поставяне на задни ел стъкла

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
enviro
потребител
потребител
Мнения: 85
Регистриран: 03 авг 2007, 17:42
Модел на автомобила: коли музика тунинг
Местоположение: Бургас
Контакти:
Status: Извън линия

поставяне на задни ел стъкла

Мнение от enviro » 25 юли 2014, 20:28

Здравейте , имам един стар форд ескорт 95 г който сдаде багажа с дизеловата помпа и решихме да вземем друга кола фокус 2001г същия двигател интересува ме мога ли да сваля предните машинки и всичко за тях от ел стъклата и да ги монтирам на новия форд отзад така или иначе стария ще се разпродава на части защото всичко му е наред , поне и аз да използвам каквото мога за новия благодаря ви:)
"Еми то и лабораториите за амфетамини защо ги разбиват като вътре няма стока в повечето случай."

Department of Security and Safety

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: поставяне на задни ел стъкла

Мнение от HACKO » 26 юли 2014, 10:41

enviro написа:...... имам един стар форд ескорт 95 г .......... друга кола фокус 2001г същия двигател интересува ме мога ли да сваля предните машинки и всичко за тях от ел стъклата и да ги монтирам на новия форд отзад така или иначе стария ще се разпродава на части защото всичко му е наред , поне и аз да използвам каквото мога за новия благодаря ви:)
Не че не може да стане, обаче....... *00101* *00101* *00101* *00101* *00101* *suicide2*
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
martin1977
потребител
потребител
Мнения: 848
Регистриран: 17 май 2010, 16:42
Модел на автомобила: Ford
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: поставяне на задни ел стъкла

Мнение от martin1977 » 26 юли 2014, 11:05

Няма как да стане това. Всичко е различно - машинки, размер, захват... Дори и да стане някак си, се иска много преправяне и няма смисъл. Търси си задни ел. машинки за твоята кола- по 20ина лева са. Но имай предвид, че трябва и окабеляване, а и това не е много лесна работа.

enviro
потребител
потребител
Мнения: 85
Регистриран: 03 авг 2007, 17:42
Модел на автомобила: коли музика тунинг
Местоположение: Бургас
Контакти:
Status: Извън линия

Re: поставяне на задни ел стъкла

Мнение от enviro » 26 юли 2014, 12:55

Значи изобщо няма да се захващам то ми бешее мисълта да ползвам квото мога за да не ги продавам но хич няма да се занимавам само алармата ще преместя и толкова благодаря ви много
"Еми то и лабораториите за амфетамини защо ги разбиват като вътре няма стока в повечето случай."

Department of Security and Safety

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта