Сервиз в Благоевград

Отзиви, оценки, препоръки
vtodorov
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 29 сеп 2018, 23:43
Местоположение: София
Status: Извън линия

Сервиз в Благоевград

Мнение от vtodorov » 29 сеп 2018, 23:53

Здравейте,
харесал съм форд мк3 1.0 ecob в Благоевград. Търся сервиз, в който да могат да го прегледат от-до, най-вече ме интересува да не е блъскан. Разбира се и техническо състояние. Нов внос е, но се предлага от представителството - САМ. Така че преглед в оторизирания сервиз отпада като възможност. Знам че в малките градове като дойде някой непознат такива прегледи често минават с едно намигване и колата всичко ѝ е точно, за това искам да попитам тук за качествен сервиз в който да могат да се видят възможно най-много неща. Двигател, турбо, скорости и съединител (не може да се кара колата, няма номера), окачване, геометрия и сходимост, здраво ли е шасито (както казах притеснявам се да не е ударена). Ще има нужда и от репатрак. Съгласен съм да заплатя цена като за преглед в официален сервиз, ако хората са надеждни и проверят всичко. Надявам се скоро да мигрирам от хонда форума към този _friends_
Едит: Съжалявам че я пуснах в грешния раздел, чак сега видях за раздела за сервизи. Ще помоля админите ако може да я преместят, благодаря :)

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта