Смяна на двигател на Мондео МК3

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
S. Stankov
потребител
потребител
Мнения: 22
Регистриран: 23 сеп 2015, 11:36
Местоположение: Русе
Status: Извън линия

Re: Смяна на двигател на Мондео МК3

Мнение от S. Stankov » 27 май 2016, 15:34

Tsurinski написа:
S. Stankov написа: Всички хора, дори и майстори ми препоръчват да я продавам колата, в това си състояние. Всъщност професионалният съвет на майстор на двигатели беше "махай я, пробутай я на някой друг, той да му мисли". За това нещо ме съветват страшно много хора, но някакси ми е съвестно да продам кола, която е за сериозен ремонт, на някого. :) Поздрави ;)
Да ама колко ще и вземеш ако не и скриеш реалното състояние? В противен случай си е чиста измама и то много често срещана и то не само в България при търговията с автомобили втора ръка! Пък ако не и скриеш състоянието колко ще се навият да я купят при положение знаят че веднага влиза в бокса за ремонт и то не евтин.Аз лично не мога и не искам да лъжа някой човечец дето е заделял с мъка да си купи кола! Или ще я ремонтирам или отива в морга! Как ще постъпиш ти сам си решаваш! Иначе те съветвам да си намериш майстор дето ще ти каже "Да мога да го направя и ще останеш доволен" а не "махай я, пробутай я на някой друг, той да му мисли".
Наистина е така колега, само че в Русе ... май трудно се намират майстори, специално като става въпрос за Форд, които да кажат "Да мога да го направя и ще останеш доволен". Попринцип този майстор, който цитирах по-рано, ми го хвалеха мнооооооооого, но ... нъцки. :) А иначе ... наистина има много хора, които ще прикрият дадени проблеми и няма да им мигне окото, като я продават на някой "балък". Имах един познат, кой му светеше ABS-а и за да продаде колата без да я ремонтира, просто сложи малко изолирбанд пред лампичката и ... изведнъж отстрани проблема с ABS-a. :D

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 49 госта