Проблем с Форд Галакси 1.9 ТДИ 115кс. 2002г.

Отопление, вентилация, климатизация. Ключалки. Друго оборудване и принадлежности.
Потребителски аватар
YordanLyubomirov
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 25 юни 2017, 11:36
Status: Извън линия

Проблем с Форд Галакси 1.9 ТДИ 115кс. 2002г.

Мнение от YordanLyubomirov » 25 юни 2017, 11:55

Здравейте колеги! Не съм сигурен дали е правилното място за тази тема, но се надявам да няма проблем.
Имам Форд Галакси 1.9ТДИ 115КС. от 2002г. преди зимата започна да вкарва някакви странни миризми като на феродо в купето.
Интересното обаче е, че съм с автоматична скоростна кутия и в сервизите ме убеждаваха, че няма как да бъде феродов диск.
Ако някой е имал подобен проблем, моля разкажете ми как сте се справили, защото ми е писнало да обикалям така наречени МАЙСТОРИ и никой нищо да не знае по въпроса. Благодаря!


П.С.
И аз мисля че, не е скоростна кутия защото нито ми джаска при тръгване нито нищо.

Потребителски аватар
OgiDogi
потребител
потребител
Мнения: 2042
Регистриран: 01 фев 2009, 00:09
Модел на автомобила: Orion 1.6DL '83 -> Mondeo 1.8TDi '97 с газ
Местоположение: Сливен
Status: Извън линия

Re: Проблем с Форд Галакси 1.9 ТДИ 115кс. 2002г.

Мнение от OgiDogi » 25 юни 2017, 16:44

YordanLyubomirov написа:
25 юни 2017, 11:55
Здравейте колеги! Не съм сигурен дали е правилното място за тази тема, но се надявам да няма проблем.
Имам Форд Галакси 1.9ТДИ 115КС. от 2002г. преди зимата започна да вкарва някакви странни миризми като на феродо в купето.
Интересното обаче е, че съм с автоматична скоростна кутия и в сервизите ме убеждаваха, че няма как да бъде феродов диск.
Ако някой е имал подобен проблем, моля разкажете ми как сте се справили, защото ми е писнало да обикалям така наречени МАЙСТОРИ и никой нищо да не знае по въпроса. Благодаря!


П.С.
И аз мисля че, не е скоростна кутия защото нито ми джаска при тръгване нито нищо.
Масълце върху загрят изпускателен колектор мирише по подобен начин. Провери за оливане с масло откъм колектора и турбината.
Изображение
Ford не боледува - направо умира... примерно след 25 години. :D
ДЕ-РУСИФИКАЦИЯ

Отговори

Върни се в “ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта