Сервиз за автоклиматици

Отзиви, оценки, препоръки
Потребителски аватар
Ianaki
потребител
потребител
Мнения: 1097
Регистриран: 09 авг 2007, 21:55
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8TD 96г. Turnier лека полека върви към всички екстри
Местоположение: София
Status: Извън линия

Сервиз за автоклиматици

Мнение от Ianaki » 04 юли 2008, 22:15

Здравейте искам да препоръчам сервиз за климатици.Сервизът е добър и хората ти отделят нужното внимание.За диагностика наливане на някакви масла и още нещо плюс доливане на фреон 150грама за 40лв.За да не Ви обяснявам точно ето интернет адреса:http://autofrostcomfort.com/.Найстина са добри.Поздрави!

Потребителски аватар
S@sel@
потребител
потребител
Мнения: 597
Регистриран: 28 яну 2005, 23:39
Модел на автомобила: ex.Фиеста 1.1 mi `94 / ex.Фокус 1.8 115к.с.
Местоположение: deep in Colorado mountains
Status: Извън линия

Re: Сервиз за автоклиматици

Мнение от S@sel@ » 07 юли 2008, 19:46

Реших да го пробвам този сервиз... От известно време ме е заглождила мисълта, че напоследък климатика не духа както трябва... преди май беше по- студено. Та отидох там след този пост и след преглеждане на сайта им. Диагностика е доста силно казано- закачиха го към една машина и веднага казаха- 200 гр. "...ама ще видим". Послушах и едно изказване, че най- добрия форд бил продадения от някакъв тип дет се навърташе наоколо /нямаше дрехи от сервиза- не го знам що за птица беше/, но след като го изгледах немного весело замънка нещо и се изнесе. Оставиха колата на машината и погледнаха и смениха филтъра на климатика или на купето незнам как се води- 20лв. /не знам дали са много но нямам кога да обикалям а те работят до късно, та цената ме урежда/. Сметката накрая - 65 лв с филтъра. Резултат :сменен филтър - което е хубаво, защото се каня отдавна да го направя и абсолютно същото изстудяване. Далеч по- доволен щях да съм ако просто ми бяха сменили филтъра и да си ме бяха предупредили, че все толкава ще си изстудява. Пък и е добре да казват предварително колко пари ще струва някоя операция щото това "ще видим" не звучи добре- ами ако е нещо сериозно и скъпо? Иначе момчетата работят бързо и сервиза е доста чист и пригледен- прави добро впечатление. Проблем е паркирането- на улицата става опашка от чакащите коли. За по лесно намиране - по Сливница посока МП малко преди разклона за HIT-а.
БОГ създаде хората, COLT ги направи равни!

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Сервиз за автоклиматици

Мнение от paci » 07 юли 2008, 20:39

S@sel@ написа: ...
Моя с 290 грама си работеше ама "риташе" :)
Единствената разлика след обслужаването му в МП е, че двигателя по-малко се мъчи като го развърта.
Ти кво си очаквал? Да ф'рачи лед? :D:

Потребителски аватар
cenzor
потребител
потребител
Мнения: 3143
Регистриран: 30 авг 2006, 20:28
Модел на автомобила: Fiesta MK6 2004 1.3i/70hp
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Сервиз за автоклиматици

Мнение от cenzor » 07 юли 2008, 21:04

Ianaki написа:Здравейте искам да препоръчам сервиз за климатици.Сервизът е добър и хората ти отделят нужното внимание.За диагностика наливане на някакви масла и още нещо плюс доливане на фреон 150грама за 40лв.За да не Ви обяснявам точно ето интернет адреса:http://autofrostcomfort.com/.Найстина са добри.Поздрави!
:-/: paci каза, че на неговата диагностика + напълване на климатика( от 290 грама до 740 - тоест явно около 450мл) в МотоПфое е струвало 60-65лв.
150 грама за 40лв+ диагностика не е особено евтино на фона на 60лв от официалния сервиз...
Изображение
Не отговарям на неграмотни постове.

Потребителски аватар
Mondi
потребител
потребител
Мнения: 20
Регистриран: 08 ное 2007, 18:34
Модел на автомобила: Ford Mondeo
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Re: Сервиз за автоклиматици

Мнение от Mondi » 05 авг 2008, 10:24

Смяна на маслото , изцяло източване на стария и впръскване/вливане на нов фреон = 50лв. В тази цена е включена и диагностика (ако е нужна такава) на климатика .
София / бул. Йордан Вишовградски / 300м. преди околовръстното в ляво / идвате от баня Овча купел посока Княжево .
Момчетата извършват и ел. услуги и са много точни (ползвам ги от няколко години) .
Успех

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта