Царе сте

...за всичко свързано с "Клуб Форд България" и неговите потребители
Потребителски аватар
Беки
потребител
потребител
Мнения: 80
Регистриран: 29 юли 2012, 12:29
Модел на автомобила: Москвич, Трабант 601s, Лада 2107, Рено 19 , ФОРД ФОКУС I 2001 - 1,6 Zetec
Местоположение: Пазарджик
Status: Извън линия

Царе сте

Мнение от Беки » 09 апр 2013, 16:43

Модераторите,не мога да разбера какъв е проблема та пратихте в кошчето темата "Червен фокус 1,6 ". Не знам модераторите какъв им е проблема та по тази тема бяха толкова активни, та даже и я закриха. Ако се погледне в кошчето няма тема с такава активност. В същото време други теми като " Резервна гума за фокус 1" , " Би Газ ", за които съм писал че са приключили си седят. Май модераторите червеното ги дразни. Нямам друго обяснение. Мисля си че нещо хубаво започва да се опорочава.Жалко за модераторите. :o :shock:

admin: Нещо като се нацапа, се чисти, нали? Модераторите не цапат- за кой е жалко тогава....
И има раздел Предложения, похвали и оплаквания, защо трябваше пак в раздел Моята кола се пусне подобна тема.

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Царе сте

Мнение от S_C » 09 апр 2013, 16:53

*57309* Отказват цигарите. Така,че...на всички ни е трудно :)
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Потребителски аватар
Беки
потребител
потребител
Мнения: 80
Регистриран: 29 юли 2012, 12:29
Модел на автомобила: Москвич, Трабант 601s, Лада 2107, Рено 19 , ФОРД ФОКУС I 2001 - 1,6 Zetec
Местоположение: Пазарджик
Status: Извън линия

Re: Царе сте

Мнение от Беки » 09 апр 2013, 17:55

Беки написа:Модераторите,не мога да разбера какъв е проблема та пратихте в кошчето темата "Червен фокус 1,6 ". Не знам модераторите какъв им е проблема та по тази тема бяха толкова активни, та даже и я закриха. Ако се погледне в кошчето няма тема с такава активност. В същото време други теми като " Резервна гума за фокус 1" , " Би Газ ", за които съм писал че са приключили си седят. Май модераторите червеното ги дразни. Нямам друго обяснение. Мисля си че нещо хубаво започва да се опорочава.Жалко за модераторите. :o :shock:

admin: Нещо като се нацапа, се чисти, нали? Модераторите не цапат- за кой е жалко тогава....
И има раздел Предложения, похвали и оплаквания, защо трябваше пак в раздел Моята кола се пусне подобна тема.
Големи чистофайници сте . Преди 3-4 месеца бях така любезен да се съглася, на предложението от модераторите да разчистят темата. и 3-4 месеца след като темата е разчистена, ми се обяснява че "Нещо като се нацапа, се чисти". И защо, нали? И администратора - никъде не съм писал, че "модераторите цапат", така че не ми преписвай неща които не съм писал.А жалкото е за Вас, че опорочавате нещо хубаво.

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Царе сте

Мнение от madboy » 09 апр 2013, 19:30

Беки написа:Приятел, какъв ти е проблема ? Мисля че темата е за червени фокуси, ако нещо не ти допада не я посещавай. Мисля че е неуместна намесата ти.
Това е от изтритата тема.
Темата добре, за червени фокуси-ОК! Раздела обаче не. Модераторите са решили, че го правиш вече нарочно и са изтрили темата.
Ако искаш тема за "червени фокуси", пусни я в КАФЕНЕ.
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13096
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Царе сте

Мнение от HACKO » 09 апр 2013, 21:20

Беки написа:Отговарям на това условие, значи мога да мисля за S max :D
До тука темата е ОК, оттам нататък е в абсолютно нарушение на правилата на раздела (ако е била в "МОЯТА КОЛА").

http://www.clubford.org/forum/viewtopic ... 39&t=60856

А пък заради това е изтрита, paci е модератора на раздела, ако не си забелязал. Аз нямаше да си играя да я местя в коша, откъдето може да се върне при определени условия (настоящата тема не е правилния път), директно щях да я затрия без да давам обяснения.
Беки написа:Приятел, какъв ти е проблема ? Мисля че темата е за червени фокуси, ако нещо не ти допада не я посещавай. Мисля че е неуместна намесата ти.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
Беки
потребител
потребител
Мнения: 80
Регистриран: 29 юли 2012, 12:29
Модел на автомобила: Москвич, Трабант 601s, Лада 2107, Рено 19 , ФОРД ФОКУС I 2001 - 1,6 Zetec
Местоположение: Пазарджик
Status: Извън линия

Re: Царе сте

Мнение от Беки » 09 апр 2013, 22:13

Бреййййййййййй откъде изкочихте толкова защитници.
Първо темата за Червения фокус е от 03.09.2012 и е продължила до февруари 2013. До тогава е имало намеса на модератори, но никога не са казали, че не е в раздела/ за така наречения НАСКО/.Никъде не са споменали, madboy , че не съм в раздела, както Администратора ме информира сега още на откриването на тази тема. А и най-вече, че модераторите ме информираха, че излизам ИЗВЪН ТЕМАТА И МИ ПРЕДЛОЖИХА ДА Я РАЗЧИСТЯТ, И АЗ КАТО ЛОЯЛЕН ЧЛЕН СЕ СЪГЛАСИХ, НО НЕ МИ И СПОМЕНАХА, ЧЕ Е НАРУШЕНИЕ НА РАЗДЕЛА. Така че madboy и НАСКО, хубаво се хвърлихте да защитавате, но все пак аз се опитвам да си поправям грешките, но се ядосвам от фелдфебелски номера. :oops:

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Царе сте

Мнение от madboy » 09 апр 2013, 23:19

Пишеш до модераторите, сега се оплакваш, че някой ти обръща внимание?!
Ако някой ти е предложил да си оправиш темата, то е било на добра воля от негова страна, за да остане като тема за раздел Моята кола- никой модератор не е длъжен да оправя подобна тема. Както виждаш, втори път никой не е предложил да ти я чисти.

Нормално е за всеки, който иска да публикува тема някъде да види съответния раздел за какво се отнася, а именно- "МОЯТА КОЛА Снимки и обща информация на Вашите коли". Откъде някой може да предположи, че имаш по-различни идеи, за тази тема.

Не знам как се опитваш да си оправяш нещата, но това не е начинът.
_friends_
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
Беки
потребител
потребител
Мнения: 80
Регистриран: 29 юли 2012, 12:29
Модел на автомобила: Москвич, Трабант 601s, Лада 2107, Рено 19 , ФОРД ФОКУС I 2001 - 1,6 Zetec
Местоположение: Пазарджик
Status: Извън линия

Re: Царе сте

Мнение от Беки » 10 апр 2013, 08:11

Не виждам какво трябва да оправя. Аз зададох въпроса защо е изтрита една тема, а други седят.
Иначе благодаря, че ми е оправена грешката и темата ми е прехвърлена в правилния раздел.

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Царе сте

Мнение от ЯЛТА » 10 апр 2013, 19:34

Не се ядосвай, всички бъркаме, грешим, но почти никой не се напъва да прочете всички правила на форума. И аз също на времето бях баннат, и бесен, но от незнание. А вложи ли човек и малко злоба, незнанието е на корен кубичен.
П.С.- без лоши чувства.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Царе сте

Мнение от S_C » 10 апр 2013, 20:43

Само така.Пушете по една лула на мира и това е:

Изображение
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Отговори

Върни се в “Предложения, похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта