Ммммммммм@....ка му и термостат

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
noface
потребител
потребител
Мнения: 567
Регистриран: 28 юли 2005, 10:40
Модел на автомобила: Sierra
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Ммммммммм@....ка му и термостат

Мнение от noface » 29 ное 2005, 07:31

Купих въпросното........нещо (вече е безформено тяло без никаква прилика с оригинала и ще е без име) Работи около месец,незнам и 500км може и да няма и преди 2 дена вечер се прибирам по околовръстното, колата започна да прегрява а сега съм без перка понеже имаше малко crash :?. И в по-топло време съм я карал не е от перката та по въпроса-пускам парното на 2 и отварям прозорците обаче продалжава да загрява от 5-та и 100Км/ч отидох за малко на 4-та и 120км/ч предположих че е заял и оооо чудо мам.... му оказа че съм познал.След около 30сек. на 4-та и.....парното започна да духа студено :shock: спрях не изгасих двигателя но в купето се чуваше некво невероятно пукане и свистене от разширителния съд.Отварям капака и там още един :shock: :shock: :shock: радиатора -студен,студен а такава топлина ме лъхаше..... Половината турски"производители" на авточасти моментално се здобиха с братче или сестриче :oops: .С некви парцали малко развартях капачката на разширителния съд .Имах 2.5л вода долях я и се прибрах малко преди да стигна пак почти стигна до червениа сектор,но поне имаше парно.На сутринта в 7.15 "термостата" беше минало,от близо 2 год. карам тая сиера и само ~500км е била с рабощ термостат.Като я купих пак беше блокирал,но поне стоеше отворен а тоя се беше гипсирал и пружината му беше като че ли е за задния мост на комби :P .Незнам защо го написах това тук,но досега все турски боклуци съм си купувал,но с това щях да скапя мотора (ако вече не съм) а струваше невероятнитееееееееееееее 5лв.м@м...а му.

racer11
потребител
потребител
Мнения: 836
Регистриран: 11 окт 2005, 16:26
Модел на автомобила: ескорт '96 1.8 115 к.с.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от racer11 » 29 ное 2005, 09:10

е ти пък за 5 лв....дай поне 10-12 :D

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 43 госта