ЧУКАНЕ В ПРЕДНИЦАТА НА ФИЕСТА

Предно/задно окачване. Джанти и гуми. Кормилна уредба. Спирачна система.
колио фиестата
потребител
потребител
Мнения: 9
Регистриран: 15 яну 2007, 21:57
Модел на автомобила: ФОРД ФИЕСТА
Местоположение: ЗЛАТОГРАД
Контакти:
Status: Извън линия

ЧУКАНЕ В ПРЕДНИЦАТА НА ФИЕСТА

Мнение от колио фиестата » 06 фев 2007, 16:04

ПРОБЛЕМА МИ Е СЛЕДНИЯ ИМАМ НЯКАКВО ЧУКАНЕ В САМАТА ПРЕДНИЦА НЯКАДЕ ОКОЛО АМОРТИСИОРА И ЛЯВ И ДЕСЕН СЕ ЧУВА ЧУКАНЕ КАТО КАРАМ С НИСКА СКОРОСТ ПРЕЗ ЧЕРЕН ПАТ ОСОБЕНО АКО ИМА КАМАЧЕТА ПО ПАТЯ ЧУВА СЕ 4УКАНЕ КАТО НА КУХО НАЧИ СМЕНИХ ТАМПОНИ НА НОСАЧИТЕ СМЕНИХ И ТАМПОНИТЕ НА СТАБИЛИЗИРАЩАТА ЩАНГА РЕГЛАЖ НА ПРЕДЕН МОСТ НАПРАВИХ АМОРТИСИОРИТЕ СА ЗДРАВИ ПРУЖИНИТЕ САЩО И ПРОБЛЕМА СИ Е САЩИЯ ПАК СИ СЕ ЧУВА ТОВА ЧУКАНЕ ОСОБЕНО СИЛНО СЕ ЧУВА КАТО КАРАМ ПРЕЗ ПЪТ С НАСТИЛКА С БЕТОН И ИМА КАМАЧЕТА ПО НЕГО ВАТРЕ КОЛАТА СЕ ТРЕСЕ ЦЯЛАТА САМОТО ЧУКАНЕ СЕ ЧУВА В ГУМАТА И ЛЯВА И ДЯСНА НАЛЯГАНЕТО НА ГУМИТЕ СИ Е НОРМАЛНО ОСТАВА САМО ТОВА ЧУКАНЕ ДА ИДВА ОТ БИЕЛЕТИТЕ НЕЗНАМ КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВАТ ТИЯ БИЕЛЕТИ МОДЕЛА НА КОЛАТА МИ Е ФИЕСТА 92 ГОДИНА ПРОИЗВОДСТВО КАРБУРАТОР БЕЗ ХИДРАВЛИКА ИМА СТАБИЛИЗИРАЩА ЩАНГА КАДЕ СЕ НАМИРАТ ТИЯ БИАЛЕТИ И КАКВО ИМ Е ПРЕДНАЗНА4ЕНИЕТО ПРИ ВИСОКА СКОРОСТ ТОВА 4УКАНЕ НЕСЕ ЧУВА ПОМОГНЕТЕ С НЯКВА СНИМКА ИЛИ АКАЛ КАДЕ ДА ГО ТАРСЯ ТОЯ ПРОБЛЕМ ТУКА В НАШИЯ ГРАД НЕМА МНОГО ДОБРИ МАИСТОРИ А САЩО НЕ СПОМЕНАХ ДИГАХ Е НА КРИК РАЗМАРДВАХ ГУМИТЕ НЯМА СЧУПЕНИ ЛАГЕРИ ВСИЧКО СИ Е НОРМАЛНО ИМАЛ ЛИЕ НЯКОИ ТОЯ ПРОБЛЕМ МИСЛЯ ЧЕ ПРОЧЕТОХ НЯКАДЕ ИЗ САИТА ЧЕ НЯКОИ С ИМЕ ПАЦО Е ИМАЛ СХОДНИЯ ПРОБЛЕМ АКО МОЖЕТЕ ПОМОГНЕТЕ С ПРИМЕРИ ОТ КАКВО СЕ ПОЛУ4АВА ТОВА 4УКАНЕ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Petkoff_pl: Моля ти се пиши с малки букви, тук писането с големи букви се приема за каране/ викане. :D
ФОРД БЕ

Любо
Администратор
Администратор
Мнения: 2511
Регистриран: 01 ное 2005, 13:48
Модел на автомобила: Мондео 2,0i; 107kW, 2006г.
Ford Ka 1,3 DuraTec 51kW 2003г.
Местоположение: София - Надежда 1
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Любо » 06 фев 2007, 16:21

http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=7310" onclick="window.open(this.href);return false;
В тази тема можеш да видиш що е то беалетка. Вярно че в темата става въпрос за Мондео, но биалетката си е биалетка. Само като идея - погледни си шарнирите.
Успех.

Отговори

Върни се в “ХОДОВА ЧАСТ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 93 госта