Раздел "продава се "

...за всичко свързано с "Клуб Форд България" и неговите потребители
big_pimp
потребител
потребител
Мнения: 141
Регистриран: 19 окт 2005, 18:35
Модел на автомобила: БАНГИЯ, ТОТАЛКА, СКРАПЕР.. :)
Местоположение: СОФИЯ- БАНИШОРА!!
Status: Извън линия

Раздел "продава се "

Мнение от big_pimp » 13 окт 2006, 23:29

искам да попитам защо в този раздел не може да се пускат обяви,който не са свързани с "Форд" !! това за мен си е "сектантска работа " :lol: !!! във всеки един форум може да си пускаш каквато обява искаш.. тук защо е така :roll: ...това може ли да се промени :? :?:
cosworth наш, който си на небето да се свети името ти,както на пътя така и в сервиза!!!!

Потребителски аватар
Dundee
потребител
потребител
Мнения: 852
Регистриран: 22 яну 2006, 14:48
Модел на автомобила: Mondeo Mk4 2.5T
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от Dundee » 13 окт 2006, 23:55

Абе то не е точно забраняване да се пускат такива обяви, доколкото съм видял, те не се трият, просто веднага се заключват. Така се харесва на повечето хора тук, затова е така.

Иначе темата не е нова:
http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=4878,
http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=5491.
Изображение

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Раздел "продава се "

Мнение от paci » 14 окт 2006, 00:01

Начи част съм от администрацията на форума макар и не на раздела за които става дума, и ще си позволя да ти дам отговор.

Полека лека не се сещам след анкета или просто дискусия се постигна консенсус да се разрешават такива обяви но да се заключват.
Мен ако питаш напоследък имам наблюдение да се заключват всички.
Даваш координати за връзка и е достатъчно (според мен)

Само за заключване ли става дума или има нещо ново което не съм разбрал ?
Сега, една тема ако е заключена това не означава, че не е трябвало да се пуска. Щом стои начи има защо, има нещо полезно в нея.
Заключва се заради празните приказки като отговори защото стои винаги отгоре свети с нови мнения обаче вътре глупости и човек си губи времето да я гледа
Или темата отива в друга насока и се появяват неща в нея които са полезни но след това няма да бъдат открити.
Последна промяна от paci на 14 окт 2006, 00:47, променено общо 2 пъти.

big_pimp
потребител
потребител
Мнения: 141
Регистриран: 19 окт 2005, 18:35
Модел на автомобила: БАНГИЯ, ТОТАЛКА, СКРАПЕР.. :)
Местоположение: СОФИЯ- БАНИШОРА!!
Status: Извън линия

Мнение от big_pimp » 14 окт 2006, 00:13

разбирам 4е по този на4ин се опитвате да се избегнат излишните коментари ..но се пак нали тва си е раздел продава се ...някой може да има въпроси и т.н. :P :P
cosworth наш, който си на небето да се свети името ти,както на пътя така и в сервиза!!!!

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4778
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Раздел "продава се "

Мнение от pepy1 » 14 окт 2006, 09:30

paci написа: Даваш координати за връзка и е достатъчно (според мен)
телефон,имейл,ай си кю както и лично съобщение :lol:
времето е като парите-никога не стига

big_pimp
потребител
потребител
Мнения: 141
Регистриран: 19 окт 2005, 18:35
Модел на автомобила: БАНГИЯ, ТОТАЛКА, СКРАПЕР.. :)
Местоположение: СОФИЯ- БАНИШОРА!!
Status: Извън линия

Мнение от big_pimp » 14 окт 2006, 14:12

а нали се сещате,4е като пуснеш обява .... и после още няколко хора пуснат тя става една от последните обяви на страницата :evil: ! и след няколко дни ве4е ще е на 2 страница и никой няма да я вижда :wink: !!!
cosworth наш, който си на небето да се свети името ти,както на пътя така и в сервиза!!!!

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от la4o » 14 окт 2006, 14:37

Така или иначе има правило, което не позволява вдигането на темата. Ако след 20 дни, обявата ти все още е валидна или преди това решиш да направиш някаква промяна, свържи се с някой от модераторите на темата и той ще ти я отключи за да си внесеш нужните корекции.

Поздрави,
la4o

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4778
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от pepy1 » 14 окт 2006, 14:38

big_pimp написа:а нали се сещате,4е като пуснеш обява .... и после още няколко хора пуснат тя става една от последните обяви на страницата :evil: ! и след няколко дни ве4е ще е на 2 страница и никой няма да я вижда :wink: !!!
поради тая пречина в тоя форум е сложена търсачка - като не намериш нещо тя ти го намира :lol: ако го има де
времето е като парите-никога не стига

big_pimp
потребител
потребител
Мнения: 141
Регистриран: 19 окт 2005, 18:35
Модел на автомобила: БАНГИЯ, ТОТАЛКА, СКРАПЕР.. :)
Местоположение: СОФИЯ- БАНИШОРА!!
Status: Извън линия

Мнение от big_pimp » 14 окт 2006, 18:03

то се е видияло 4е няма да стигнем до консенсус :P !!! но имай прадвид 4е има хора на който няма да им се занимава с търсачката или няма да се сетят :roll: !!!!
cosworth наш, който си на небето да се свети името ти,както на пътя така и в сервиза!!!!

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Мнение от paci » 14 окт 2006, 19:35

big_pimp написа:а нали се сещате,4е като пуснеш обява .... и после още няколко хора пуснат тя става една от последните обяви на страницата :evil: ! и след няколко дни ве4е ще е на 2 страница и никой няма да я вижда :wink: !!!
И кво предлагаш ?

big_pimp
потребител
потребител
Мнения: 141
Регистриран: 19 окт 2005, 18:35
Модел на автомобила: БАНГИЯ, ТОТАЛКА, СКРАПЕР.. :)
Местоположение: СОФИЯ- БАНИШОРА!!
Status: Извън линия

Мнение от big_pimp » 14 окт 2006, 23:06

ми аз предлагам да може да се пускат сякакви теми както е в сички форуми и да не се заключват :lol: !! но примерно след 20 дневен срок темите да се трият :roll: !!! знам че няма да се съгласите с мойто мнение, но се пак да си го кажа :P
cosworth наш, който си на небето да се свети името ти,както на пътя така и в сервиза!!!!

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Мнение от nikolovvd » 14 окт 2006, 23:15

Мисля, че е правилно да се заключват темите, които не са свързани с автомобила и по-конкретно с марката Форд (а защо не и всички). Някой ще са против, но трябва да се вземе под внимание факта, че хората пишат http://www.clubford.org" onclick="window.open(this.href);return false; , а не нещо друго. Те очакват да намерят неща свързани с това което търсет, а не информация за ботуши, ластици или фиатки. Освен това раздела е "Продавам", а не "Съботен пазар". Човека е сметнал, че колата му струва толкова и написал цена. На който не му харесва си избира друг раздел или натиска малкото хиксче в горния десен ъгъл.
Може да съм мълко краен, но трябва да има ред. Иначе ще заприличаме на някои форуми, които от сериозни се превърнаха в тинейджърки, а защо не и детски.

Потребителски аватар
Dundee
потребител
потребител
Мнения: 852
Регистриран: 22 яну 2006, 14:48
Модел на автомобила: Mondeo Mk4 2.5T
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от Dundee » 14 окт 2006, 23:24

big_pimp написа:ми аз предлагам да може да се пускат сякакви теми както е в сички форуми и да не се заключват :lol: !! но примерно след 20 дневен срок темите да се трият :roll: !!! знам че няма да се съгласите с мойто мнение, но се пак да си го кажа :P
Абе в интерес на истината, не във всички форуми е така, както ти го описваш. Я пробвай, например, при опелите или хондите да продадеш нещо, което не е свързано с тия марки. Директно отива при изхвърлените теми на дъното на форума. Има и така, и така.
И аз като теб имам своя представа за правилата за продаване, но щом като повечето хора са решили да е така, ще се съобразяваме.
Изображение

big_pimp
потребител
потребител
Мнения: 141
Регистриран: 19 окт 2005, 18:35
Модел на автомобила: БАНГИЯ, ТОТАЛКА, СКРАПЕР.. :)
Местоположение: СОФИЯ- БАНИШОРА!!
Status: Извън линия

Мнение от big_pimp » 14 окт 2006, 23:40

николоввд : добре де няма да спря с теб ти си прав :evil: :evil: !!!знаех 4е тази тема няма да може да промени нещата (правилата в раздел продава се ) :P !!!
дундее : абе мани ги тия особено хонда те там са крайни сектанти за тях друга кола освен хонда няма :roll: !!! а пък опел форума .... :roll: !!!
ние тук трябва да бъдем по толерантни 8) !!!
cosworth наш, който си на небето да се свети името ти,както на пътя така и в сервиза!!!!

Отговори

Върни се в “Предложения, похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта