Колеги проблем с Километража???

Това се прави така! Няма смисъл да откриваме топлата вода.
Отговори
donchev
потребител
потребител
Мнения: 48
Регистриран: 16 ное 2007, 20:57
Модел на автомобила: Mondeo
Status: Извън линия

Колеги проблем с Километража???

Мнение от donchev » 19 юли 2008, 18:17

Колеги немога да разбера какво става ако някои има повече информация да сподели става дума за Форд Мондео 93 2.0 16v? Преди 1 година стрелката за отчитане на скороста започна да ми играе надолу нагоре след известно време тотално спря да се движи, реших че жилото се е скъсало преди 2 дни го размонтирах и се оказа че са две жила свързващи се с едни пластмаси както и да е и като свалих тази част която отива към скоростната кутия видях че оттам се скъсала бронята му и вътре е прониквала вода след което постепенно се е скъсало и едната част е останала в нещо като датчик или нз какво което се завива към скоростната кутия с мн зор остатъка от жилото го избих от това нещо(да не би да е повредено)! и там поставих едната част от здравото жило което купих до там кадето се свързва със второто което отива към колиметража и понеже видях че това второто мн трудно се сменя ме домързя и не го смених след което свързах километража и тръгна ама пак ми подскача нагоре надолу и почнах да се изнервям, дали трябваше да сменя 2рата част от жилото към километража или това нещо което е като датчик се е повредило или самия километраж е сдухан вече нямам си понятие а жилото което купих излезе една педя по дълго от моето нз дали това играе също роля а и преди да си сложа километража усетих някакво чаткане от таблото от там от кадето не смених тази 2-част, просто си нямам на идея един маистор ми каза ми ти нищо не си направил щом не си го сменил цялото, а е мн дразнещо да ми подскача така а интересното е че над 50км спира да го прави така усилено дори почти спира а километрите си ги отброява? Ако някои се сблусквал с такъм проблем нека сподели а ако темата не е за тук моля модераторите да ме извинят и ако е вазможно да я преместят, благодаря предварително ! :)

Отговори

Върни се в “СЪВЕТИ / НАПРАВИ СИ САМ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта