Двигател 2.0 с глава от 1.6 за Форд Сиера

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
Потребителски аватар
Sierrata
потребител
потребител
Мнения: 365
Регистриран: 27 май 2007, 13:04
Модел на автомобила: Ford Sierra XR4i Cosworth
Местоположение: Нова Загора
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Двигател 2.0 с глава от 1.6 за Форд Сиера

Мнение от Sierrata » 06 май 2011, 14:51

Danchev написа:
cosworth team ruse написа:да доволен съм :D тонка ти при положение че имаш здрава глава от 2.0 да беше прехвърлил всички работи от инжекцията на здравата глава всичко си става без грижи и си караш 100 или 115 коня сиера зависи от ecu-to и ще видиш къде е разликата :D карал съм и 2.0 карб и 2.0 инжекция е разликата е няма база за сравнение :D пък ако ще е карбуратор инвестирай 100 лв за 4-2-1 изпускател ще ти кажа къде има и си свиркай 8) но за мене карбураторите са остаряли технологий вече
От написаното не се разбира, коя му е здравата глава, но двете глави са различни и ако ще си събира карбуратор му трябва глава от карбуратор и обратното. Както при CVH и DOHC има разлики така има е и при ОHC. Аз също бих си събрал инжекция, а и казва че мотора е много читав :)
не се заблуждаваите охц-то на не е с дукпки в главата както дохц при охц махаш карба и си слагаш инж :lol:
Изображение
Only cosworth is my God

Потребителски аватар
Danchev
потребител
потребител
Мнения: 647
Регистриран: 09 фев 2008, 02:47
Модел на автомобила: 89' B-road sleeper
Status: Извън линия

Re: Двигател 2.0 с глава от 1.6 за Форд Сиера

Мнение от Danchev » 06 май 2011, 19:29

Мхм ясно, а знаеш ли от какво идва разликата в степента на сгъстяване?
Tuned and performed by
Изображение
The people who once spent on the Mk3 have grown up and moved on, there's only a few nutters like us who still work on them

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта