Форд Ка Хидравлика - Възможно ли е?...

Предно/задно окачване. Джанти и гуми. Кормилна уредба. Спирачна система.
dan_koloff
Status: Извън линия

Форд Ка Хидравлика - Възможно ли е?...

Мнение от dan_koloff » 26 сеп 2007, 15:52

Здравейте. Имам един въпрос.
Пртежавам Форд Ка без хидравлика на волана и се чудех дали може да се вземе и да му се сложи от някой ударен Форд Ка да кажем, който има хидравлика?
Благодаря.

Jinxy
потребител
потребител
Мнения: 330
Регистриран: 29 юни 2005, 16:01
Модел на автомобила: Ford FOCUS 1.8 TDCi 115ps
Местоположение: Botevgrad
Status: Извън линия

Мнение от Jinxy » 01 окт 2007, 21:49

разбира се, че може... дори би трябвало да има всичкио необходими за монтажа отвори по блока или кадето и да стои хидравликата на това коле... Замисли се дали не е еднаква с тази от Фиеста???

dan_koloff
Status: Извън линия

Мнение от dan_koloff » 01 окт 2007, 23:37

Jinxy написа:разбира се, че може... дори би трябвало да има всичкио необходими за монтажа отвори по блока или кадето и да стои хидравликата на това коле... Замисли се дали не е еднаква с тази от Фиеста???
Ми има вероятност да е еднаква но нещо ме разобеждават тука... И започвам да се замислям да ли си струва... Аз преди време покарах малко едно Ка с хидравлика и разликата не беше кой знае каква с моето, което няма хидравлика... Иначе ако намеря от някаде от някое ударено за нормални пари може и да пробвам да я сложа... :?

Потребителски аватар
Kocko
потребител
потребител
Мнения: 725
Регистриран: 01 дек 2005, 23:28
Модел на автомобила: Ford Orion MK5
Mercedes CLK W209
Seat Ibiza J
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от Kocko » 06 окт 2007, 11:42

Мисля че рейката от аналогична на година Фиеста е същата. Помпата също. Та отивай някъде да ти слагат ама ще ти кацне парички. Друго си е кола с хидравлика според мен. Така можеш и спокойно да сложиш широки джантички и да направиш една много сладка кола от това иначе голямо базово дърво. Виждал съм Ка-та с боядисани панели и малко спойлерче на тавана и е много приятно. Това ми е любимата дамска количка!
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “ХОДОВА ЧАСТ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 84 госта