помощ- двигател за скорпио 95

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
scorpio
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 23 окт 2005, 05:42
Модел на автомобила: sofia
Местоположение: ford scorpio 95
Status: Извън линия

помощ- двигател за скорпио 95

Мнение от scorpio » 23 окт 2005, 06:25

:cry: трябва ми двигател или сервиз където наистина са специалисти!!! :!: двигателя е 2.0 i 16v 136h.p. dohc ,с верига.От каква друга кола може да стане?моля помогнете!! :( не знам какво да правя основен ремонт е колкото нов двигател а и няма гаранция

Потребителски аватар
Overclock
потребител
потребител
Мнения: 358
Регистриран: 15 апр 2005, 19:19
Модел на автомобила: Sierra 1,8TD, BMW 316 96'
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

CEBA ще ти свърши работа

Мнение от Overclock » 23 окт 2005, 16:09

Мисля, че той може да ти помогне, независимо дали с ремонт на двигатела или замяна с друг.Ще ти изпратя тел. на Л.С.

scorpio
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 23 окт 2005, 05:42
Модел на автомобила: sofia
Местоположение: ford scorpio 95
Status: Извън линия

Мнение от scorpio » 23 окт 2005, 22:45

*00134* благодаря за тел. утре ще му се обадя,дано да помогне.А иначе колата е без забележка.Мисля че е бутален болт и един от цилиндрите е надран.НЕ е клапан или повдигач-там е О. К. А колата и на мен ми харесва много *00143* .Като я оправя ще я покарам още доста *00116* Ще пиша пак като се видя с човека

T punchev
потребител
потребител
Мнения: 427
Регистриран: 06 ное 2005, 18:55
Модел на автомобила: Mondeo 2.0 Zetec ST
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: помощ- двигател за скорпио 95

Мнение от T punchev » 06 ное 2005, 18:58

Moiat syvet e da ne se zanimavash s gluposti(da prisazdash drug motor),moze da stane dvigatel ot staroto scorpio koito struva vtora upotreba okolo 500 lv,dori ako se poraztyrsish mozesh da si namerish systia dvigatel vtora upotreba za malko pove4e pari.Kakyv e problema v motora?
*****
*0029* **бг**

scorpio
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 23 окт 2005, 05:42
Модел на автомобила: sofia
Местоположение: ford scorpio 95
Status: Извън линия

Мнение от scorpio » 06 ное 2005, 22:01

да но намерих двигател,и то при този 4овек където ме прати колегата,за което му благодаря!И топо4тина 90хил. и е много запазен.Уверен съм 4е поне 300хил. още няма да има проблем.А на стария дефекта му се оказа бутален болт,за което и предполагах,защото преди месец като смених повдига4ите тракането в двигателя остана.Така 4е сега ще си имам един много добър добър двигател с 4исто ново оборудвана глава.Сменихме и зъбните колела на ангренажната верига и вси4ки вода4и и гарнитури.Просто много съм доволен от ремонта и по мое мнение това е единствения 4овек в България които наистина да успя да ми помогне,като се има в предвид 4е колата ми стоя 2 седмици пред блока и всеки ми казваше 4е такъв двигател е абсурд да намеря.Говоря наистина без да преувели4авам,ходил съм къде ли не,колата ми стоя един месец лятото в пловдив(там ми сменяха хидр. повдига4и),след това в Бургас още толкова.А за там не ми се говори,в този град няма нито един сервиз като хората.Да не говорим пък за 'мото -пфое' там е некъв ужас.ТА такива приклю4ения с тази кола ,сега е по добре от всеки друг такъв форд които може да се намери в България,само където ще трябва да го продам.В сряда ми пристига мицубишито което е 2.0 дизел 2000г. също комби,и няма на4ин,колкото и да не ми се иска след толкова ремонти Скорпиона ще трябва да го продам.

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта