ford cmax,fokus и elm 327

Това се прави така! Няма смисъл да откриваме топлата вода.
Отговори
chano
потребител
потребител
Мнения: 131
Регистриран: 30 авг 2005, 13:01
Модел на автомобила: 1ВИ FORD-SIERA 2РИ-FORD MONDEO MK2 3ТИ-FORD MONDEO MK3. В УПОТРЕБА:FORD PUMA 1.7/FORD CMAX 2.0TDCI
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:
Status: Извън линия

ford cmax,fokus и elm 327

Мнение от chano » 02 ное 2013, 20:55

някои може ли да обясни по-подробно как се връзват тези кабели,че е доста интересно това.

http://www.fordownersclub.com/forums/to ... 2-program/
1ВИ FORD-SIERA, 2РИ-FORD MONDEO MK2, 3ТИ-FORD MONDEO MK3. В УПОТРЕБА:FORD PUMA 1.7/FORD CMAX 2.0TDCI

Потребителски аватар
OhljovchO
потребител
потребител
Мнения: 207
Регистриран: 15 дек 2007, 20:04
Модел на автомобила: Ford Focus МК2 1.6 Duratec 100HP, 2005г. с газов инжекцион
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ford cmax,fokus и elm 327

Мнение от OhljovchO » 02 ное 2013, 21:32

Аз имам Bluetooth версията на устройството.
До колкото си спомням като преглеждах подробно нещата с тази програмка трябва да модифицирам джаджата с едно ключе, но не съм се занимавал до толкова.
Иначе на руския сайт си е обяснено - купуваш си джаджата, модифицираш с ключето и използваш програмата за да включваш разни глезотийки по колата.
За някои неща все пак трябва да се бърка с оригиналния софт, но мисля че примерно автоматичното заключване при движение можеше да стане. Мога да пробвам някой ден да видя какво може да се пипне.

chano
потребител
потребител
Мнения: 131
Регистриран: 30 авг 2005, 13:01
Модел на автомобила: 1ВИ FORD-SIERA 2РИ-FORD MONDEO MK2 3ТИ-FORD MONDEO MK3. В УПОТРЕБА:FORD PUMA 1.7/FORD CMAX 2.0TDCI
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ford cmax,fokus и elm 327

Мнение от chano » 02 ное 2013, 22:44

s bluetooth версия не става само с юсб ,някои специалист тук трябва да каже как точно да се наредят и запоят кабелите,и ще си активираме доста функций по колите.
1ВИ FORD-SIERA, 2РИ-FORD MONDEO MK2, 3ТИ-FORD MONDEO MK3. В УПОТРЕБА:FORD PUMA 1.7/FORD CMAX 2.0TDCI

Отговори

Върни се в “СЪВЕТИ / НАПРАВИ СИ САМ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта