Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Отзиви, оценки, препоръки
Потребителски аватар
izrotbg
потребител
потребител
Мнения: 284
Регистриран: 06 юни 2008, 14:23
Модел на автомобила: Focus 1.8i 16V Ztec '99 <= мойта шейна
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от izrotbg » 04 май 2009, 17:38

Абе те телефона си го дигат като са там. А работят от пон-пет 10:00 - 18-19:00 ако има повечко коли събота работят веднъш на високосна. А аз като зех фокуса отидох при тях смених ралки ремъци и още нещо ако добре си спомням и сичко ми бепе 450 някаде предполагам че и при теб ще е подобно нещо ако трябва да се съди по джигателя....
-= JusT Me *** =-
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Shockheaded
потребител
потребител
Мнения: 70
Регистриран: 13 ное 2007, 11:56
Модел на автомобила: Мондео 1.8TD 1993
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от Shockheaded » 15 май 2009, 12:25

Здравейте, колеги!
И аз се реших да посетя въпросният сервиз и останах много доволем от момчетата. Разбих( не знам как) преден дясен шенкел, Иво дигна колата каза ето ти го проблема ,ние нямаме тази част, ако искаш от морга може. Аз казах Ок Иво ме изпрати до една такава морга, свалихме от друго Мондео и пак се върнах.
Иво имаше работа и другия му колега Спас се зае с колата, ремонта трая 30-40мин + както и други колеги казаха се пооправиха и други неща , за които не бях казал. Много точни и много земни хора, и най-важното разбиращи от работата си!!! Това са мойте впечатления от сервиза. Всичко ми излезе: 60лв шенкел + 20лв за работа.
No brain, No headache!!!

Потребителски аватар
urgan
Потребител
Потребител
Мнения: 1834
Регистриран: 16 яну 2009, 16:44
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0 TDCi 131 h.p. Estate 02' Ghia
Engine code: FMBA
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от urgan » 26 май 2009, 16:33

Много точни и много земни хора, и най-важното разбиращи от работата си!!!
Нямам тези впечатления, писах в една друга тема защо, няма сега пак да пиша, просто ще кажа че отидох веднъж и повече няма да повторя това. Доста некомпетенти са момчетата от този сервиз.
Изображение

ocheto
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 28 май 2009, 10:43
Модел на автомобила: Ford Mondeo 1.6 16v '94
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от ocheto » 28 май 2009, 11:29

Здравеите, от една седмица съм горд собственик на Мондео 1.6 16v изчетох доста по темата за този сервиз, но ме интересува могат ли да правят там ултразвуково почистване .

subcommander
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 04 май 2009, 18:55
Модел на автомобила: Mondeo 2.0 16v Ghia '95
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от subcommander » 07 юни 2009, 17:24

Здравейте,колеги.Преди няколко дни в този сервиз ми смениха ремъци и ролки (Мондео 2.0 16v '95г.).Записах се по телефона предишния ден,момчетата бяха много любезни,закарах им колата в 10ч и си я взех в 15ч като им оставих 260лв за ангренажен ремък и ролки + 30лв пистов ремък-общо 290лв труд и чаркалъци.За ремонт на предница-тампони на носачи и стабилизираща щанга и биалетки ми обявиха 200лв.Лично аз съм доволен от сервиза,обслужването и цените, а пичовете работят сравнително бързо.

ivodimpav
потребител
потребител
Мнения: 44
Регистриран: 31 мар 2009, 13:36
Модел на автомобила: ford focus 1.4
Местоположение: софия
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от ivodimpav » 14 авг 2009, 09:53

да искажа и аз мнение. смяна тялото, където стои термостата, че било пукната и течеше антифриз + смяна маншон на дясно предно колело = 160 лева части и труд.
според вас как е цената ? аз не мога да преценя точно, не съм питал на други места, но на мен ми е скъпо.
иначе от отношението на хората съм доволен.

Потребителски аватар
urgan
Потребител
Потребител
Мнения: 1834
Регистриран: 16 яну 2009, 16:44
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0 TDCi 131 h.p. Estate 02' Ghia
Engine code: FMBA
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от urgan » 14 авг 2009, 13:53

Колега цената е добре. Аз ти писах и в другата тема че тялото на трермостата е скъпо. От там ти идва тази цифра 160. При мен дойде повече щото се счупи и датчика не само тялото нали се сещаш.
Изображение

ivodimpav
потребител
потребител
Мнения: 44
Регистриран: 31 мар 2009, 13:36
Модел на автомобила: ford focus 1.4
Местоположение: софия
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от ivodimpav » 14 авг 2009, 15:35

urgan написа:Колега цената е добре. Аз ти писах и в другата тема че тялото на трермостата е скъпо. От там ти идва тази цифра 160. При мен дойде повече щото се счупи и датчика не само тялото нали се сещаш.
тялото струвало 65 лева. така каза майсторът.

Потребителски аватар
urgan
Потребител
Потребител
Мнения: 1834
Регистриран: 16 яну 2009, 16:44
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0 TDCi 131 h.p. Estate 02' Ghia
Engine code: FMBA
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от urgan » 14 авг 2009, 16:55

тялото струвало 65 лева. така каза майсторът.
Леко се чувствам набутан но карай всичко е свършило вече. Добре де в такъв случай ми се виждат мног тези пари които са ти взели. За един маншон и тялото + работата ми се виждат доста 160 лв, нека кажат и другите

П.П Моето тяло струва 176 лв и го нямаше никъде само в мото пфое, и за това се учудих че твоето е 65 лв. Колкото и да смяташ парите си ги дал вече.
Изображение

ivodimpav
потребител
потребител
Мнения: 44
Регистриран: 31 мар 2009, 13:36
Модел на автомобила: ford focus 1.4
Местоположение: софия
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от ivodimpav » 20 авг 2009, 10:50

по-горе писах за смяна тяло на термостат и десен маншон на външно каре. сега пиша за последствията.
1- течът на антифриз спря. проблемът за сега изглежда решен.
2- смяна десен маншон на външно каре.
- маншонът беше хванат с свински опашки, външната беше изпуснала на втория ден. наложи се да си купя скоба и да си я сложа. колко мърсотия е влязла в маншона не се знае. чакам го да започне да щрака. но това се оказа по-малкият проблем;
- незатегната гайка на оста на карето (повече от 1 сантиметър луфт в колелото). след 2 дни каране така се наложи да сменя лагера. преди смяната на маншона нямаше никакви признаци за износване. заради луфта на колето ми потъваше педалът на спирачките.

само факти, никакъв коментар. всеки да си прави изводите.

Потребителски аватар
urgan
Потребител
Потребител
Мнения: 1834
Регистриран: 16 яну 2009, 16:44
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0 TDCi 131 h.p. Estate 02' Ghia
Engine code: FMBA
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от urgan » 20 авг 2009, 13:40

маншонът беше хванат с свински опашки
*00124* ама ти сериозно ли бе

колега незнам връщай се там и им казвай да си оправят нещата баси некадърната работа честно.
Изображение

Потребителски аватар
essex
потребител
потребител
Мнения: 2401
Регистриран: 28 окт 2008, 14:15
Модел на автомобила: Форд Фокус СТ170
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от essex » 21 авг 2009, 01:44

лелеле , тея трее да ти платят щетите , баси лайнарите човече, има човек има и човек , зависи кой "маистор" ти е правил колата :!: аз имам едно приятелче и той си кара един ситроен АХ , та като прави нещо по колата винаги го наглеждам и помагам че винаги забравя да сложи или да затегне нещо , сменяхме отзад накладките на барабана и забрави да сложи целият механизъм , аз стоя и едвам се сдържам да не му кажа , при което казах му де но беше сглобил всичко и беше махнал крика даже и после ми се кара за това , но той винаги забравя :mrgreen: :D
По-добре 10мин закъснял, но поне жив и здрав.

nani888
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 23 ное 2009, 14:54
Модел на автомобила: форд ка
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от nani888 » 23 ное 2009, 15:24

Здравейте и от мен , дави попитам някой знае ли дали в този сервиз сменят тампони на заден мост на Форд Ка ? Благодаря за отговора предварително .

Потребителски аватар
izrotbg
потребител
потребител
Мнения: 284
Регистриран: 06 юни 2008, 14:23
Модел на автомобила: Focus 1.8i 16V Ztec '99 <= мойта шейна
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от izrotbg » 19 яну 2010, 12:06

nani888 написа:Здравейте и от мен , дави попитам някой знае ли дали в този сервиз сменят тампони на заден мост на Форд Ка ? Благодаря за отговора предварително .
02/9433915 /// 0888336192 Звънни им и ги питай те ще ти кажат най-вярно и сигурно пък тъкмо може и цена и т.н. да ти кажат ;)
-= JusT Me *** =-
Изображение
Изображение
Изображение

cgergov
потребител
потребител
Мнения: 19
Регистриран: 14 юли 2007, 23:26
Модел на автомобила: escord
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от cgergov » 22 яну 2010, 19:33

Е и аз минах през сервизчето на ул.Брад 19, доволен съм, за 40 лв. ми възстановиха АБС-а и фаровете за мъгла, проблема беше в таблото- объркани къплуги от друг майстор. За 28 лв смениха датчика за температура на двигателя - датчик+работа и за 60-70 лв. ще ми подменят по натам предни накладки с "Феродо".

toma_
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 19 яну 2009, 14:02
Модел на автомобила: Focus 1.8 16v 1999 Ghia
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от toma_ » 14 мар 2010, 11:05

Здравейте, аз не съм от най-активните във форума, просто защото фордът е железен :) Шегувам се - по-скоро не разбирам достатъчно, за да се включвам редовно. Но тъй като фордът беше ремонтиран от въпросния Иво, нека споделя моите впечатления и ако мога да помогна на колеги, споделяйки моите впечатления:
- Обадих се ден предварително (по препоръка от мой приятел, който бил доволен и ми даде номера на Иво) дали може да ми се сменят накладки без да познавам никого от сервиза. Веднага ми се каза час и че ще бъдат поръчани за тогава. Отидох в уговорения час, дори ми предложиха кафе - казвам го, защото не съм свикнал на добро обслужване. След ~20 минути колата беше готова. През това време разпитвах Иво за какво ли не - отговаряше ми се както трябва, като на нормален човек - това пък го казвам, защото впечатленията ми досега са, че почти всеки майстор досега при мен обяснява с половин уста, сякаш е подсъдим.
- След като колата беше готова, си тръгнах. После се сетих, че може да сменя и термостата във въпросния ден. Отново се обадих на Иво, след половин час стана ясно, че не е късно да му бъде доставен. Отидох отново в уговорения час и след ~15 минути беше готово. През това време споделих, че съм ходил да ми оправят алармата + централното и разговори с алармаджията от рода: "Ами сигурно е от машинките, предлагам ти да купим 2 по 120 лева едната и да пробваме?" и "Съжалявам, не знам какво й е", ми бяха взети над 100 лева за труда, 240 лева за машинките и три загубени дни, та накрая и дори едната врата не се заключваше ... Докато загравяше колата, Иво ме разпита подробно за проблема и след минута каза, че вероятно е от един бушон, който някои хора не знаят и предложи да погледне. И алармата и централното заработиха! Накрая го попитах колко му дължа и въпреки моята, честно казано, огромна благодарност за алармата (Казах му колко много ми спестява, тъй като трябваше да ходя вече да ми се преправят механизмите и че ще излезе сигурно над 120-130 лева), той дори не си беше включил труда за алармата в цената ... А можеше поне малко да напомпи цената, виждайки радостта ми :)
След този разказ искам да обобщя:
както каза някой колега по-нагоре - много земни хора, качествено и бързо обслужване (не само самата смяна, но и обясненията какво и как, препоръки) и бих препоръчал този сервиз.

Потребителски аватар
essex
потребител
потребител
Мнения: 2401
Регистриран: 28 окт 2008, 14:15
Модел на автомобила: Форд Фокус СТ170
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от essex » 14 мар 2010, 20:42

Евала ;):
По-добре 10мин закъснял, но поне жив и здрав.

menov
потребител
потребител
Мнения: 80
Регистриран: 28 сеп 2007, 16:58
Модел на автомобила: mondeo
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от menov » 16 мар 2010, 08:31

Точно заради това отношение и коректност само там си правя колите вече 3 години.

viktor_smk
потребител
потребител
Мнения: 36
Регистриран: 09 мар 2008, 17:41
Модел на автомобила: Fiesta MK4 '97 Zetec 1.25 16v 75hp
Focus MK2 '07 Duratec 1.6 100hp
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от viktor_smk » 18 мар 2010, 13:32

menov написа:Точно заради това отношение и коректност само там си правя колите вече 3 години.
И аз така. Когато има нещо - звъня на Иво и отивам. Понякога се случва да са ми казали че нещо трябва да се смени и да му казвам да го смени, а той да ми отвръща че не е за смяна - т.е. не е на принципа дай да оскубем клиента, което е голям плюс за софийски автосервиз.
6:00 I'm lifting shadows off a dream. Take the time another day ... and pull me under in the name of God! I'm learning to live as I wait for sleep.

menov
потребител
потребител
Мнения: 80
Регистриран: 28 сеп 2007, 16:58
Модел на автомобила: mondeo
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Сервиза до моста "Чавдар" - впечатления?

Мнение от menov » 22 мар 2010, 09:57

100 % съм съгласен с теб. Дори тези дни ще му звъня, че излезе проблем с колата на жена ми, та да види какво се случва.

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта