малко помощ или съвет

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
Спартак
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 27 дек 2005, 12:01
Модел на автомобила: Сиера комби
Местоположение: София
Status: Извън линия

малко помощ или съвет

Мнение от Спартак » 07 яну 2006, 11:10

Имам проблеми със запалването на форд сиера 2000 куб, инжекция. Досега след три посещения на различни сервизи смених с нови бензинова помпа (старата се оказа че е напълно здрава), горивен филтър, вакумен регулатор на налягането и свещи. Колата обаче продължава да не пали. дават ми идеи да сваля масата за 5 мин да нулирам грешката, ама вече се чудя кой път да хвана. Къде може да закарам колата, ама наистина на добро място. Благодаря на всички предварително.

Потребителски аватар
valboy
потребител
потребител
Мнения: 1476
Регистриран: 20 фев 2005, 16:12
Status: Извън линия

Мнение от valboy » 07 яну 2006, 12:08

На мен ми препоръчаха едно сервизче, което до скоро беше в района на Павлово. Сега се намира след Сточна гара в посока Подуене, точно преди първия светофар, който е пешеходен има пряка(излиза зад болницата), та като завиеш надясно веднага пак в дясно има една синя постройка, мисля че се вижда още откъм булеварда. Аз съм ходил там, и аз по запалването и го направиха, но при мен беше до настройка на делкото май. Мен ме отнесоха с 15лв. обаче гледахме и по карбуратора, та незнам. Тел. е 9441808- само със записване е!
Значи на постройката до миналия месец нищо непишеше .......
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=42e1e ... 31_29.y=13" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
kEFi
потребител
потребител
Мнения: 2863
Регистриран: 17 яну 2005, 13:19
Модел на автомобила: Eskort 1.6 16V EFi
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: малко помощ или съвет

Мнение от kEFi » 08 яну 2006, 21:23

Спартак написа:Имам проблеми със запалването на форд сиера 2000 куб, инжекция. ...
За какво точно става дума?

Спартак
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 27 дек 2005, 12:01
Модел на автомобила: Сиера комби
Местоположение: София
Status: Извън линия

решен проблем

Мнение от Спартак » 09 яну 2006, 12:37

След дълги напътствия попаднах на един човек, който ми заоали колата за 15 мин./след едномесечен приноудителен престой заради всякакви майстори и идеи/. Не разбирам, но той ми обясни, че двигателят ми е били "измит" и независимо, че смених де що може да се сменя палене няма. Сега обаче сиерата работи супер. Айде до следващия път и лек път на всички. :)

Потребителски аватар
jordj
потребител
потребител
Мнения: 1190
Регистриран: 27 юни 2005, 22:10
Модел на автомобила: Форд Фокус МК2 1,6tdci
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от jordj » 09 яну 2006, 20:09

Колега(Спартак) напиши адреса зада знаят и другите. :D
*00133*

Спартак
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 27 дек 2005, 12:01
Модел на автомобила: Сиера комби
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от Спартак » 07 юни 2006, 22:41

Абе не знам, дойде с тъста а иначе се казва Тони Макрото и жевве точно на успоредната на Витошка

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 75 госта