Към притежателите на Ford S-Max - как е по БГ пътищата

Това се прави така! Няма смисъл да откриваме топлата вода.
Отговори
stef7
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 18 апр 2011, 15:34
Модел на автомобила: Opel Astra
Status: Извън линия

Към притежателите на Ford S-Max - как е по БГ пътищата

Мнение от stef7 » 18 апр 2011, 15:39

Имам въпрос към притежателите на Ford S-Max. Как се държи колата по нашите разбити пътища ? Питам защото много ми харесва и в челото на списъка за следващата ми кола. Единственото което малко ме притеснява е че има относително по-нисък клиренс - 137см. При нашите разбити пътища и необходимоста да се паркира по също толко разбитите софийски улица ми изглежда че малкия клиренс може да създаде проблем. Та какъв е вашия опит в тази посока ? Бих желал да чуя също и как е като надежност. По чуждите форуми преобладават положителни мнения, но има и отрицателни разбира се.

Потребителски аватар
kkkc100
потребител
потребител
Мнения: 478
Регистриран: 16 яну 2010, 23:32
Модел на автомобила: Mondeo MK3 TDCI 2.0 130 HP /X.2001/
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Към притежателите на Ford S-Max - как е по БГ пътищата

Мнение от kkkc100 » 14 май 2011, 03:39

stef7 написа:Имам въпрос към притежателите на Ford S-Max. Как се държи колата по нашите разбити пътища ? Питам защото много ми харесва и в челото на списъка за следващата ми кола. Единственото което малко ме притеснява е че има относително по-нисък клиренс - 137см. При нашите разбити пътища и необходимоста да се паркира по също толко разбитите софийски улица ми изглежда че малкия клиренс може да създаде проблем. Та какъв е вашия опит в тази посока ? Бих желал да чуя също и как е като надежност. По чуждите форуми преобладават положителни мнения, но има и отрицателни разбира се.
като тия 137 МИЛИМЕТРА те притесняват се вдига на 170 !
Цял живот живееш само заради един миг.
Мигът ,заради който си струва да умреш
...и истински са живели само тези,
които са открили този свой миг...

Потребителски аватар
marek3435
потребител
потребител
Мнения: 211
Регистриран: 27 окт 2011, 08:57
Модел на автомобила: ford s-max 2.0 TDCI-140ps titanium
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Към притежателите на Ford S-Max - как е по БГ пътищата

Мнение от marek3435 » 15 ное 2011, 14:51

Аз имам моя S-Max(2.0 TDCI/140PS от 1 месец,но я търсих около 1 година.Вярвай изчел съм всякакви списания и сайтове,включително и немски.Колата е наистина мн. добра,струва си.Возията и е страхотна.От София до Варна не усетих пътя,а нощното е идеално с ксенона и фаровете за завои.С височината нямам никакви проблеми.Все пак не съм я взел за Оф Роуд,а за комфортно возене.Бих я препоръчал на всеки,които има семейство и желание да пътува. :D
Изображение

Отговори

Върни се в “СЪВЕТИ / НАПРАВИ СИ САМ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 71 госта