защо ми заключихте темата за маслото?

...за всичко свързано с "Клуб Форд България" и неговите потребители
_SLiThER_
Status: Извън линия

Мнение от _SLiThER_ » 02 окт 2006, 00:39

Айде двмата влюбени ползвайте чата да се разберете ... :evil:

Потребителски аватар
snaiperisto
потребител
потребител
Мнения: 963
Регистриран: 11 мар 2006, 22:59
Модел на автомобила: Мондео , Ескорт кабрио...и Honda CBR 600F3
Местоположение: София-Кв. Бенковски
Status: Извън линия

Мнение от snaiperisto » 02 окт 2006, 02:10

"BadAngel" : "а този господин раци от къде на къде ще ми казва дали да пиша по 1 или по 10 мнения..."

Ма кой е па тоя "господин РАЦИ" , некъв нов...или е внука на "другаря СКАРИДИ" - виден ЧЛЕН на Италианската Компартия от далечното минало...???



Не ми обръщайте внимание...трийте.
...дрън-дрън...мноо важно...

Потребителски аватар
valboy
потребител
потребител
Мнения: 1476
Регистриран: 20 фев 2005, 16:12
Status: Извън линия

Мнение от valboy » 02 окт 2006, 09:56

snaiperisto написа:................................................................
Не ми обръщайте внимание...трийте.
Сладур! :lol:
*00141*

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от la4o » 02 окт 2006, 10:40

@Marcho & BadAngel...

Момчета... на единия от вас, писах лична бележка, с подробни обяснения защо съм заключил темата... мога да се аргументирам отново и тук пред всички, ако все още има претенции...

с другия от вас сме се запознали лично и мисля, че тогава коментирахме поведението във форума и виждането на модераторите за оффтопиците, спама, рекламите и т.н...

Странното в случая е че във форума има регистрирани около 2800 човека, а хората които имат остър проблем с модераторите са не повече от 10.

Смешното пък в случая е, че дори в темата, в която вие се оплаквате от нас, все пак намирате начин да си говорите за нещо, което НЯМА НИЩО ОБЩО нито с темата нито с раздела... реално показвате, че сте склонни на празни приказки.

@Марчо... вероятно не намираш за достойно да ми отговориш на изчерпателната лична бележка, която ти написах... да не забравяме на колко кратък, некултурен и лаконичен пост беше отговор тя... ако все още мислиш, че си ощетен, нека пишем тук и видим, колко от хората ще подкрепят отговора, който ти написах и позицията, която съм заел. А темата ти няма да бъде отключена. Приеми това, като твърдо поддържане на позиция, която имам намерение да отстоявам, както междувпрочем, отстоявам всяка една моя позиция!

Поздрави,
la4o

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Мнение от HACKO » 02 окт 2006, 14:31

Лачо освен мнението на Снайпериста според мен всички други са свързани по някъкав начин с продажбата на автомобила. Не знам каква е личната ви кореспонденция. Съгласен съм и с това че въпроса на Марчо накрая е малко остър, но заключване на темата ми се струва малко крайно. Все пак човека иска да си продаде колата а пък пазарлък без приказки(понякога празни) не става.
П.П. Нямам нищо лично към никоя страна от спора.

Отговори

Върни се в “Предложения, похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта