нямам отговор от модераторите

...за всичко свързано с "Клуб Форд България" и неговите потребители
а4о
потребител
потребител
Мнения: 782
Регистриран: 28 юни 2009, 20:03
Модел на автомобила: fiesta
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

нямам отговор от модераторите

Мнение от а4о » 21 окт 2009, 11:02

Темата ми беше заключена и след моя въпрос за причината,виждам че отново е отключена,но отговор от този който е заключил няма!Може би е трудно да се отговори на този въпрос... :-/:Това е темата:http://www.clubford.org/forum/viewtopic ... 79&t=32424

Потребителски аватар
samsung_bg
потребител
потребител
Мнения: 1992
Регистриран: 24 сеп 2006, 13:51
Модел на автомобила: Fiesta MK4 FUN 1.4 16V 90PS Zetec-S FHA '96г
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: нямам отговор от модераторите

Мнение от samsung_bg » 21 окт 2009, 13:19

Не е заключена темата ти.
Изображение

а4о
потребител
потребител
Мнения: 782
Регистриран: 28 юни 2009, 20:03
Модел на автомобила: fiesta
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: нямам отговор от модераторите

Мнение от а4о » 21 окт 2009, 14:04

Колега погледни какво съм написал"беше",но никой не ми отговори защо или....Питам модератора който я е заключил,но отговор няма от него само от теб!

Потребителски аватар
cenzor
потребител
потребител
Мнения: 3143
Регистриран: 30 авг 2006, 20:28
Модел на автомобила: Fiesta MK6 2004 1.3i/70hp
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:
Status: Извън линия

Re: нямам отговор от модераторите

Мнение от cenzor » 21 окт 2009, 16:53

а4о написа:Колега погледни какво съм написал"беше",но никой не ми отговори защо или....Питам модератора който я е заключил,но отговор няма от него само от теб!
Липса на снимки, като гледам това е причината някой от колегите да я заключи.
Изображение
Не отговарям на неграмотни постове.

а4о
потребител
потребител
Мнения: 782
Регистриран: 28 юни 2009, 20:03
Модел на автомобила: fiesta
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: нямам отговор от модераторите

Мнение от а4о » 21 окт 2009, 17:38

Правила за раздел КУПУВА/ПРОДАВА
Обяви, които не отговарят или нарушават по-долу описаните правила, ще бъдат заключвани и/или изтривани без предупреждение!

1. В заглавието на темата пишете какво конкретно продавате и за какъв автомобил - напр. "Волан за Фиеста 93г."
2. В обявата напишете възможно най-много за това, което продавате - ново или втора употреба, година на производство и състояние /запазено.../, точен модел, техническа спецификация, километри, точно за каква модификация на форд е /ескорт, бензин-дизел-турбодизел, 3-5 врати или комби/
3. Задължително е обявяването на цена на продаваната стока/услуга.
4. Пуснете снимка на продаваната вещ - това много помага, а и ще си спестите отговорите на молба за снимка. Ако не можете да я качите на сървъра на форума - използвайте http://www.imageshack.us" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.snimka.bg" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.picoodle.com" onclick="window.open(this.href);return false; и другите подобни сървъри за съхранение на снимки. След това дайте линка за снимката във форума
5. Задължително е оставянето на коректни координати за връзка( телефон, e-mail, ICQ, Skype или други), като не забравяте да споменете в кой град се намира това, което продавате.
6. Забраняват се публични коментари по обявената цена, освен ако самият автор изрично не е упоменал, че приема такива! Пазарлъците следва да се извършват посредством лични съобщения. Ако не сте доволни от цената - пишете ЛС на търговеца, а не пишете в самата тема!
7. Постове от типа "Имаш ЛС" са нежелателни и ще бъдат изтривани.
8. За публикуване на обяви на фирми, моля свържете се с администрацията на клуба.
9. "Вдигане" на темата е позволено, само ако са изминали минимум 7 дни от пускането на последното мнение в нея. Пускането на нова обява за същата стока, преди да са изминали 7 дни се счита за вдигане на предишната. Ако се налага добавяне на нова информация ( снимки, нова цена и други) - това става само с използване на редакция на първоначалния пост ( ).
10. Когато обявата стане невалидна (продали сте това което сте обявили), моля да го напишете в темата, за да бъде заключена.
11. Ако Вашата обява не е свързана директно или индиректно с автомобили с марката ФОРД пуснете я в подраздела Продавам /всичко различно от автомобили с марка Форд/
12. Всеки потребител нарушил правилата, ще бъде наказван с двуседмична забрана да пише в раздела. За системно нарушение на правилата /3 и повече пъти/ на раздела ще бъдат налагани административни наказания, включително отстраняване от форума.
13. Забранено е поставянето на линк към обява за продавана стока в подписите на участниците.
Не виждам да пише че е задължително поставянето на снимка в самата обява,а въпреки всичко съм писал че ще пратя снимки при интерес.Така че това основание отпада.Аз си мисля че този който я е заключил,не е догледал хубаво защото заедно с моята обява имаше няколко други които бяха заключени без някаква видима фрапираща причина.Модератора който я е заключил би трябвало да отговори,но уви!Когато сгреши някой би трябвало да се извини и всичко си отива на място!

Потребителски аватар
cenzor
потребител
потребител
Мнения: 3143
Регистриран: 30 авг 2006, 20:28
Модел на автомобила: Fiesta MK6 2004 1.3i/70hp
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:
Status: Извън линия

Re: нямам отговор от модераторите

Мнение от cenzor » 21 окт 2009, 17:46

а4о написа:Правила за раздел КУПУВА/ПРОДАВА
Обяви, които не отговарят или нарушават по-долу описаните правила, ще бъдат заключвани и/или изтривани без предупреждение!


Правило # 4. Пуснете снимка на продаваната вещ - това много помага, а и ще си спестите отговорите на молба за снимка. Ако не можете да я качите на сървъра на форума - използвайте http://www.imageshack.us" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.snimka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.picoodle.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; и другите подобни сървъри за съхранение на снимки. След това дайте линка за снимката във форума
а4о написа:
Не виждам да пише че е задължително поставянето на снимка в самата обява,а въпреки всичко съм писал че ще пратя снимки при интерес.Така че това основание отпада.Аз си мисля че този който я е заключил,не е догледал хубаво защото заедно с моята обява имаше няколко други които бяха заключени без някаква видима фрапираща причина.Модератора който я е заключил би трябвало да отговори,но уви!Когато сгреши някой би трябвало да се извини и всичко си отива на място!
Мисля, че добре е написано - не отговаря ли на правилата - ще бъде заключена/изтрита.
Това, че сме сложили обяснение, че снимките освен друго И помагат - не отменя задължението за поставяне на снимка. Обещанието за снимки на мейла - също не отговаря на условията, снимките трябва да са в темата, а да не се налага хората да ги изискват.


Покажи другите обяви и ще ти кажа за какво са заключени и те.
А за обяснението - не е длъжен модератора да дава такова, при положение, че има ясни правила, а и десетки неправилни обяви всеки ден, няма как за всяка да се дава обяснение.
Изображение
Не отговарям на неграмотни постове.

а4о
потребител
потребител
Мнения: 782
Регистриран: 28 юни 2009, 20:03
Модел на автомобила: fiesta
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: нямам отговор от модераторите

Мнение от а4о » 21 окт 2009, 18:02

Явно е трябвало да пише задължително,иначе защо на другите точки се споменава че е задължително еди какво си...Има обяви в които модераторите не заключват темата затова че не са пуснати снимки в момента,а посъветват да се сложат и след това мисля че те ще бъдат допълнени,а не по този начин.И с това мисля да приключа защото има една приказка за гарвана...Просто в момента нямах снимки в телефона си и днес я снимах-при което щеше да бъде добавена,ама нейсе.

petkoff_pl
потребител
потребител
Мнения: 1581
Регистриран: 07 окт 2005, 16:18
Модел на автомобила: Dacia Sandero Stepway 2021
Местоположение: Благоевград
Status: Извън линия

Re: нямам отговор от модераторите

Мнение от petkoff_pl » 21 окт 2009, 19:02

cenzor написа:
а4о написа:Колега погледни какво съм написал"беше",но никой не ми отговори защо или....Питам модератора който я е заключил,но отговор няма от него само от теб!
Липса на снимки, като гледам това е причината някой от колегите да я заключи.
Точно за това ти я заключих след като пуснах темата КАК ТЕМАТА МИ ВИНАГИ ДА Е НАЙ-ОТГОРЕ!!!! и започнах да заключвам доста теми който са нарушители сутринта ти я отключих.
Но явно ще е грешка отключването ако се сбъдне това:
а4о написа:Явно е трябвало да пише задължително,иначе защо на другите точки се споменава че е задължително еди какво си...Има обяви в които модераторите не заключват темата затова че не са пуснати снимки в момента,а посъветват да се сложат и след това мисля че те ще бъдат допълнени,а не по този начин.И с това мисля да приключа защото има една приказка за гарвана...Просто в момента нямах снимки в телефона си и днес я снимах-при което щеше да бъде добавена,ама нейсе.
освен ако го направиш с бутона ПРОМЕНИ а не с ново мнение. Ще изчакаме в 7 дневният срок и ще видим :wink:

а4о
потребител
потребител
Мнения: 782
Регистриран: 28 юни 2009, 20:03
Модел на автомобила: fiesta
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: нямам отговор от модераторите

Мнение от а4о » 21 окт 2009, 23:59

Колата вече е продадена,може да я заключите,но не издребнявайте защото за един ден от публикуването при липса на снимка и след като обявявам че ще има снимки не би трябвало да я заключваш!Иначе защо я отключихте.Ако с това съм "нарушил" прекалено форума има и по-тежки наказания!Вгледайте се в сериозните нарушенията и търпете критика,иначе много се разминавате със справедливостта...

Отговори

Върни се в “Предложения, похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта