ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
  • Важни съобщения
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение
  • Теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение
  • Фиеста 92 1.1 моноинжекция трудно пали на БЕНЗИН
    от ludmilbv » 11 сеп 2013, 21:54
    15 Отговори
    6704 Преглеждания
    Последно мнение от madboy
    20 сеп 2013, 16:39
  • Проблем с ключ за фаровете - Мондео МК2
    от alexander007 » 17 сеп 2013, 19:01
    1 Отговори
    1961 Преглеждания
    Последно мнение от bikercho
    19 сеп 2013, 22:19
  • Ford focus 1999 г. светлини - проблем
    от stoqnov_law » 13 сеп 2013, 16:27
    8 Отговори
    4433 Преглеждания
    Последно мнение от stoqnov_law
    17 сеп 2013, 13:24
  • Часовник на Ескорт 97
    от kt315 » 13 сеп 2013, 12:50
    2 Отговори
    1982 Преглеждания
    Последно мнение от kt315
    16 сеп 2013, 12:43
  • LED oсветление в таблото Фокус 99 г.
    от go6ozala » 02 сеп 2013, 19:07
    13 Отговори
    7053 Преглеждания
    Последно мнение от go6ozala
    15 сеп 2013, 19:28
  • Прекъсва като загрее!!!
    от stoqn_dimov1982 » 03 май 2013, 15:36
    27 Отговори
    12483 Преглеждания
    Последно мнение от stoqn_dimov1982
    15 сеп 2013, 11:13
  • Импулсен датчик на колянов и разпределителен вал? Ескорт 1.6
    от stoqn_dimov1982 » 05 сеп 2013, 18:40
    25 Отговори
    15658 Преглеждания
    Последно мнение от stoqn_dimov1982
    15 сеп 2013, 10:58
  • Нов Акумулатор и заверка на гаранцията!
    от Nebhotep » 18 апр 2012, 14:44
    36 Отговори
    20461 Преглеждания
    Последно мнение от Nebhotep
    15 сеп 2013, 10:36
  • Различно от Форд.Дайте идеи.Помощ.
    от nikipeto1 » 14 сеп 2013, 15:17
    2 Отговори
    1747 Преглеждания
    Последно мнение от nikipeto1
    14 сеп 2013, 17:40
  • спряха ел стъклата ескорт 95год.
    от enviro » 03 апр 2013, 23:39
    33 Отговори
    13928 Преглеждания
    Последно мнение от enviro
    14 сеп 2013, 15:31
  • Проблем с лампа за ABS и ръчна
    от teoto » 24 фев 2013, 18:19
    13 Отговори
    8153 Преглеждания
    Последно мнение от cvetan.cenkov
    14 сеп 2013, 08:47
  • Проблем със запалване на Ескорт 1997 1.6 16v Zetek
    от nasko_pi4a » 12 сеп 2013, 20:50
    7 Отговори
    3378 Преглеждания
    Последно мнение от opex
    13 сеп 2013, 14:35
  • Вграждане на бордови компютър и еърбег на Ford Focus Mk1?
    от slyder23 » 11 сеп 2013, 21:00
    3 Отговори
    2968 Преглеждания
    Последно мнение от HACKO
    13 сеп 2013, 08:58
  • Мондео 1999 - климатика работи без да е включен + други
    от chikatilo » 06 сеп 2013, 19:13
    3 Отговори
    1581 Преглеждания
    Последно мнение от Didibao
    12 сеп 2013, 17:57
  • ПОМОЩ!Скоростомера не отчита правилно..
    от rad4o » 09 сеп 2013, 22:48
    1 Отговори
    1884 Преглеждания
    Последно мнение от opex
    10 сеп 2013, 00:42
  • Проблем с пръскалката на чистачките Форд Фиеста 2002
    от slitter » 07 сеп 2013, 16:45
    5 Отговори
    3660 Преглеждания
    Последно мнение от slitter
    08 сеп 2013, 17:57
  • Дебитомерa къде е - Фиеста 1.4 Дуратек 2002 г.?
    от nikipeto1 » 08 сеп 2013, 10:06
    5 Отговори
    2548 Преглеждания
    Последно мнение от deathstorm
    08 сеп 2013, 12:25
  • СТРАНЕН ПРОБЛЕМ СЪС СТАРТЕР ЕСКОРТ 1.8Д
    от kosta68 » 03 сеп 2013, 05:34
    4 Отговори
    3179 Преглеждания
    Последно мнение от kosta68
    06 сеп 2013, 22:21
  • Задно ел.стъкло форд фокус 2000г.
    от gosho_91 » 05 сеп 2013, 22:42
    1 Отговори
    1583 Преглеждания
    Последно мнение от Doin
    06 сеп 2013, 09:10
  • Не светят габаритите - Focus 1.8 2001 г.
    от Ради-1 » 05 сеп 2013, 14:48
    4 Отговори
    2946 Преглеждания
    Последно мнение от ЯЛТА
    05 сеп 2013, 17:14
  • Аларма на Торнео
    от Nikolay Torneo » 05 сеп 2013, 16:05
    0 Отговори
    1613 Преглеждания
    Последно мнение от Nikolay Torneo
    05 сеп 2013, 16:05
  • Статично електричество по купето
    от banica78a » 04 сеп 2013, 10:04
    4 Отговори
    3059 Преглеждания
    Последно мнение от OgiDogi
    04 сеп 2013, 12:44
  • Зареждане на акумулатора проблем
    от Citybg » 03 сеп 2013, 18:35
    0 Отговори
    1432 Преглеждания
    Последно мнение от Citybg
    03 сеп 2013, 18:35
  • Проблем след палене на Eskort 1.6 Ztec
    от krasenikolov » 03 сеп 2013, 09:21
    3 Отговори
    2871 Преглеждания
    Последно мнение от radorecord
    03 сеп 2013, 10:10
  • Форд Ескорт 96-та ТД - проблем с тоците ... предполагам ?
    от ShnapSa » 14 авг 2013, 10:36
    3 Отговори
    2674 Преглеждания
    Последно мнение от Doin
    03 сеп 2013, 08:12
  • Проблем при палене
    от wintergreen88 » 30 авг 2013, 20:23
    3 Отговори
    2926 Преглеждания
    Последно мнение от ivan_racing
    02 сеп 2013, 21:37
  • Проблем с аларма gemini
    от koko_del » 29 авг 2013, 22:00
    3 Отговори
    2330 Преглеждания
    Последно мнение от DigiPro
    01 сеп 2013, 16:06
  • Кабели под седалки
    от Isaac » 31 авг 2013, 15:05
    1 Отговори
    2140 Преглеждания
    Последно мнение от cvetan.cenkov
    31 авг 2013, 20:43
  • s-max ключалка на багажника
    от gelimachev » 31 авг 2013, 10:41
    1 Отговори
    1005 Преглеждания
    Последно мнение от Nebhotep
    31 авг 2013, 15:03
  • Въпрос относно един датчик фокус 2.0
    от temples » 26 авг 2013, 17:38
    5 Отговори
    3386 Преглеждания
    Последно мнение от temples
    29 авг 2013, 16:33
  • Как се разделят тръбите на климатика мондео Мк 1
    от bikercho » 27 авг 2013, 22:14
    3 Отговори
    2952 Преглеждания
    Последно мнение от S_C
    28 авг 2013, 06:57
  • Диагностика за FORD / ФОРД / Ford VCM OBD FOCOM
    от parmapar » 23 авг 2013, 19:57
    2 Отговори
    3516 Преглеждания
    Последно мнение от parmapar
    26 авг 2013, 08:56
  • Бензиномер и темепература - работят когато си искат
    от THX » 25 авг 2013, 02:47
    2 Отговори
    1900 Преглеждания
    Последно мнение от THX
    25 авг 2013, 21:30
  • Ford Orion'91, 1.6 не пали помощ !!!
    от movin_target » 25 авг 2013, 04:21
    2 Отговори
    1900 Преглеждания
    Последно мнение от essex
    25 авг 2013, 17:32
  • ПРОБЛЕМ СЪС ЗАПАЛВАНЕТО НА ГАЛАКСИ
    от jojooneman » 24 юни 2012, 02:50
    4 Отговори
    3836 Преглеждания
    Последно мнение от antoan
    25 авг 2013, 12:47
  • Скоростомера не отчита и таблото не свети Мондео 1.8 1998
    от Emoslav » 20 авг 2013, 12:59
    14 Отговори
    6000 Преглеждания
    Последно мнение от Emoslav
    24 авг 2013, 20:37
  • Лампа за температурата при Форд КА
    от puzzle » 21 авг 2013, 18:42
    6 Отговори
    3557 Преглеждания
    Последно мнение от ЯЛТА
    23 авг 2013, 21:41
  • Избор на акумулатор
    от kostadinm » 14 авг 2013, 16:10
    4 Отговори
    3520 Преглеждания
    Последно мнение от kostadinm
    23 авг 2013, 10:09
  • Помощ за прекаване на кабел
    от savagebs » 30 юли 2013, 15:31
    5 Отговори
    3251 Преглеждания
    Последно мнение от savagebs
    22 авг 2013, 15:41
  • Стрелка на горивото пада - 1.9 тдди, 90 коня, 2003 г.
    от buko1 » 21 авг 2013, 18:22
    2 Отговори
    1984 Преглеждания
    Последно мнение от Doin
    21 авг 2013, 23:15
  • Мога ли да карам без пасажерската седалка?
    от paci » 19 авг 2013, 01:31
    9 Отговори
    3983 Преглеждания
    Последно мнение от S_C
    19 авг 2013, 21:02
  • Проблем с осветлението в купета на Скорпио
    от borisov_61 » 16 авг 2013, 10:44
    1 Отговори
    1142 Преглеждания
    Последно мнение от mladen1984
    18 авг 2013, 17:10
  • Фокус Фокус 1.8 TDI 90 2000г. гасне (рестартира се)
    от Yolov » 16 авг 2013, 21:16
    0 Отговори
    1729 Преглеждания
    Последно мнение от Yolov
    16 авг 2013, 21:16
  • Автопилот Focus '07
    от Levine » 16 авг 2013, 14:35
    1 Отговори
    1886 Преглеждания
    Последно мнение от synthez 3D
    16 авг 2013, 15:06
  • Питане за букса
    от valkata96 » 11 авг 2013, 16:24
    3 Отговори
    2654 Преглеждания
    Последно мнение от valkata96
    16 авг 2013, 14:26
  • проблем със стъпково моторче
    от pecakada » 16 авг 2013, 06:58
    0 Отговори
    1916 Преглеждания
    Последно мнение от pecakada
    16 авг 2013, 06:58
  • Предни фарове за Ford Focus МК1 ?
    от slyder23 » 07 авг 2013, 21:55
    14 Отговори
    8978 Преглеждания
    Последно мнение от G_o_c_e_v
    14 авг 2013, 23:47
  • Мондео МК1 сложих седалки с подгрев но не работят ПОМОЩ
    от bikercho » 13 авг 2013, 20:14
    3 Отговори
    2465 Преглеждания
    Последно мнение от bikercho
    14 авг 2013, 22:29
  • Проблем Ел. стъкло
    от newStafff » 12 авг 2013, 20:59
    2 Отговори
    2035 Преглеждания
    Последно мнение от Doin
    14 авг 2013, 17:02
  • Модул за управление на климатроника
    от Dafi1 » 01 авг 2013, 00:52
    1 Отговори
    1653 Преглеждания
    Последно мнение от BladeMan
    14 авг 2013, 13:15
Нова тема

Върни се в началото на форума

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 18 госта

Права на форума

Вие не можете да публикувате теми в този форум
Вие не можете да отговаряте на теми в този форум
Вие не можете да променяте собствените си мнения в този форум
Вие не можете да триете мнения в този форум
Вие не можете да прикачвате файлове в този форум