Проблем със запалване

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
v_vladimirov
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 27 апр 2015, 07:48
Местоположение: Rousse
Status: Извън линия

Проблем със запалване

Мнение от v_vladimirov » 27 апр 2015, 12:49

Здравейте! Имам проблем с ел. инсталацията Форд ескорт 1.6 16v 1993г. 90 к.с. Преди няколко дена газовата ми уретба започна да гърми постоянно. Започнах да я карам на бензин, но започна да хълца и да гасне отново. На едно кръстовище закъсах и нямаше никой, който да ми помогне и я преместих 2 метра в страни на стартер, защото нямаше как сам да я изтикам. Оправих последствията от гърмежа и я прибрах на бензин едвам. На следващия ден опитах да запаля, но не се чуваше бензиновата помпа и клапана на газта въобще не искаше да се включи, а стартера само чукваше и завъртя от третия път.Като върна ключа, колата стои на контакт и трябваше да вадя клемата на акумулатора. Смених акумулатора с чисто нов и колата запали, покарах я на газ и на бензин 10 мин и всичко си беше наред, следователно си помислих, че е от акумулатора, но на другия ден отново с новия акумулатор не запали и стоеше пак на контакт. От къде може да идва проблема някой има ли идея?

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 74 госта