Механизми за закрепване на коланите

Отопление, вентилация, климатизация. Ключалки. Друго оборудване и принадлежности.
erjitka
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 24 фев 2005, 20:30
Status: Извън линия

Механизми за закрепване на коланите

Мнение от erjitka » 24 фев 2005, 21:23

Здравейте отново,

както вече писах съм полу-щастлив собственик на Форд Орион GL'88 от декември 2004.

Като купувах колата ми направи впечатление, че не й работят хващачите (или както там се казват тия червеничките неща, дето седят отстрани на седалката и за тях се закача предпазният колан) за колана.

Не обърнах много внимание тогава, защото това ми е първата кола, а имам книжка от 9 години и т.н... Абе, с две думи - голямо желание за шофиране и абсолютно недоглеждане на останалото. За щастие колата по принцип е добра и е много добре поддържана. Искам и аз да я запазя такава.

Но, такива хващачи така и не можах да намеря. Търсих из морги, ходих при Италианеца - ниц! Проверих как се откачат - май трябва да се смъкне седалката, щото отвертка с толкова къса дръжка не съм виждал :( . Не знам дали не са стандартни, затова не съм отишъл да си купя (но и не знам откъде).

Някакви идеи?

П.С. А има и още нещо - веднъж я закачих отдясно и се ОТКАЧИ (не счупи) дясната вежда на предната броня (моята е така - на три), обаче аз от стрес я оставих там :lol: Ама тогава не ми беше смешно :?

Та, търсих и такова чудо но... пусто да остане, няма :(:(:(

Хм, даже и радиото ми приглася - "Нямааа... Нямаааа..."

Потребителски аватар
The seven
потребител
потребител
Мнения: 1107
Регистриран: 16 яну 2005, 13:39
Модел на автомобила: Punto 75 1,2 MPI ELX '96
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Ами

Мнение от The seven » 25 фев 2005, 18:13

провери на моргата преди люлинското мотопфое като караш по европа.

Потребителски аватар
ewgeny
потребител
потребител
Мнения: 1639
Регистриран: 23 фев 2005, 18:03
Модел на автомобила: Sierra 1,6 OHC
Местоположение: Варна (... и няма гараж)
Status: Извън линия

Мнение от ewgeny » 25 фев 2005, 20:13

Относно отверката! Може да се ползва трисчотка с преходник за накрайници за отверки. Такива неща имат доста комплекти с инструменти.

erjitka
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 24 фев 2005, 20:30
Status: Извън линия

Мнение от erjitka » 27 фев 2005, 22:53

Благодаря и на двама ви, ще си купя някакво гедоре тия дни и ще мина и през моргата, дано намеря! :)

Отговори

Върни се в “ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта