изпуска газ от сондата на бутилката

Остана ли някой да кара на бензин? LPG, Метан. Съвместимост, проблеми, препоръки.
Потребителски аватар
slavei2003
потребител
потребител
Мнения: 199
Регистриран: 27 юли 2012, 12:06
Модел на автомобила: FORD GALAXY 2.3 16V 146кс. 1999г. LPG FOBOS 2 OPEL VECTRA X16SZ LPG 1995г.
Местоположение: Враца
Status: Извън линия

Re: изпуска газ от сондата на бутилката

Мнение от slavei2003 » 09 дек 2015, 08:54

Има една поговорка: Тъп ,но упорит! Казвам го приятелски, без да обиждам. :twistednew:

Потребителски аватар
slavei2003
потребител
потребител
Мнения: 199
Регистриран: 27 юли 2012, 12:06
Модел на автомобила: FORD GALAXY 2.3 16V 146кс. 1999г. LPG FOBOS 2 OPEL VECTRA X16SZ LPG 1995г.
Местоположение: Враца
Status: Извън линия

Re: изпуска газ от сондата на бутилката

Мнение от slavei2003 » 09 дек 2015, 09:01

OgiDogi написа:
slavei2003 написа:Сигурен съм,че колегата lordextra и дизел с газ не е виждал,ама стига сме го ограмотявали и то безплатно! :twistednew:
Като дойде до Сливен, да му налея малко течен пропан-бутан в бутилка от Кока-Кола, ще му покажа и такъв.


За него не знам, ама аз ще дойда за по бира напролет.Жената е от Сливен и няма как. _friends_

peigera
потребител
потребител
Мнения: 1384
Регистриран: 28 сеп 2007, 13:54
Модел на автомобила: Ескорт RS 2000 96г.
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Re: изпуска газ от сондата на бутилката

Мнение от peigera » 09 дек 2015, 11:43

Не съм съгласен колега. Това, че има различно виждане по-въпроса не значи, че е ...
Да бутилка се отваря с газ и това е факт. Това, че някой не вярва си е негово право. За сметка на това, същият ще има други познания на които пък на други хора ще им се струва невъзможно. Всеки си е развит в дадена област, и именно места като този форум ни позволява да обеденим знанията си и да продължим напред.

А ето и другият момент в който именно неговото не съгласие, ни амбицира да докажем твърденията си и колегата пуснал темата вече има дори и по-научни обяснения а не само аз отвори , и аз отворих и аз.

Потребителски аватар
lordextra
потребител
потребител
Мнения: 131
Регистриран: 02 юни 2012, 15:58
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6i 16v lpg
Местоположение: Слатина
Status: Извън линия

Re: изпуска газ от сондата на бутилката

Мнение от lordextra » 13 дек 2015, 21:27

Ок , пуснете клип. Благодаря.
Най-Мразения. Не е скъп бензина, Заплатите са Ниски. "Бяло,червено, зелено - цитат на 3-те Б-та за знамето на България.

Потребителски аватар
lordextra
потребител
потребител
Мнения: 131
Регистриран: 02 юни 2012, 15:58
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6i 16v lpg
Местоположение: Слатина
Status: Извън линия

Re: изпуска газ от сондата на бутилката

Мнение от lordextra » 13 дек 2015, 21:30

peigera написа:Не съм съгласен колега. Това, че има различно виждане по-въпроса не значи, че е ...
Да бутилка се отваря с газ и това е факт. Това, че някой не вярва си е негово право. За сметка на това, същият ще има други познания на които пък на други хора ще им се струва невъзможно. Всеки си е развит в дадена област, и именно места като този форум ни позволява да обеденим знанията си и да продължим напред.

А ето и другият момент в който именно неговото не съгласие, ни амбицира да докажем твърденията си и колегата пуснал темата вече има дори и по-научни обяснения а не само аз отвори , и аз отворих и аз.
-------

Мерси Градски ( Фердинандова ), едно точно мнение, обещавам да помагам където мога.
Най-Мразения. Не е скъп бензина, Заплатите са Ниски. "Бяло,червено, зелено - цитат на 3-те Б-та за знамето на България.

Отговори

Върни се в “АГУ - Алтернативни Горивни Уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта