ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
Потребителски аватар
maxpoint
потребител
потребител
Мнения: 1265
Регистриран: 30 юли 2007, 14:11
Модел на автомобила: Черният лебед и бялата лястовица....
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от maxpoint » 28 апр 2011, 17:00

HACKO написа:
aspasia написа: Дали са педофили или не факт е че цената на бензина е доста висока и на всичко останало храни ток вода и сме най бедната страна във Европа !
А защо не протестирате, срещу 300% надценка на авто частите? Защо не протестирате за лимитираните направления при личните лекари? За недостига на средства по клинични пътеки? Защо държавата търси здравни осигуровки от безработните? Защо не протестирате срещу практиката работодателите да осигуряват работниците си на минимална заплата а не на реалната? Защо не протестирате срещу работодателите, които водят работниците си по документи на 4 часов работен ден, а на практика работят 10-12часа?
Щото там не му стиска да обяви исканията си за по висока заплата,защото знае какъв труд влага,защото се водят от максимата" за толкова пари-толкова работа",затова Наско.Лично аз не познавам човек ,който е отишъл в НАП /примерно/и е казал моят работодател ме осигурява на еди кво си,а аз получавам еди как си,та така.........
Последна промяна от maxpoint на 04 май 2011, 00:05, променено общо 1 път.
Трябва да можеш да псуваш,но не може да псуваш където не трябва /maxpoint/

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от HACKO » 28 апр 2011, 17:45

Е за това говоря.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10850
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от ЯЛТА » 28 апр 2011, 18:02

Страх страх , вечен страх от какво ли не !
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
amplified
потребител
потребител
Мнения: 465
Регистриран: 16 фев 2008, 02:29
Модел на автомобила: 2008 Mondeo MkIV Duratec 2.0 145bhp Тitanium X
Местоположение: Бургас-София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от amplified » 28 апр 2011, 19:03

Изображение

Потребителски аватар
Alexi
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 18 май 2008, 22:50
Модел на автомобила: '06 Mondeo 2.2 TDCI Ghia ,'08 Transit Connect 1.8 TDCI
Местоположение: Шумен
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от Alexi » 28 апр 2011, 19:07

щото шопа кво е казал : - епа толкова малко колкото работим не могат ми платят :D:

Потребителски аватар
Атанас
потребител
потребител
Мнения: 857
Регистриран: 18 окт 2006, 15:36
Модел на автомобила: Mondeo MK2 1.8TDI в сърцето ми
Mondeo MK3 2.2TDCI
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от Атанас » 28 апр 2011, 20:55

PcMan написа:Ще взема да имигрирам, защото ако гледам сеира, плюя по всичко и най-вече всички, и си тракам пред клавиатурата, то в България ли живея или в мой измислен ограничен свят. Браво сънародници, айляци ще излезнат - те са по-малко българи от нас. Браво :roll:
Готин,
ти какво работиш? Все се питам, ама не мога да си отговоря :D Ако вземеш да "раздуеш" и за нивото "ZETEC" при дизеловите триврати фокуси, цена няма да имаш :mrgreen:
aspasia написа: Дали са педофили или не факт е че цената на бензина е доста висока и на всичко останало храни ток вода и сме най бедната страна във Европа !
Освен това, факт е, че единият организатор е безработен :D: С други думи ОРГАНИЗАТОРЪТ не може да оправи собствения си живот, но е тръгнал да оправя чуждия... Типично поведение на комплексиран олигофрен. Дали е педофил, докато съдът не се произнесе, нищо не може да се каже, но явно не е от хората, които могат да работят.
Аааа, и още нещо, защо мислиш сме най-бедните в Европа? Защото сме най-умни, или щото сме най-мързеливи? Отговори от сорта на "червените окрадоха държавата" не се приемат.

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от PcMan » 28 апр 2011, 21:08

Излезте с нас и тогава говорете "защо не протестирате за това, защо не протестирате за онова"!
Сигурно половината бяхме от други градове днес на софийския протест. Това не е най-важното. Важното е, че след като ни изтикаха да тръгнем по-рано нарочно някои да не успеят, ни изтикваха със сила да караме само в дясна лента на цариградско. На места не им се получаваше, но като цяло след плиска можеше по-добре ако не бяха те. Ако съм в движение имам право и в двете ленти да карам, законно. Пешеходната обиколка беше окей, колкото повече, толкова повече. Не разбрах обаче тази полицейщина. Тук република ли сме ? В ЕС ли сме ? В конституцията не пише ли, че всеки има право да протестира? Дори го правехме законно с движение по цариградско, и пак чичко полицай идва и пише акт ако не се изтеглим от лява лента в дясна всички. И на пешеходната се въртяхме 15мин в движение и ни разбутаха със сила. :x
Както бяхме над 2000 сега, така другия път в почивен ден ще сме 5хил надявам се.
Изображение
Изображение
Последна промяна от PcMan на 29 апр 2011, 00:38, променено общо 2 пъти.
Изображение ИзображениеИзображение My blood runs blue

Потребителски аватар
dimkar
потребител
потребител
Мнения: 1364
Регистриран: 03 мар 2007, 23:21
Модел на автомобила: Nissan
Местоположение: Сопот
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от dimkar » 28 апр 2011, 21:17

Резултатът от протеста: http://www.btv.bg/news/ikonomika-biznes ... tnovo.html" onclick="window.open(this.href);return false;.

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от PcMan » 28 апр 2011, 21:38

Вие БТВ гледайте, те са наемници промиващи мозъците на хората с извъртане на нещата и не представяне на истината, по удобен начин. Само ще цитирам абсурдни цитати на БТВ, които ги невавиждам когато работят за управлението и за промиване на мозъците ни.

"В повечето градове съотношението протестиращи и полиция беше 50:50"
Само на ал.невски имаше 2000 души в пика, @№$%€ БТВ

"До сериозни блокади не се стигна почти никъде"
Отново продажна и промиваща жалка работа. В 6 без 2 20минутно пълно блокиране пред софийския, дали колоната не е била след сточна гара, как мислите, в 6 без 20 в четвъртък ? И на цариградско бе сериозно, да, подминаваха ни коли, но малко. В такъв ден и час цариградско може да се задръсти и от самосебе си, преценете дали не е имало колона зад нас. Имаме снимки на спряни коли на цариградско, напълно спрян трафика - това ли е "нямаше сериозни блокади". И това само при нас на цариградско.

От общината са променили в последния момент часа на протеста с час напред, за да закъснеят много коли. Ако не спазят този час организаторите ще имат проблеми. Така ни биха шута още в началото. Това не е държава в ЕС, а полицейщина и промиване. Другия път да стоя у нас като всички(от имащите възможност), държава=нацията няма, има само управляващи и полицаи? Браво на мен, истински българин.
Последна промяна от PcMan на 28 апр 2011, 21:50, променено общо 2 пъти.
Изображение ИзображениеИзображение My blood runs blue

petkoff_pl
потребител
потребител
Мнения: 1581
Регистриран: 07 окт 2005, 16:18
Модел на автомобила: Dacia Sandero Stepway 2021
Местоположение: Благоевград
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от petkoff_pl » 28 апр 2011, 21:45

PcMan написа:........Това не е държава в ЕС, а полицейщина и промиване.
:D Това значи ли, че ти се променило мнението за човека който в детството си е ял филия с мас, ритал със скъсани гуменки, садил картофи и разчита за защитата от терористи на дюнерджииниците.

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от la4o » 28 апр 2011, 21:54

Единственият резултат на сточна е, че сте ми събудили бебето ;) за задръстване е пресилено да се говори.

Потребителски аватар
dimkar
потребител
потребител
Мнения: 1364
Регистриран: 03 мар 2007, 23:21
Модел на автомобила: Nissan
Местоположение: Сопот
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от dimkar » 28 апр 2011, 22:11

PcMan написа:Вие БТВ гледайте, те са наемници промиващи мозъците на хората с извъртане на нещата и не представяне на истината, по удобен начин...
Не гледам само БТВ. Гледам, чета и сравнявам различни гледни точки. Твоята въобще не я броя. Ето ти, например, още една гледна точка: http://www.tvevropa.com/bg/news/bulgaria/view/52070" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Та, резултатите са си доста плачевни. Единствено сте объркали донякъде обикновените граждани, които нямат нищо общо с цената на горивата. И преди бях писал, като ще протестирате срещу монопола (Лукойл), направете го така, че той да разбере за вас.

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от PcMan » 29 апр 2011, 00:01

И до детенцата стига в 1 или друг момент държавната машина. И тогава ли ще сме толкова надменни и промити всички, не знам. Край, повече няма да пиша по темата. Подобно отношение не е на българи. Срам и позор - ей сега urgan ще ги докаже, да не остане назад от групичката си. *00124* *00120*

Атанас написа:
Готин,
ти какво работиш? Все се питам, ама не мога да си отговоря :D Ако вземеш да "раздуеш" и за нивото "ZETEC" при дизеловите триврати фокуси, цена няма да имаш :mrgreen:

Чистя комини, как какво. http://en.wikipedia.org/wiki/Ford_Focus_(international)
Trim levels (European)
...
Zetec (1.4 petrol, 1.6 petrol, 1.8 petrol, 2.0 petrol, 1.8 turbodiesel), 3/5-door hatchback, 5-door estate
...

