Зашо темата ми бе заключена?

...за всичко свързано с "Клуб Форд България" и неговите потребители
dvoinikat
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 01 яну 2011, 09:54
Модел на автомобила: Форд Сиера
Status: Извън линия

Зашо темата ми бе заключена?

Мнение от dvoinikat » 29 яну 2011, 21:20

Здравейте господа уважаеми Модератори.

Имам едно питане - преди около семица пуснах тема в раздел "Продавам". Преди ден обаче намерих темата си заключена. Нямам ЛС, което да ми обяснява ситуацията, затова и пускам настоящата тема.

Не пиша заглавието на темата, която бе заключена, защото вярвам, че модераторите има как да разберат нейното име.

Благодаря предварително за съдействието.

Поздрави,
dvoinikat

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Зашо темата ми бе заключена?

Мнение от ЯЛТА » 29 яну 2011, 21:53

Като прочетеш правилата на форума, и раздел " ПРОДАВА " ще разбереш, и ще започнеш отначало .
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

dvoinikat
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 01 яну 2011, 09:54
Модел на автомобила: Форд Сиера
Status: Извън линия

Re: Зашо темата ми бе заключена?

Мнение от dvoinikat » 30 яну 2011, 08:34

Страшно полезен отговор колега, просто нямам думи. Ако не ти се обясняваше, да не беше писал.

Не мисля, че съм нарушил някоя точка от правилата, но нека да изчакаме някой по-обстоен отговор.

Поздрави

petkoff_pl
потребител
потребител
Мнения: 1581
Регистриран: 07 окт 2005, 16:18
Модел на автомобила: Dacia Sandero Stepway 2021
Местоположение: Благоевград
Status: Извън линия

Re: Зашо темата ми бе заключена?

Мнение от petkoff_pl » 30 яну 2011, 09:04

Правила за раздел КУПУВА/ПРОДАВА
Обяви, които не отговарят или нарушават по-долу описаните правила, ще бъдат заключвани и/или изтривани без предупреждение!

1. В заглавието на темата пишете какво конкретно продавате и за какъв автомобил - напр. "Волан за Фиеста 93г."
2. В обявата напишете възможно най-много за това, което продавате - ново или втора употреба, година на производство и състояние /запазено.../, точен модел, техническа спецификация, километри, точно за каква модификация на форд е /ескорт, бензин-дизел-турбодизел, 3-5 врати или комби/
3. Задължително е обявяването на цена на продаваната стока/услуга.
4. Пуснете снимка на продаваната вещ - това много помага, а и ще си спестите отговорите на молба за снимка. Ако не можете да я качите на сървъра на форума - използвайте http://www.imageshack.us" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.snimka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.picoodle.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; и другите подобни сървъри за съхранение на снимки. След това дайте линка за снимката във форума
5. Задължително е оставянето на коректни координати за връзка( телефон, e-mail, ICQ, Skype или други), като не забравяте да споменете в кой град се намира това, което продавате.
6. Забраняват се публични коментари по обявената цена, освен ако самият автор изрично не е упоменал, че приема такива! Пазарлъците следва да се извършват посредством лични съобщения. Ако не сте доволни от цената - пишете ЛС на търговеца, а не пишете в самата тема!
7. Постове от типа "Имаш ЛС" са нежелателни и ще бъдат изтривани.
8. За публикуване на обяви на фирми, моля свържете се с администрацията на клуба.
9. "Вдигане" на темата е позволено, само ако са изминали минимум 7 дни от пускането на последното мнение в нея. Пускането на нова обява за същата стока, преди да са изминали 7 дни се счита за вдигане на предишната. Ако се налага добавяне на нова информация ( снимки, нова цена и други) - това става само с използване на редакция на първоначалния пост ( ).
10. Когато обявата стане невалидна (продали сте това което сте обявили), моля да го напишете в темата, за да бъде заключена.
11. Ако Вашата обява не е свързана директно или индиректно с автомобили с марката ФОРД пуснете я в подраздела Продавам /всичко различно от автомобили с марка Форд/
12. Всеки потребител нарушил правилата, ще бъде наказван с двуседмична забрана да пише в раздела. За системно нарушение на правилата /3 и повече пъти/ на раздела ще бъдат налагани административни наказания, включително отстраняване от форума.
13. Забранено е поставянето на линк към обява за продавана стока в подписите на участниците.



Продавам Ford Sierra 2,0 DOHC
от dvoinikat на Съб Яну 22, 2011 8:09
-------------------------------------------------------------------------------

Re: Продавам Ford Sierra 2,0 DOHC
от dvoinikat на Пон Яну 24, 2011 14:48
Up
--------------------------------------------------------------------------------

Re: Продавам Ford Sierra 2,0 DOHC
от dvoinikat на Вто Яну 25, 2011 22:11
Нагоре

---------------------------------------------------------------------------------


KOE CEГА НЕ ГИ Е ЯСНО ЗАЩО ТИ Е ЗАКЛЮЧЕНА ТЕМАТА :evil:

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Зашо темата ми бе заключена?

Мнение от madboy » 30 яну 2011, 12:12

Модераторите не са длъжни да пишат съобщения на колеги, които ги мързи да прочетат десетина точки от правилата.
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Зашо темата ми бе заключена?

Мнение от ЯЛТА » 30 яну 2011, 21:50

Е , пак ти се наложи, да прочетеш туй, онуй, и сигурно разбра, споко, всички сме били в това положение, някога .
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

dvoinikat
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 01 яну 2011, 09:54
Модел на автомобила: Форд Сиера
Status: Извън линия

Re: Зашо темата ми бе заключена?

Мнение от dvoinikat » 30 яну 2011, 22:25

Разбирам къде съм допуснал грешка. Искам изключително много да благодаря на КРЕЩЯЩИЯ модератор petkoff_pl , който в яда си е оставил човещината си някъде на друго място.

Още един път се извинявам за допусната грешка, а именно, че съм "вдигнал" темата по - рано от едноседмичния срок. Това обаче ме навежда на мисълта, че продажбата на каквото и да е с толкова дълъг срок на забрана за "вдигане" ще направи коя дае продажба страшна мъка.

Няма да Ви занимавам повече с моите мисли и мнения Уважаеми колеги и скъпи Модератори. Ще пробвам късмета си някъде другаде, за да продам това, което имам за продаване. Можете да заключите и тази тема, поради точка, която Вие прецените за добре.

Оставам само читател във Вашия форум.

Поздрави и успех.

Потребителски аватар
Doin
потребител
потребител
Мнения: 1817
Регистриран: 13 мар 2009, 23:18
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDdi Ghia '00
Местоположение: Слатина, София
Status: Извън линия

Re: Зашо темата ми бе заключена?

Мнение от Doin » 30 яну 2011, 23:57

Не се пали толкоз бързо, колега. Като за начало - добре дошъл във форума! И дори и само като читател пак ще имаш полза от темите тук, а ако участваш по-активно в теми в които имаш познания и опит така и ние можем да научим нещо ново. Относно начина на продажби и тук или в който и да е друг саит - една стока се продава бързо когато е актуална, когато към нея има интерес, когато цената е примамлива (всеки иска да купи нещо хубаво на изгодна цена) ... и ред други причини. Сред тях обаче не е броя на Ъп-овете към нея. Вярвай ми - при интерес към колата обявата ти все ще е на челната страница. И един съвет - не давай квалификаций на Модовете преди да си видял и други. Имам удоволствието да участвам и във форума на Рено -мога да ти гарантирам че нямаше да достигнеш да 2-ри ъп, нито някой ще ти дава обяснения за действията си. А ако попаднеш на тамошния Стефф .... майко мила.
Успех с продажбата, колата изглежда добра!

Потребителски аватар
cenzor
потребител
потребител
Мнения: 3143
Регистриран: 30 авг 2006, 20:28
Модел на автомобила: Fiesta MK6 2004 1.3i/70hp
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Зашо темата ми бе заключена?

Мнение от cenzor » 31 яну 2011, 00:01

dvoinikat написа: Няма да Ви занимавам повече с моите мисли и мнения Уважаеми колеги и скъпи Модератори. Ще пробвам късмета си някъде другаде, за да продам това, което имам за продаване. Можете да заключите и тази тема, поради точка, която Вие прецените за добре.
.
Колега, така или иначе си дошъл само, за да си продадеш колата, едва ли ще пишеш след това.
В тази връзка - читател или писател е все едно. :wink:

Лека и успешна вечер, и не се сърди. Както ти казаха - на други места щеше да приключиш участие далеч по-бързо, а и нямаше да получиш обяснение защо си изтрит, заедно с темата.
Колегата е "викал" по теб, защото поне веднъж в седмицата се налага да обясняваме на някой дошъл само, за да си цвъкне обявата във форума, как и защо му е изчезнала темата.
Изображение
Не отговарям на неграмотни постове.

Отговори

Върни се в “Предложения, похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта