Шагалбра vs Еурован

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
журион
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 15 фев 2011, 13:51
Модел на автомобила: galaxy
Status: Извън линия

Шагалбра vs Еурован

Мнение от журион » 17 фев 2011, 12:02

Предстои ми теглене на лодка - ветроходна/1700кг. с колесара/ от Германия до София и след това един път в годината до някое от моретата ни. Рядко ще я ползвам в БГ - чат-пат за риба;за София си имам Ситроен 1.5D, a за надбягване - АУДИ (ама ми мина времето). така че, бензин - около 130 - 180 к.с. Колко места - 4 внука, бабата; 20 годишна гувернантка (мечтая си), но за да я регистрирам на фирма, все пак 6 или 7 ? Като че ли най ми харсва Галакси - след 2001 г., но се колебая и за Ланча Z. Бих помолил разбирачите и собствениците за мнения, само моля спазвайте добрия тон. Лимита ми е 5000 Евро + - 500. Най-вероятно ще я купя в Германия - там е яхтичката, но може и някъде по пътя - съвет. Ще съм благодарен за всеки компетентен съвет и винаги добре дошли на борда - за риба или на разходка - Царево до септември, след това Аспровалта/Ставрос/.

Потребителски аватар
cossy
потребител
потребител
Мнения: 4564
Регистриран: 22 яну 2005, 22:20
Модел на автомобила: Ескорт 1.6 -> 2.0 16V
Status: Извън линия

Re: Шагалбра vs Еурован

Мнение от cossy » 17 фев 2011, 12:24

Aз ти препоръчвам да си я докараш по море ;) Събираш екипаж и си изкарвате една седмица релаксирайки :)
Изображение

журион
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 15 фев 2011, 13:51
Модел на автомобила: galaxy
Status: Извън линия

Re: Шагалбра vs Еурован

Мнение от журион » 17 фев 2011, 12:52

Да, ама това е швертбот и е малце трудна тая работа, а и през зимата ще си я връщам в София.

Потребителски аватар
Polly
потребител
потребител
Мнения: 905
Регистриран: 24 фев 2005, 16:02
Модел на автомобила: Бира Каменица в кен
Местоположение: село Извор
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Шагалбра vs Еурован

Мнение от Polly » 17 фев 2011, 13:14

Галаксито не е никак лошо- достатъчно широко, има място за деца, баби и т.н , както и достатъчно място за багаж, също така е и здраво /впечатленията са ми от служебно галакси/, единствения недостатък беше, че на тема возене не беше достатъчно комфортно, в смисъл доближаваше се до бус, а не до кола, но то беше преди 2001 и както казах служебно и може би и затова в по-лошо състояние. В пъти по-луксозен е S Max, но и е по-скъп, в крайна сметка за целите за които си описал, мисля че галаксито е добро решение!
FORD - Feel the difference.

Потребителски аватар
eodor
потребител
потребител
Мнения: 105
Регистриран: 31 дек 2007, 09:38
Модел на автомобила: Mк3 2.2 -228hp
493Nm
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Шагалбра vs Еурован

Мнение от eodor » 17 фев 2011, 20:10

Ланча Зета седем пъти ...Найн .Имахме една макар и по стар модел - 1996 г. Аз толкова проблематична кола не съм срещал , всеки месец нещо отказваше .

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 51 госта