Масло за двигателя

Тук е мястото им.
Отговори
F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Масло за двигателя

Мнение от F Focus » 21 фев 2022, 22:18

Пепи-и преди, ако не греша ти казах, че ако ще се използва лак(двукомпонентен и качествен, като за боя металик) и повърхността на фаровете не се матира преди лака, същият задължително ще се олюпи! Руснаците(да не кажа рашъните, че Митак-а се нерви, че не ги уважавам?! :lol: ) препоръчват минаване с шкурка 600, което ми се струва малко прекалено-бих използвал 1000. Като се затопли лично ще направя процедурата с лак, че ми писна да ги полирам през 3-4 месеца! :D Убеден съм, че ще се получи добре-остава проблемът да ги изчистя отвътре, че са посъбрали прах, някоя шумка и т.н.

Ще съм благодарен Модератор да въведе ред, като премести което-където, и ако трябва,че се отплеснахме, ама в случая не съм виновен, нали-черпенето е от мен на следващият Събор, или сбирка! :wink:

П.С. Всяка авто-бояджийница за 15-на лева ще направи двукомпонентен лак във флакон под налягане(за да не търся пистолет и компресор), който ще изтрае 3-4 дни, преди да се употреби, ама аз ще го използвам веднага! :wink: :wink:
Последна промяна от F Focus на 21 фев 2022, 22:33, променено общо 1 път.
Много автомати-слаби резултати!

Отговори

Върни се в “Кошче - изтрити теми и постинги”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта