Новият Ford Focus - масов тест драйв в България

Предимно, но не само за Форд.
Потребителски аватар
Ford_Lord
потребител
потребител
Мнения: 202
Регистриран: 13 яну 2010, 18:12
Модел на автомобила: Ford Orion 91',Mondeo 02'
Местоположение: Шумен
Status: Извън линия

Re: Новият Ford Focus - масов тест драйв в България

Мнение от Ford_Lord » 09 сеп 2011, 21:09

Бях поканен на Test drive на 08.09 и ето един видео с което ще участвам в надпреварата.Ще се радвам ако ме подкрепите.

http://newfocus.ford.bg/moviedrive/finalists#98" onclick="window.open(this.href);return false;

П.С Искаше ми се клипа да не бъде от снимки,но имаше представител от Мото Пфое и нямаше как.

Потребителски аватар
dimkar
потребител
потребител
Мнения: 1364
Регистриран: 03 мар 2007, 23:21
Модел на автомобила: Nissan
Местоположение: Сопот
Status: Извън линия

Re: Новият Ford Focus - масов тест драйв в България

Мнение от dimkar » 16 сеп 2011, 16:49

Днес и аз се качих в новия Фокус. Моделът беше с 1,6 EcoBoost (182 к.с.) мотор. Голям кеф. Опънах го от Пловдив до Пазарджик и обратно и ми хареса доста поведението му на пътя. Вътре комфортът е на доста високо ниво. А бе, с една дума, хареса ми. :D

Потребителски аватар
Didibao
потребител
потребител
Мнения: 1769
Регистриран: 03 юни 2008, 01:08
Модел на автомобила: Focus ST170
Местоположение: Перник
Status: Извън линия

Re: Новият Ford Focus - масов тест драйв в България

Мнение от Didibao » 18 окт 2011, 12:33

Някой знае ли какво стана с тегленето на наградите от moviedrive в сайта им пише, че ще се теглят на 17 октомври, пък вече сме 18, а още няма нищо?
Изображение

na4iko
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 09 ное 2011, 00:22
Модел на автомобила: focus
Status: Извън линия

Re: Новият Ford Focus - масов тест драйв в България

Мнение от na4iko » 10 ное 2011, 22:36

еи пичове аз сам в испания и тук са го испоискарали на улицата една камара хора и нямате си и на идея как ми текат лигите както е речено , един ден съм на работа и пред един блок разстоварваме и един човечец към 45/50 години със сина си таман го бяха искарали и му махаха найлоните и синът му хванал книшката и чете на баща си кое за какво е и си викам защо не сам на неговото място,ама един ден ,колицата така тихо работеше на място че трябваше да се спра и да се заслушам та да чуя че работи.ама това са си испанците казват и го имат кога и ние БЪЛГАРИТЕ щте сме като тях? май ми се струва че няма да е скоро ще си караме старите (брички) :roll: .

Chr81
потребител
потребител
Мнения: 87
Регистриран: 28 фев 2011, 10:47
Модел на автомобила: Ford Focus sedan 1.6 Duratec 100PS
Местоположение: София/Стара Загора
Status: Извън линия

Re: Новият Ford Focus - масов тест драйв в България

Мнение от Chr81 » 11 ное 2011, 11:44

Когато сме пред фалит като Испания, когато ЕС налеят тук толкова пари колкото са налели в Испания на глава от населението от 80-те години насам, когато имаме толкова емигранти като Испания, когато официалната безработица ни стане над 20%, когато населението ни стане 46 млн. човека, тогава и ние ще станем като испанците. Докато има подобни разлики, България няма да стане като Испания /или Гърция/. Може и да е за добро. И в България има хора, които са го купили, а и всеки може да го вземе на кредит. Друг е въпросът дали ще може да го плаща 5 години и дали няма да работи 5 години само за 1 тенекия. В България обаче хората общо взето не са свикнали толкова да живеят на кредит, колкото в ЕС или САЩ, което пак е за добро. Затова и аз съм видял само 1 купен /т.е. не служебен на Мото Пфое/ такъв Форд Фокус. Все пак е вярно, че и стандартът е по-нисък.

Отговори

Върни се в “НОВИНИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта