Ford Focus 2.Oi Газов Инжекцион

Това се прави така! Няма смисъл да откриваме топлата вода.
Отговори
twentyone
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 11 окт 2011, 20:03
Модел на автомобила: Ford Fokus 2.Oi Газов Инжекцион
Status: Извън линия

Ford Focus 2.Oi Газов Инжекцион

Мнение от twentyone » 11 окт 2011, 20:12

Приятели, като дългогодишен собственик на Форд Фокус (2001г. седан, освем гумите зимни/летни и по веднъж веднъж алтернатор и амортисьори друго не съм му сменял за 5 години каране по нашите пътища) съм се убедил в предимствата и класата на този модел.

Сега обаче имам дете, скоро и второ и трябва да се взима по-голяма и по-нова кола. От доста време гледам и попаднах на ето това бижу:
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Искам да помоля за вашето мнение. Изобщо всичко, което ми кажете ще ми е от полза.

Дават ли някакви проблеми тия Газ Инж.? Има ли нещо нередно по обявата, което не ви се струва да отговаря на реалното. цена/автомобил отговарят ли на това, което се предлага. Важно ми е, защото ако чуя от вас положителни отзиви още в събота ще си я паркирам в гаража _friends_

Потребителски аватар
Next
потребител
потребител
Мнения: 341
Регистриран: 30 мар 2008, 17:33
Модел на автомобила: Ford Focus 2004, BMW E46 Х2 ,Nissan Navara 2.5di
Status: Извън линия

Re: Ford Focus 2.Oi Газов Инжекцион

Мнение от Next » 11 окт 2011, 20:24

Аз като собственик на кола с газов инжекцион мога да ти кажа да не се притесняваш, но аз лично бих предпочел дизелова кола вече.
По малко гори повече върви и няма разправии с документи и прегледи настройки на газ.
Изображение

Потребителски аватар
imarh
потребител
потребител
Мнения: 271
Регистриран: 15 ное 2007, 10:09
Модел на автомобила: Mondeo 2.0 16V 95г. автоматик, комби с теглич
Grand Cherokee 2.7 CRD 2004
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ford Focus 2.Oi Газов Инжекцион

Мнение от imarh » 11 окт 2011, 20:26

Лично мнение: Мноооого хубав и натокан фокус (макар че аз лично съм се заклел да не шофирам повече кола с крачни скорости), но и мноооого съмнителен на тази цена....

Относно газовата уредба: Имах (така го купих) газов инжекцион БРЦ на Мондеото (Зетек 2.0 16V). Махнах го. Родих се.

twentyone
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 11 окт 2011, 20:03
Модел на автомобила: Ford Fokus 2.Oi Газов Инжекцион
Status: Извън линия

Re: Ford Focus 2.Oi Газов Инжекцион

Мнение от twentyone » 11 окт 2011, 20:27

Ето още един въпрос, който ми изниква като прочетох мнението ти.

Какви проблеми с документи и регистрации може да има? Колата я продават като за нов внос, но за какви документи (предполагам регистрация/паспорт на газовата) трябва да настоявам да ми предостави продавача?

twentyone
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 11 окт 2011, 20:03
Модел на автомобила: Ford Fokus 2.Oi Газов Инжекцион
Status: Извън линия

Re: Ford Focus 2.Oi Газов Инжекцион

Мнение от twentyone » 11 окт 2011, 22:00

Говорих преди малко с човека. Газовия Инжекцион е фабричен. Това предполагам е по-добре?

al_lukanov
потребител
потребител
Мнения: 362
Регистриран: 08 фев 2011, 12:14
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 2005 sold, Fusion 1.4 TDCI 2009 sold, Focus 1.6 Ecoboost 2012 sold, Volvo V60 2016, Toyota LC120 2008
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ford Focus 2.Oi Газов Инжекцион

Мнение от al_lukanov » 11 окт 2011, 22:47

twentyone написа:Говорих преди малко с човека. Газовия Инжекцион е фабричен. Това предполагам е по-добре?
Не очаквай да е на тия километри :) /бяла италианка вероятно служебна.

Потребителски аватар
mrdds
потребител
потребител
Мнения: 3127
Регистриран: 23 фев 2006, 12:26
Модел на автомобила: S max 2.0 Diratec HE 2007 titanium
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Ford Focus 2.Oi Газов Инжекцион

Мнение от mrdds » 12 окт 2011, 09:32

И не вярвай какво ти казва продавача.100% казва лъжи.
Няма честни автоджамбази.Скоро зет ми купува кола и в една автоборса се напиках от смях-разправяха ни история за един поп дето била негова колата,даже ей там под стрехата на кибитката му е бастуна и килимяфката-забравил си ги човека.И шматките подпрели един бастун и една черна килимяфка и на всеки клиент го разправят това *00134* *00120*


Аз също карах само един форд на газ,верно с обикновена газова,но от тогава се зарекох повече газ - само за печката в кухнята.
Защо не се огледаш в Мото пфое ,може да намериш нещо върнато от лизинг,със реална документация.
http://www.motopfohe.bg/mp_auto.php?&ma ... _asc&view=" onclick="window.open(this.href);return false;

al_lukanov
потребител
потребител
Мнения: 362
Регистриран: 08 фев 2011, 12:14
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 2005 sold, Fusion 1.4 TDCI 2009 sold, Focus 1.6 Ecoboost 2012 sold, Volvo V60 2016, Toyota LC120 2008
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ford Focus 2.Oi Газов Инжекцион

Мнение от al_lukanov » 12 окт 2011, 23:40

mrdds написа:И не вярвай какво ти казва продавача.100% казва лъжи.
Няма честни автоджамбази.Скоро зет ми купува кола и в една автоборса се напиках от смях-разправяха ни история за един поп дето била негова колата,даже ей там под стрехата на кибитката му е бастуна и килимяфката-забравил си ги човека.И шматките подпрели един бастун и една черна килимяфка и на всеки клиент го разправят това *00134* *00120*


Аз също карах само един форд на газ,верно с обикновена газова,но от тогава се зарекох повече газ - само за печката в кухнята.
Защо не се огледаш в Мото пфое ,може да намериш нещо върнато от лизинг,със реална документация.
http://www.motopfohe.bg/mp_auto.php?&ma ... _asc&view=" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Аз така направих :)

Отговори

Върни се в “СЪВЕТИ / НАПРАВИ СИ САМ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта