Казус с бракуване на автомобил

И как да се борим с тях!? Петте секунди преди катастрофата. Това можеше и да не се случи.
Потребителски аватар
bugi_75
потребител
потребител
Мнения: 57
Регистриран: 23 мар 2011, 11:06
Модел на автомобила: Fiesta Mk5 1.25 16V (75 Hp)
Местоположение: София
Status: Извън линия

Казус с бракуване на автомобил

Мнение от bugi_75 » 30 ное 2011, 11:44

Преди да си взема фордчето, карах 2 години старо пежо 405D/1992 г. Колата е с 1 талон, от онези старите и не се води на мое име, а на някаква фирма, която не знам дали вече съществува. Аз я взех от човека, който пък я е взел от въпросната фирма преди не знам точно колко години. Искам да я бракувам, че местата за паркиране пред блока са кът, но се чудя дали изобщо това е възможно? Обаждах се на скрабаджии да питам и те ми викат щом имаш талон, няма проблем да я вземем. Да, ама аз после с номерата и с техния документ какво мога да направя? Някакви идеи?

bojo79
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 27 ное 2011, 21:09
Модел на автомобила: focus
Status: Извън линия

Re: Казус с бракуване на автомобил

Мнение от bojo79 » 30 ное 2011, 15:20

колега имам интерес към това пежо да го взема за части. бих ти дал същите пари които ти дават и скрабаджиите. ако имаш интерес дай някакъв телефон за връзка да се чуем.

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Казус с бракуване на автомобил

Мнение от HACKO » 30 ное 2011, 16:23

Какво те притеснява? Колата не е твоя, ти нямаш проблем а собственика по талон. Даваш колата където си поискаш, а номерата и талона ги захвърляш в мазето, ако отнякъде се появи притеснения собственик, да му ги дадеш за да си я бракува. Ако пък не ти пука за собственика, може да ги оставиш на колата.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Отговори

Върни се в “ЗАСТРАХОВКИ, КАТ и ПТП”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта