Проблем с термостат

Отопление, вентилация, климатизация. Ключалки. Друго оборудване и принадлежности.
qwertyuio91
потребител
потребител
Мнения: 107
Регистриран: 17 фев 2009, 20:32
Модел на автомобила: Ford Scorpio 2.0i
Status: Извън линия

Проблем с термостат

Мнение от qwertyuio91 » 15 мар 2010, 15:40

Здравейте.Бях на път днеска и забелязах,че колата даже и при голям баир и на високи обороти не загрява стои си почти най-отдолу ту загрява до средата после отпуска.Пускам парното наистина духа студено и няма загряване.Преди имаше такъв проблем сменях антифриз сичко точно,но си мисля,че е термостат...? И другия ми върпос дали се бърка така да се кара извесно време (1 2 седмици) като изключим по-големия разход на гориво ?

Потребителски аватар
jvspasov
потребител
потребител
Мнения: 237
Регистриран: 12 юни 2008, 19:29
Модел на автомобила: Renault Clio Sport 2.0 16V 00 г.
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Проблем с термостат

Мнение от jvspasov » 15 мар 2010, 17:01

qwertyuio91 написа:Здравейте.Бях на път днеска и забелязах,че колата даже и при голям баир и на високи обороти не загрява стои си почти най-отдолу ту загрява до средата после отпуска.Пускам парното наистина духа студено и няма загряване.Преди имаше такъв проблем сменях антифриз сичко точно,но си мисля,че е термостат...? И другия ми върпос дали се бърка така да се кара извесно време (1 2 седмици) като изключим по-големия разход на гориво ?
Антифриза има ли го в казанчето при изтинал автомобил - ако си го има то наистина си за термостат - но ако смениш термостата и пак го прави но си има топло то и датчика за температурата може да се е повредил. Ами най вече разхода на гориво ако не ти е проблем.
Дигитален широкоформатен печат, рязане по контур на винил, рекламни материали, сувенири и други свързани с рекламата!

Отговори

Върни се в “ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта