Лайсна/Уплътнение за прозорец - Mondeo MK3

Това се прави така! Няма смисъл да откриваме топлата вода.
Отговори
Потребителски аватар
Alex86
потребител
потребител
Мнения: 40
Регистриран: 02 апр 2018, 09:26
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK3 2.0 146PS Petrol Sedan (2001)
Ford Focus MK1 1.8TDCI 115PS Turnier (2002)
[ПРОДАДЕНА: Audi S3 Quattro (8L) 1.8T 225PS Hatchback (2002)]
Audi A6 4F2 3.0TFSI Quattro Sedan (2008)
Местоположение: София
Status: Извън линия

Лайсна/Уплътнение за прозорец - Mondeo MK3

Мнение от Alex86 » 16 окт 2019, 17:09

Здравейте колеги.

Преди няколко години взех едно Mondeo MK3, и откакто го имам прави проблем с контрола на централното и електронните ключалки. След повечко ровене изолирах причината - влиза вода през уплътнението на шофьорската врата и управлението на централното заключване си прави сепуко докато не изсъхне. В резултат централното става "Цара на зара" и никога не знам като цъкна дистанционното коя врата ще се отключи.
След около година търсене на такова уплътнение (ново и по автоморги) се предавам - не намирам ново, а 2-ра ръка всичките са окаяни поне колкото моето.

Някой може ли да ме упъти дали някъде в BG има шанс да намеря такова? За това става дума (не е моя снимката, но ситуацията е подобна):
Изображение

ПП: Поръчах един комплект от ebay, но така и не пристигна. След дълги разправии ми върнаха парите, но вече имам резерви към международни поръчки.

Благодаря предварително!

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4777
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Лайсна/Уплътнение за прозорец - Mondeo MK3

Мнение от pepy1 » 16 окт 2019, 20:50

Попаднал си на некоректен търговец или бг пощи... Не се отчайвай и си поръчай пак. Ако не от ибей, то от амазон. Първата ми поръчка от ибей ми я направи колега от тук : валбой/ мадбой 👍, от тогава сам си поръчвам, даже и на други. Препоръчвам ти(ако приемаш препоръки) повтори международната поръчка.
времето е като парите-никога не стига

Потребителски аватар
Alex86
потребител
потребител
Мнения: 40
Регистриран: 02 апр 2018, 09:26
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK3 2.0 146PS Petrol Sedan (2001)
Ford Focus MK1 1.8TDCI 115PS Turnier (2002)
[ПРОДАДЕНА: Audi S3 Quattro (8L) 1.8T 225PS Hatchback (2002)]
Audi A6 4F2 3.0TFSI Quattro Sedan (2008)
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Лайсна/Уплътнение за прозорец - Mondeo MK3

Мнение от Alex86 » 22 ное 2019, 12:16

pepy1 написа:
16 окт 2019, 20:50
Попаднал си на некоректен търговец или бг пощи... Не се отчайвай и си поръчай пак. Ако не от ибей, то от амазон. Първата ми поръчка от ибей ми я направи колега от тук : валбой/ мадбой 👍, от тогава сам си поръчвам, даже и на други. Препоръчвам ти(ако приемаш препоръки) повтори международната поръчка.
Благодаря, колега. Ако не приемам препоръки, няма защо да пиша във форума :)
Послушах съвета и поръчах отново, но от друг търговец. Пристигнаха през седмицата, но трябваше да пътувам извън BG и нямах време да сложа лайсните по-рано. Сега тествах - нямат нищо общо с колата, а изришно ми потвърдиха, че са за Mondeo 2 (MK3) 2001-2002 (pre-face) седан. Евтини са и да се разправям да ги връщам няма полза, обаче пак не свърших работата :x

Отчайвам се вече... Средата на декември пак трябва да пътувам до Германия - ще си пробвам късмета тогава.

Отговори

Върни се в “СЪВЕТИ / НАПРАВИ СИ САМ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта