Предложение, относно "Моята кола"

...за всичко свързано с "Клуб Форд България" и неговите потребители
Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Предложение, относно "Моята кола"

Мнение от HACKO » 28 ное 2007, 12:45

Като заговорихме за промяна на регламента относно писане в даден раздел, искам да повдигна въпроса относно раздел "Моята кола".
Предлагам да обсъдим срок след който темите в раздела да се заключват, или ако е възможно да се ограничат така че само автора да може да пише или да внася промени. Целта на предложението ми е да не се вдигат безмислено стари теми които всички сме виждали щото някой ги е разглеждал и е решил да внесе изчерпателен коментар от типа "Аууу тая мноу Лачена Бе", както направих аз със тази тема http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=2123" onclick="window.open(this.href);return false;
Според мене това прави целия раздел безличен, тъй като предполагам много хора като мене са оттегчени като светне нов отговор да установи че това е стара тема.
Ако сте забелязли, повечето отговори съдържат едно и също изречение и много рядко има конкретни въпроси към съответната кола.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
debug
потребител
потребител
Мнения: 1582
Регистриран: 07 фев 2007, 01:29
Модел на автомобила: триврат Focus Zetec 2.0 99г; Mazda 626 GC купе 84г.; BMW E36 96г.
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от debug » 28 ное 2007, 17:28

Аз пък си мисля, че този раздел е за да покажем колите си и какво се променя по тях. А как ще стане това, ако темите се заключват? В края на краищата ако авторът смята, че дадено мнение е спам, може да помоли то да бъде изтрито.
За да не се вдигат темите от нафталина просто си четете датата на последния пост . (Наско в случая :wink: )
Изображение

Изображение

Отговори

Върни се в “Предложения, похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта