Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
Mondeo18TDI96
потребител
потребител
Мнения: 554
Регистриран: 06 дек 2004, 11:51
Модел на автомобила: Mondeo 1.8TD (1996 ... в пенсия) & C4 1.6HDi(2009) & Avensis 2.0 D-4D (2010)
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от Mondeo18TDI96 » 14 апр 2008, 08:50

ще ми пука точко колкото ако:
- няма ариел (с ... зипити частици ... и липо система)
- няма футбол
- няма загорка
...
с две думи (за неразбралите) - не ми пука :)

това да си "фен" на нещо (било то и "форд" :)) - е във вреда на самите "фенове" !
ако нямаше фенове ... конкуренцията би осигурила по-добро качество на по-добра цена!

а ... глупости от рода на:
..."FORD Forever!!!", ... Карай Форд да си горд!!!
едва ли има смисъл да ги коментирам :)

P.S. като чета много от мненията в този ФОРУМ ... честно казано ме е срам че карам форд !
и.... за да не е уффтопик ... отговора ми щеше да е ДА ... само ако имах акции на Форд :D

Потребителски аватар
Bijutera
потребител
потребител
Мнения: 1850
Регистриран: 12 авг 2007, 14:51
Модел на автомобила: Ford Fusion 1.6 16V
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от Bijutera » 14 апр 2008, 13:25

човечеца как залита от злобна ненавист до красноречиво заяждане.
Тук 99 процента от хората сме фенове на Форд,караме Форд и се интересуваме за всичко около марката.
Това,че ти не се интересуваш от футбол говори,че никога няма изпиташ най-голямата радост на света...най-голямата.
Да не гледаш спорт,пък било то и Формула 1 е доказателство,че не ти пука за нищо,нямаш емоции,нямаш желание да се радваш,плачеш или съпреживяваш спортни страсти.
Аз ще казвам винаги ФОРД ФОРЕВЪР независимо дали харесваш или не.
Такива като тебе не ги искам във форума,плужеци дето само плюят и се заяждат.Отивай във форума на Опел-там са такива като тебе

Потребителски аватар
cenzor
потребител
потребител
Мнения: 3143
Регистриран: 30 авг 2006, 20:28
Модел на автомобила: Fiesta MK6 2004 1.3i/70hp
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от cenzor » 14 апр 2008, 15:17

Bijutera написа:човечеца как залита от злобна ненавист до красноречиво заяждане.
Тук 99 процента от хората сме фенове на Форд,караме Форд и се интересуваме за всичко около марката.
Това,че ти не се интересуваш от футбол говори,че никога няма изпиташ най-голямата радост на света...най-голямата.
Да не гледаш спорт,пък било то и Формула 1 е доказателство,че не ти пука за нищо,нямаш емоции,нямаш желание да се радваш,плачеш или съпреживяваш спортни страсти.
Аз ще казвам винаги ФОРД ФОРЕВЪР независимо дали харесваш или не.
Такива като тебе не ги искам във форума,плужеци дето само плюят и се заяждат.Отивай във форума на Опел-там са такива като тебе
*00142* Като стане твой форума - тогава ще даваш акъл кой накъде да ходи . Дотогава- си равен с всички други.
Къде видя да пишем, че не харесваме Форд или , че не се интересуваме от марката, а?!
Прави разлика от това да си фен на марката Форд и да си фанатик на тема Форд. Първото е страхотно ( и всички пишещи тук сме такива), а второто.. е болестно състояние.
Bijutera написа:
Това,че ти не се интересуваш от футбол говори,че никога няма изпиташ най-голямата радост на света...най-голямата.
А това е най-голяма простотия на света. Ако футбола ти е най-голямата радост на света - те съжалявам искрено.
За мен( а и за повечето нормални хората) най-голямата радост биха били децата, или това аз и всички мои роднини, и приятели да са живи и здрави...

Аз лично ви призовавам всички да зачитате мнението на другия, дори да е различно от вашето. Има място за всички във форума.
Изображение
Не отговарям на неграмотни постове.

Потребителски аватар
TURBOTO
потребител
потребител
Мнения: 644
Регистриран: 01 май 2007, 13:38
Модел на автомобила: Ford Mondeo'94 1.8 16V
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от TURBOTO » 14 апр 2008, 15:42

Bijutera написа:....
Спокойно бре човек,какво ти стана така изведнъж :shock: :shock:,защо се връзваш чак толкова....Аиде и тая тема загрубя,много бързо ви се палят фитилите и то за какво... :roll: :roll:
А сега по темата-е и какво да предположим,че наистина от утре няма Форд е и какво :? ,реално с какво ще се промени вашият живот,никои няма да доиде и да каже:Вече Форд не съществува давай да ти вземаме колата!Наистина може и да има някой за които ще се отрази но това са големи корпораций и фирми които са пряко свързани с фирмата Форд и които ще претърпят огромни загуби от това,че Форд вече не съществува.
П.С.Дърляте се за абсолютни простотии!Relax,take it easy! _friends_
Изображение

Потребителски аватар
isoiso
потребител
потребител
Мнения: 843
Регистриран: 08 яну 2007, 19:15
Модел на автомобила: Mondeo MK2 1.8 zetec 98г
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от isoiso » 14 апр 2008, 17:52

Mondeo18TDI96 написа:ще ми пука точко колкото ако:
- няма ариел (с ... зипити частици ... и липо система)
- няма футбол
- няма загорка
...
с две думи (за неразбралите) - не ми пука :)

това да си "фен" на нещо (било то и "форд" :)) - е във вреда на самите "фенове" !
ако нямаше фенове ... конкуренцията би осигурила по-добро качество на по-добра цена!

а ... глупости от рода на:
..."FORD Forever!!!", ... Карай Форд да си горд!!!
едва ли има смисъл да ги коментирам :)

P.S. като чета много от мненията в този ФОРУМ ... честно казано ме е срам че карам форд !
и.... за да не е уффтопик ... отговора ми щеше да е ДА ... само ако имах акции на Форд :D
Абсолютно на същото мнение съм :) Мерси на колегата, че ми спести писането :lol:

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от HACKO » 17 апр 2008, 17:32

Абе що се палите, гледам и в закачката на Капитал все познати имена, да не получавате дивиденти от Форд?
Харесва ми си Форда, по джоба ми е, този ми е втори, може и трети да си взема (ако е рекъл Господ), може и друга марка да си взема( според зависи) и пак ще влизам във форума и пак ще идвам на националните сбирки (щото ми харесват хората). Няма незаменими неща (хора), така че ако по някакъв начин марката Форд изчезне то на нейно място веднага ще се появи друга(и), които ще заемат нейното място на пазара.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от nikolovvd » 17 апр 2008, 19:43

*00118* Ти я кажи какво направихте с ракията дето хванахте, щото тя ако изчезне работата става сериозна? *00110*

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от HACKO » 18 апр 2008, 21:07

Ще и правим експертиза. *00110* *00935*
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
bochev89
потребител
потребител
Мнения: 63
Регистриран: 22 апр 2007, 17:43
Модел на автомобила: Ford Sierra 2.0 Ghia Ford Mondeo 1.8TDI Ghia
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от bochev89 » 18 апр 2008, 22:51

Ако форд изчезне, консумацията на спиртни напитки ще скочи двоийно, ще се накъркаме от мъка!След седмица ще ни мине и минаваме на нещо друго, стига да не е голф!А иначе ще ми липсва, привързан съм _friends_

Peet
потребител
потребител
Мнения: 649
Регистриран: 17 юли 2007, 15:59
Модел на автомобила: Ford Galaxy,2.0i DOHC,Ghia,'98
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от Peet » 19 апр 2008, 01:59

Ние, дето вече сме се уредили с Фордове- какво да кажем-малко ще ни е :((: мъчно, после ще се утешим някак си- *00110*. Все пак дано остане Моторкрафт- ;):

Потребителски аватар
nicko
потребител
потребител
Мнения: 285
Регистриран: 03 окт 2006, 15:26
Модел на автомобила: Ford Mondeo-Kombi 2.0 136 DOHC 1993г
Местоположение: Майна
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от nicko » 19 апр 2008, 12:09

Ами как да не ми пука та какви коли ще караме. Да са хем евтини хем добри. Мондео е моята кола, а новото Мондео е моята мечта.
ИзображениеИзображениеИзображение

dodi
потребител
потребител
Мнения: 436
Регистриран: 17 фев 2007, 21:42
Модел на автомобила: форд сиера,форд фиеста(Мк2 турбо),форд мондео 2.0 16V
Местоположение: Гео Милев
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от dodi » 19 апр 2008, 23:35

cenzor написа:
Bijutera написа:човечеца как залита от злобна ненавист до красноречиво заяждане.
Тук 99 процента от хората сме фенове на Форд,караме Форд и се интересуваме за всичко около марката.
Това,че ти не се интересуваш от футбол говори,че никога няма изпиташ най-голямата радост на света...най-голямата.
Да не гледаш спорт,пък било то и Формула 1 е доказателство,че не ти пука за нищо,нямаш емоции,нямаш желание да се радваш,плачеш или съпреживяваш спортни страсти.
Аз ще казвам винаги ФОРД ФОРЕВЪР независимо дали харесваш или не.
Такива като тебе не ги искам във форума,плужеци дето само плюят и се заяждат.Отивай във форума на Опел-там са такива като тебе
*00142* Като стане твой форума - тогава ще даваш акъл кой накъде да ходи . Дотогава- си равен с всички други.
Къде видя да пишем, че не харесваме Форд или , че не се интересуваме от марката, а?!
Прави разлика от това да си фен на марката Форд и да си фанатик на тема Форд. Първото е страхотно ( и всички пишещи тук сме такива), а второто.. е болестно състояние.
Bijutera написа:
Това,че ти не се интересуваш от футбол говори,че никога няма изпиташ най-голямата радост на света...най-голямата.
А това е най-голяма простотия на света. Ако футбола ти е най-голямата радост на света - те съжалявам искрено.
За мен( а и за повечето нормални хората) най-голямата радост биха били децата, или това аз и всички мои роднини, и приятели да са живи и здрави...

Аз лично ви призовавам всички да зачитате мнението на другия, дори да е различно от вашето. Има място за всички във форума.
колега защо да ако си фанатизиран на темата форд да е болестно състояние аз лично гранича с това определение пък съм си съвсем нормален човек не признавам друга марка кола не искам да карам друга марка и не давам да се обижда марката с право или без право започнах едно проектче преди време с цел да пополизирам марката преди време като бях по млад приятелите ми се смееха сега се замислят за едно фордче края на годината се глася дори за върха на сладоледа COSWORTH е вярно сиера но всепак заклет фордаджия съм ,карал съм доста коли нищо не ме грабва

pavkata_svt
потребител
потребител
Мнения: 260
Регистриран: 28 окт 2007, 19:16
Модел на автомобила: Мазда 323
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ще ви пука ли, ако от утре няма Ford?

Мнение от pavkata_svt » 22 апр 2008, 22:20

Ще ми пука само ако го няма моят форд (откраднат имам предвид).
После трябва да си купувам друга кола.
Телефон:0898 69 65 03 или 0888 700 336 Павката.Телефонните разговори не са скъпи както преди 10 години.

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 108 госта