съвместими ли са тези двата дебитомера?И рестарт на Пц-то???

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
Потребителски аватар
venom4o
потребител
потребител
Мнения: 2793
Регистриран: 07 авг 2006, 18:26
Модел на автомобила: Subaru Legacy GTB 2.0 turbo ,Volvo 960 3.0
Местоположение: София- Банкя
Status: Извън линия

съвместими ли са тези двата дебитомера?И рестарт на Пц-то???

Мнение от venom4o » 04 сеп 2006, 23:51

Днес си купих дебитомер на старо 120 лева ..Разлика с моя НЯМА на външен вид ,но серийния номер се различава този който е с 0280..
На стария той завършваше на 040 а на новия е 035.. Там ми казаха ,че би трябвало да стане.. Имам срок до 2 дена да го върна в моргата и да си взема парите ! Монтирах го но сиерата нито има центровка нито кабелите и свещите са в ред! Кабелите са кофти свещите са добри .. уж...Нови са.. ама колата е много зле.. държи 1500 оборота .. ще я водя на диагностика утре да кажат от какво е...
Как се прави рестарт на пц-то на колата .. Защото с прецакания дебитомер си работеше по същия начин.. И мисля ,че трябва да се растертира за да използва новите стойности от новия дебитомер..?
Колеги моля помогнете защото колата ми трябва спешно и това е последното нещо което остана по нея.. всичко оправих! НАЙ НАКРАЯ!

Потребителски аватар
vlad
потребител
потребител
Мнения: 646
Регистриран: 22 мар 2005, 17:51
Модел на автомобила: Mondeo MK III '07, 2.2 TDCi Ghia, sedan
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от vlad » 05 сеп 2006, 00:14

http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=5477" onclick="window.open(this.href);return false;
Пробвай и с търсачката. Мисля, че имаше и още теми за рестарта и самообучението на компа

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 33 госта