Къде в София да си сложа АГУ за Форд Фокус

Остана ли някой да кара на бензин? LPG, Метан. Съвместимост, проблеми, препоръки.
elmen
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 19 ное 2012, 21:33
Модел на автомобила: Focus Hatchback I
Status: Извън линия

Къде в София да си сложа АГУ за Форд Фокус

Мнение от elmen » 20 ное 2012, 09:28

Здравейте, тъй като бензина така или иначе си остава лукс, реших да си сложа АГУ. Можете ли да ми препоръчате къде в град София ниска цена и високо качество вървят заедно. Автомобила ми е Форд Фокус 1.8, производство 1999г. с многоточков инжекцион. Благодаря

Потребителски аватар
Lancer
потребител
потребител
Мнения: 366
Регистриран: 07 окт 2012, 06:06
Модел на автомобила: Ford Focus '99
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Къде в София да си сложа АГУ за Форд Фокус

Мнение от Lancer » 20 ное 2012, 13:45

elmen написа:Здравейте, тъй като бензина така или иначе си остава лукс, реших да си сложа АГУ. Можете ли да ми препоръчате къде в град София ниска цена и високо качество вървят заедно. Автомобила ми е Форд Фокус 1.8, производство 1999г. с многоточков инжекцион. Благодаря
Аз сложих газов инжекцион в софгаз, за 750 лв. До автокъщите на Горубляне са, до бензиностанция Д2 мисля, че беше. Предполагам, че ще е добро решение и за теб.
Не ми допадна много, че след промяна на разхода се отбих за корекция, и ме взеха за случаен чичка, та ме отсвириха и ми отказаха корекцийката за по-малък разход, каквато съм чел из нета, че не е невъзможна, но засега не смятам, че е дошло време да ги нареждам из нета, затова ги препоръчвам и на теб. Ако решиш да поставиш при тях, попитай предварително каква е цената на смяна филтър и забравих какво беше още, която се извършва на 10000 км след монтажа, задължително при тях, за да се запази правото на гаранция за инжекциона до 50000 км, та да не се окаже, че цената на тая услуга е такава, че да те откаже от гаранцията до 50000 км или 5 год, да не е въралка нещо.
Надявам се, че ще драснеш някой ред, ако идеш при тях.
Сокол скитник

Потребителски аватар
kimi666
потребител
потребител
Мнения: 197
Регистриран: 29 фев 2012, 17:14
Модел на автомобила: ford focus 1.8 i, ghia , kombi 99г. GI Romano
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Къде в София да си сложа АГУ за Форд Фокус

Мнение от kimi666 » 20 ное 2012, 17:27

Моята я сложих при сервиза на СБА в Младост 3. Киро се казва момчето. Газовата е "Романо" - 1000 лв. Разход извън града 8 - 8,5. За сега съм много доволен. Мога да кажа , че върви малко повоче отколкото на бензин. Ако искаш мога да ти дам и телефон на сервиза.

elmen
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 19 ное 2012, 21:33
Модел на автомобила: Focus Hatchback I
Status: Извън линия

Re: Къде в София да си сложа АГУ за Форд Фокус

Мнение от elmen » 30 ное 2012, 22:35

Сложих си АГУ Бардолини, която с всичките вноски ще излезе около 1160лв. Надявам се във времето да се изплати бързо. Благодаря на всички за съветите

Потребителски аватар
Vojvodata84
потребител
потребител
Мнения: 5
Регистриран: 07 яну 2009, 22:47
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0 16v Ghia
Status: Извън линия

Re: Къде в София да си сложа АГУ за Форд Фокус

Мнение от Vojvodata84 » 03 дек 2012, 18:24

Колеги дайте координати на сервизи

Отговори

Върни се в “АГУ - Алтернативни Горивни Уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта