ЗА ПОЧИВКАТА НА МОРЕ

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
noface
потребител
потребител
Мнения: 567
Регистриран: 28 юли 2005, 10:40
Модел на автомобила: Sierra
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

ЗА ПОЧИВКАТА НА МОРЕ

Мнение от noface » 23 юли 2009, 11:16

Темата я пускам,за да споделят тия които са били-къде са били,как е що е ,колко е и тн.(ако искат разбира се)
Не ме вълнуват гръцки и турски курорти,и не искам никой да ме убеждава колко са по- еди кво си.
Аз лично се интересувам на юг от Бургас как е?

ПС: Понеже има хора който обичат планината по-вече може да пишат и те тук,ще променя заглавието не е проблем и не ми преши.
Аз лично в планина обичам да ходя,но за 1 ден да се разглобя от ходене,да се намуам със цялата манджа която нося(да не ми тежи и на връщане)и да се прибера :lol:
Децата са наследствени.Ако родителите ти не са имали деца,няма да ги имаш и ти :P

Потребителски аватар
dydo
потребител
потребител
Мнения: 525
Регистриран: 03 юли 2007, 15:19
Модел на автомобила: Най-различни!
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: ЗА ПОЧИВКАТА НА МОРЕ

Мнение от dydo » 23 юли 2009, 12:40

Това с курортите в Гърция и Турция, че било по евтино е пълна лъжа.............защото какво смята Ганя: Бил да кажем в Гръцко и вика, че храната и еди какво си било тънка лайсна. Да, ама с какво сравнява. В Гръцко отишъл на пълен пансион, а в БГ например обядва и вечеря по заведенията, пие бира и коктейли и яде сладолед на плажа и т.н. Я да ги прави тези неща в Гърция, да го видим колко ще му е по-евтино. С две думи, ако в Гръцко си живееш живота и не се лишаваш от ходене всяка вечер по кръчми и заведения, както би ходил в БГ, с парите дето тук ще изкараш 10 дена, там не знам дали и 3 ще можеш.

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ЗА ПОЧИВКАТА НА МОРЕ

Мнение от S_C » 23 юли 2009, 12:52

Качеството е някак си по-важно от парите.Не обичам морето по принцип,а пък българското черноморие ми е двойно по-противно.Мизерия и чалга до ушите.И в Турция има чалга.Даже по-брутална от нашата.Но там някак си не ме дразни толкова.Част от пейзажа е...докато тука ти се натрапва някак и разваля атмосферата.
За скъпо...при гърците е скъпичко.При турците мааалко по-евтино.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

noface
потребител
потребител
Мнения: 567
Регистриран: 28 юли 2005, 10:40
Модел на автомобила: Sierra
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ЗА ПОЧИВКАТА НА МОРЕ

Мнение от noface » 23 юли 2009, 15:01

Така де ,благодаря за коментарите,но точно това съм писал че не ме интересува и в Бурж ал Араб е по-евтино,но за Бил гейтс и Роман Абраможич-за мен и за вас май-НЕ. Така че да си говорим за черноморието.
Децата са наследствени.Ако родителите ти не са имали деца,няма да ги имаш и ти :P

Потребителски аватар
michony
потребител
потребител
Мнения: 291
Регистриран: 16 юни 2008, 12:48
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDCi 90hp.
Ford Mondeo IV 2.0 TDCi 140hp.
Местоположение: Сливен
Status: Извън линия

Re: ЗА ПОЧИВКАТА НА МОРЕ

Мнение от michony » 24 юли 2009, 13:48

Като се заговори за южното черноморие, аз обичам да ходя на къмпинг "Корал", 1-2 км. северно от Лозенец (общ. Царево) и около 10-на км. южно от Приморско. Мястото е диво, но е с удивителен плаж, вода и природа. Довечера отпрашвам на-там за уикенда. Надявам се и тази година да е цяло мястато, че последно време и там взе да никне тук-там бетон.

Ето снимки:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ageorgiev
потребител
потребител
Мнения: 370
Регистриран: 28 юни 2009, 21:01
Модел на автомобила: New Ford Focus 1.6 (100 hp) Duratec 5d Loder 1899 Tuning (2009)
Местоположение: Sofia/ Pleven
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ЗА ПОЧИВКАТА НА МОРЕ

Мнение от ageorgiev » 26 юли 2009, 09:09

Има едно частно хотелче "Романс"! Не е далеч от Созопол. Прилично, нормално като цени, и далече и близо до шумотевицата :D Със собствен паркинг и собствен малък плаж на морето. Супер гледка от хотела. За феновете на идилията е на около час път с кола до Силистар, което поне според мен е най-красивия плаж в БГ...

http://hotelromance-bg.com/index.php?pa ... s&hl=bg_BG" onclick="window.open(this.href);return false;
Loder1899 в BG: http://www.pitlane-bg.com/ageorgiev@hotmail.bg" onclick="window.open(this.href);return false;"
Изображение

Потребителски аватар
mrdds
потребител
потребител
Мнения: 3127
Регистриран: 23 фев 2006, 12:26
Модел на автомобила: S max 2.0 Diratec HE 2007 titanium
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: ЗА ПОЧИВКАТА НА МОРЕ

Мнение от mrdds » 27 юли 2009, 08:14

Снощи се завърнах от к-г Арапя(между Лозенец и Царево).
Изкарах си много приятна почивка,за втореа година ходя там.Общо взето положението е спокойно,няма кръчми с чалга,има само един бар на плажа,който към 1ч. намаля музиката и си смучеш сламката,гледаш звездите и морето и си правиш густото.
Има 3-4 семейни хотели с по 10-тина стаи,които са много луксозни.Ние бяхме в 2-ка стая с климатик,САТ.ТВ,хладилник,голяма тераса с изглед към морето,собствена баня,паркоместо на сянка за 60лв на вечер.Хотелчето беше на 20 метра от плажа.

Едиственото ненормално нещо е пътя.Черен път около 1-2км насипан с чакъл.

2-3 пъти ходихме в лудницата на Приморско и Китен...такава сеяния няма.Никога не бих почивал там,ако ще и безплатно да ме настаняват.

П.П:Сега се сетих за един супер луд случай на плажа преди няколко дни.Седим си на Лозенец на плажа и една софийска дама мели на мъжа си:

-Къде си ме докарал бе?
Ти знаеш ли къде е Слънчев бряг,знаеш ли за Албена,чувал ли си за Златните.Докарал ме в някво село....Лозенец.Трябваше аз да си направя резервацията за мармарис,а ти си ходи на Лозенец.Сега това бабе няма да ни върне и капарото защото глупак си да и дадеш капаро за тоя мизерен апартамент....в село Лозенец.
И това плаж ли е...сто хиляди човека,плаж ли е това те питам бе говедо.Ще те заведа на мармарис да видиш вип плаж какво е.

*00935* *00124* *00134* *00120*
Това беше луд скандал и всичкото народ около тях се смееше яко.

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4778
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ЗА ПОЧИВКАТА НА МОРЕ

Мнение от pepy1 » 10 авг 2009, 20:45

и аз да бях и аз щях да се смея
права е жената
времето е като парите-никога не стига

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ЗА ПОЧИВКАТА НА МОРЕ

Мнение от madboy » 10 авг 2009, 23:00

pepy1 написа:и аз да бях и аз щях да се смея
права е жената
E па то там си е като Люлин, само дето по-далече...
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 31 госта