и от всички вас, които все още не сте прегърнали собствените си рожби.

И когато родителите на онази китна, жизнерадостна и супер лъчезарна Усмивчица, грееща от снимките на Биби, са видяли в нея сянката на смъртта, на коварната болест и на не особено адекватната лекарска упоритост, вярвам...светът за тях почти е свършил...

Можем само да се опитаме някак да погадаем какво е усещането да знаеш, че онази гадна болест лека полека отнема твоето дете ...

Можем обаче и друго.

Нашите усилия, нашето единство, екипност...сборът от десетките вирутални приятели да подадат своята Голямa реална ръка в борбата с болестта на Биби.

Мисля, че е време онези четири вплетени кръгчета да илюстрират нашата обща воля, че е време да покажем, че можем да бъдем много и да бъдем заедно пред всички останали наши приятели, познати и непознати И ДА НАПРАВИМ НЕЩО срещу гадния рак, който съсипва онова детско телце със супер лъчезарната Усмивка.

Ще се борим срещу рака, ще се борим и срещу смотаната бюрокрация, която по не по-безволева безхаберност оставя цветът и бъдещето на България да си отива без време, защото няма ПАРИ. Тъжно ми е, че трябва да се обединим за едни гадни ПАРИ, които предвещават успех над болестта. Комерсиално е. Гадно е, че от едни смотани бележки с някакъв номинал зависи животът на едно Българче.
А то не е просто слънчево детенце, то освен всичко е рожбичката на един от нас... на един от всички ни, който е редом с нас денем, нощем, за лафче или за акъл...

Без да подозирам, разбрах днес, че това е първото официално ИСТИНСКО събитие, което ще се случи на Ауди Клуб България.
От мен, от Теб, от всички ни зависи то да бъде Събитие, с което да се гордеем и след години, че сме постигнали нещо МНОГО ГОЛЯМО - да удължим с дълги години онази слънчева Усмивка да озарява нашата земя, земята на нашите деди, зямата и на нашите деца.

Събираме се в 10:30 на НИМ на 21.11.2010 г., неделя и всеки дошъл ще даде сили и своя принос да се гордеем със себе си.

И ТРЪГВАМЕ НА ПОХОД СРЕЩУ ГАДНАТА БОЛЕСТ .

ДА Я ПРЕБОРИМ!

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=90347&hl=" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=89682" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Dani_Barabani
потребител
потребител
Мнения: 2619
Регистриран: 15 яну 2009, 17:47
Модел на автомобила: Ford Fusion 1.4 TDCi, 2010 юни
Местоположение: София, ж.к.Хаджи Димитър / ж.к.Бъкстон
Status: Извън линия

Re: ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ

Мнение от Dani_Barabani » 17 ное 2010, 09:25

2 смс-а от мен и успех! _friends_
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10848
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ

Мнение от ЯЛТА » 17 ное 2010, 17:50

Няма кой да ни каже , защо рожби-малки плащат , разни грехове ! ?
3 SMS-a , и УСПЕХ !
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
bdjon
потребител
потребител
Мнения: 108
Регистриран: 25 апр 2007, 08:00
Модел на автомобила: ford fiesta 1.3 i 1997- colt 97i
Местоположение: sofia
Status: Извън линия

Re: ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ

Мнение от bdjon » 18 ное 2010, 19:27

+1 Дано да се излекува детето :x

kcv
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 03 дек 2009, 14:12
Модел на автомобила: Audi A6
Местоположение: Стара Загора
Status: Извън линия

Re: ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ

Мнение от kcv » 18 ное 2010, 20:04

Колеги, радва ме че се отзовавате на това добро начинание. _friends_ Очакваме и вашето присъствие. Нека наистина се гордеем със себе си.
Събираме се в 10:30 на НИМ на 21.11.2010 г., неделя и всеки дошъл ще даде сили и своя принос да се гордеем със себе си.
http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=90347" onclick="window.open(this.href);return false;

kcv
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 03 дек 2009, 14:12
Модел на автомобила: Audi A6
Местоположение: Стара Загора
Status: Извън линия

Re: ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ

Мнение от kcv » 26 ное 2010, 01:04

БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ ОТНОВО ЗА ПОДКРЕПАТА!!!!Средствата са вече събрани и днес ги преведохме към Мюнстер. Следващата седмица започваме лечението там.

ВЯРВАМЕ И СЕ ОБЕДИХМЕ ЧЕ БЪЛГАРИЯ МОЖЕ И ДА НЕ Е НОРМАЛНА ДЪРЖАВА , НО ИМА ОСТАНАЛИ НОРМАЛНИ И СЪРДЕЧНИ ХОРА КОИТО СИ ПОМАГАТ В НУЖДА!!!

PS. Въпреки че спряхме кампанията, все още получаваме преводи а сигурен съм и доста SMS-и. От DMS ще спрат кампанията, като ще се даде реверанс от 1 седмица до спиране на ключовата дума DMS BILYANA. Моля да информирате във форуми и сайтове където е публикувана информацията за нас, за да се прекрати кампанията по набирането на средства.
В момента спешна нужда от помощ има момиче от Варненската онкоболница ПАТИ. В понеделник предложих на шефа на Фонда за лечение в чужбина,вместо да одобряват нашият случай под натиска на медиите, да преразгледат нейният отказ и да и одобрят молбата за трансплантация в чужбина - за сега няма никакъв отговор от фонда. Надяваме се скоро да се намери подходящ донор и средства за трансплантацията!!!
Думите на един благодарен баща.

Благодаря за подкрепата.

Да направим България едно място, достойно и по-добро за живеене.

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ

Мнение от madboy » 26 ное 2010, 09:20

kcv написа:Да направим България едно място, достойно и по-добро за живеене.
Амин!
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
RanditY -.-
потребител
потребител
Мнения: 133
Регистриран: 03 окт 2010, 15:30
Модел на автомобила: Mondeo '06 1.8i.125hp, Focus '08 2.5i 225hp
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Status: Извън линия

Re: ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ

Мнение от RanditY -.- » 26 ное 2010, 13:27

+много смс-и от мен.Аз също съм пуснал тема но в моята кола.Просто не знаех къде да я пусна
Изображение

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 103 госта