Бонус print screen от оборудването ми по VIN, случайно е дизел 3 врати, нечувано.
Дори и при марк 2 има ниво Zetec при tdci-тата, но ти повече ги разбираш *00120*
Последна промяна от PcMan на 29 апр 2011, 01:10, променено общо 10 пъти.
Изображение ИзображениеИзображение My blood runs blue

Потребителски аватар
urgan
Потребител
Потребител
Мнения: 1834
Регистриран: 16 яну 2009, 16:44
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0 TDCi 131 h.p. Estate 02' Ghia
Engine code: FMBA
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от urgan » 29 апр 2011, 00:23

Край, повече няма да пиша по темата.
Най сетне :roll:
Изображение

Потребителски аватар
mrdds
потребител
потребител
Мнения: 3127
Регистриран: 23 фев 2006, 12:26
Модел на автомобила: S max 2.0 Diratec HE 2007 titanium
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от mrdds » 29 апр 2011, 09:13

urgan написа:
Край, повече няма да пиша по темата.
Най сетне :roll:
Чакай,да видим. *00134*

aspasia
потребител
потребител
Мнения: 1413
Регистриран: 30 ное 2010, 19:10
Модел на автомобила: форд фокус-2000 1.6 16v
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от aspasia » 29 апр 2011, 10:00

HACKO написа:
aspasia написа: Дали са педофили или не факт е че цената на бензина е доста висока и на всичко останало храни ток вода и сме най бедната страна във Европа !
А защо не протестирате, срещу 300% надценка на авто частите? Защо не протестирате за лимитираните направления при личните лекари? За недостига на средства по клинични пътеки? Защо държавата търси здравни осигуровки от безработните? Защо не протестирате срещу практиката работодателите да осигуряват работниците си на минимална заплата а не на реалната? Защо не протестирате срещу работодателите, които водят работниците си по документи на 4 часов работен ден, а на практика работят 10-12часа?
Протестирай кой те спира само че повечето си седят във вкъщи и чакат някой на готово да им свърши работата всяка промяна води началото си от някъде. Само че ние със последния митинг доказахме че не сме единна нация а всеки си дърпа към себе си по зле сме от племената във Либия. Ще чакаме цената на бензина да стане 15 лева тока и водата да станат златни. Ако искате да живеете във бананова република посадете си палма пред блока за да е пълна картината. Вече сигурно ще се смени и надписа на границата като влизаш България "Добре дошли във стараната на седем милиона Андрешковци" или "Горд съм да съм най бедния във Европа" Докато нещата не се променят за света ще сме "second hand".

Потребителски аватар
Pyrhel
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 12 авг 2010, 20:51
Модел на автомобила: няколко други марки +
Mondeo Titanium X 2.2 TDCi
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от Pyrhel » 29 апр 2011, 10:25

urgan написа:Най сетне :roll:
mrdds написа:Чакай,да видим. *00134*
бе, вие си просите да ви теглят майните... или не сте разбрали идеята на новото ръководство за глобално приятелство *00147* (не че аз я разбирам...)

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от la4o » 29 апр 2011, 10:29

ама то просещите за майна са много ;) Що си мислиш, че ние не знаем що е то майна? но... на ум, моля!

П.С То и аз се надявам... да не си кривя душата :)

Потребителски аватар
Pyrhel
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 12 авг 2010, 20:51
Модел на автомобила: няколко други марки +
Mondeo Titanium X 2.2 TDCi
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от Pyrhel » 29 апр 2011, 10:44

la4o написа:ама то просещите за майна са много ;)
мхм, мхм, точно така си е ;)

Не разбрах на какво се надяваш?

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРОТЕСТ на 28 .04 .2011 година

Мнение от la4o » 29 апр 2011, 11:00

надявам се да спрат да се пишат глупости :)

За това те извадих от онова число, защото нямаш плоското мислене, което се демонстрира... мен ми писна да чета едни и същи твърдения и нападки. Опитах се да обясня позицията си, а ми се обяснява, че не съм българин и че съм мишка... Мишки са тея дето ходят да повъртят гуми пред камерите, да се погордеят че са затворили Цариградско... and so what бе пичове? Нещо постигнахте ли? - Събудихте ми щерката *00120*

Отивам на протест когато има кауза... сега няма! Тази, която си мислите, че има е ГЛУПОСТ! Тотална и безмислена глупост! Седи тук и ми обяснява как Бойко е Господ, а после ми обяснява, че държавата била полицейска :-D ми вземи първо се уточни със себе си! Ще взема да организирам един протест срещу малоумието и честна дума, ще събера повече хора!

Заключена

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта