Войната По Пътищата2

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
Потребителски аватар
bateto_toshko
потребител
потребител
Мнения: 1216
Регистриран: 01 юни 2008, 16:57
Модел на автомобила: Fiesta 1.4 Ghia '96
(Zetec-SE,16V, 90PS)
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата

Мнение от bateto_toshko » 28 юли 2009, 00:21

drfrancky написа:Някой да има информация колко е било нивото на река Дунав в сантиметри към 14 часа ?
drfrancky написа:Мамо , може ли да взема корсата да ида на главната ?
ти си моят идол :lol: *00134* *00120*
сърцето ми обича форд мустанг , а джоба фиеста :mrgreen:
Една кола не може да се оправи докато не се счупи

Mondeo18TDI96
потребител
потребител
Мнения: 554
Регистриран: 06 дек 2004, 11:51
Модел на автомобила: Mondeo 1.8TD (1996 ... в пенсия) & C4 1.6HDi(2009) & Avensis 2.0 D-4D (2010)
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата

Мнение от Mondeo18TDI96 » 28 юли 2009, 06:54

foxy написа:
....
Явно ти си отговора на въпроса който съм си задавал: - "Що за кухи лейки се возят на мотор?"

Щом ъкъла ти не стига да прецениш огромната разлика от движение с 50 или 100/150/250 (особенно в населено място) - няма какво да се коментира повече !

Потребителски аватар
ageorgiev
потребител
потребител
Мнения: 370
Регистриран: 28 юни 2009, 21:01
Модел на автомобила: New Ford Focus 1.6 (100 hp) Duratec 5d Loder 1899 Tuning (2009)
Местоположение: Sofia/ Pleven
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата

Мнение от ageorgiev » 28 юли 2009, 08:34

drfrancky написа:Мамо , може ли да взема Фиестата да ида на главната ?

Човече, я пак се намеси, че за пореден път направиха приятелката ти на смешна като се опита да обясни тъпата тема и неадекватното Ви поведение!

П.С.: Не може всички а сме с R1-ци! Ще е малко соц не мислиш ли :wink:

П.С. 2: Майка ми не си дава Fiesta-та на никой вече :wink: За това си купих друг автомобил. Пак не е мегабаровски (достоен за новоизлюпено татино синче) :D

П.С 3: Ти колко точно изкара сам тая година, че се возиш безгрижно с моторетката по цял ден и се чудиш в кой форум каква глупост да напишеш? (осъзнай се, обмисли въпроса и предцени дали да отговориш - аз не бих :idea: ).
Loder1899 в BG: http://www.pitlane-bg.com/ageorgiev@hotmail.bg" onclick="window.open(this.href);return false;"
Изображение

Потребителски аватар
foxy
потребител
потребител
Мнения: 330
Регистриран: 25 юни 2008, 21:17
Модел на автомобила: Ford Ka'97, ENDURA EFI 1.3i
Местоположение: София, Дружба 2
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата

Мнение от foxy » 28 юли 2009, 08:53

ОФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФтопик:

Добре де, нужно ли е във всяка тема да пишеш за новите коли на семейството си? Вече ми се струва прекалено......ставаш смешен......
Явно ти си отговора на въпроса който съм си задавал: - "Що за кухи лейки се возят на мотор?"

Щом ъкъла ти не стига да прецениш огромната разлика от движение с 50 или 100/150/250 (особенно в населено място) - няма какво да се коментира повече !
Още един клавиатурен бабаит, който не знае какво да напише, но има му стига смелостта да ме нарича "куха лейка" седейки си зад ника и клавиатурата.....браво! Ти си най-големият пич в тоя форум...направо те признах.....
Компютърна поддръжка, VOIP и сервиз за компютри и друга техника

Потребителски аватар
ageorgiev
потребител
потребител
Мнения: 370
Регистриран: 28 юни 2009, 21:01
Модел на автомобила: New Ford Focus 1.6 (100 hp) Duratec 5d Loder 1899 Tuning (2009)
Местоположение: Sofia/ Pleven
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата

Мнение от ageorgiev » 28 юли 2009, 09:15

Foxy,

След глупостите ти в поредният ти пост вече дори не си смешна. Знаеш ли коя е следващата стъпка на социалната деградация? Хайде от мен да мине ще ти покадскажа леко - "жа**а" (има да допълниш само две букви - и двете са съгласни и са след десетата от "А" в посока "Я" и са съседни). Вярвам в потенциала ти - ще успееш да се сетиш, стига да не си се подмокрила разбира се :wink: Но в крайна сметка, според мен трудно ще стоиш в това състояние ежесекундно, въпреки адреналина от моторите 8)

Да фрагментираш (означава, че го разделяш на части) едно изказване е не само спекулативно, но и неправилно. Не винаги частите, правят цялото :D Освен това си изпуснала важни детайли в него :idea:

В заключение ти предлагам да постигнем консенсус. Аз чух твоите доводи, ти моите. И двамата с теб сме на противоположни мнения за това кой на кого пречи и къде е корена на проблема. Изложи ли сме мненията си и в темата, за да я обсъждат останалите колеги. Предложението ми е да не анализира всеки от нас мнението на другия след постовете му. Аз лично спирам тук. Ти реши за себе си. Все пак не желая нито да те поучавам, нито да съм ти настойник 8)
Loder1899 в BG: http://www.pitlane-bg.com/ageorgiev@hotmail.bg" onclick="window.open(this.href);return false;"
Изображение

drfrancky
потребител
потребител
Мнения: 78
Регистриран: 14 фев 2009, 12:58
Модел на автомобила: Лизинговата Фиеста на мама
Местоположение: Плевен, къщата на мама.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата

Мнение от drfrancky » 28 юли 2009, 09:48

За Майкъл Джексън нищо не казвате ?

Потребителски аватар
21grams
потребител
потребител
Мнения: 91
Регистриран: 21 май 2009, 00:18
Модел на автомобила: Фокус 1.8 tdci 2004г.
Местоположение: БЪЛГАРИЯ,София,Младост 2
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от 21grams » 28 юли 2009, 11:21

Foxy,Ageorgiev,ако си уредите боксов мач някъде викнете да погледаме. :mrgreen:

Потребителски аватар
The seven
потребител
потребител
Мнения: 1107
Регистриран: 16 яну 2005, 13:39
Модел на автомобила: Punto 75 1,2 MPI ELX '96
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от The seven » 28 юли 2009, 14:44

ageorgiev и foxy излезнахте от добрия тон. Успокойте се и го намерете.
Поздрави
Изображение

Потребителски аватар
foxy
потребител
потребител
Мнения: 330
Регистриран: 25 юни 2008, 21:17
Модел на автомобила: Ford Ka'97, ENDURA EFI 1.3i
Местоположение: София, Дружба 2
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от foxy » 28 юли 2009, 14:57

Foxy,

След глупостите ти в поредният ти пост вече дори не си смешна. Знаеш ли коя е следващата стъпка на социалната деградация? Хайде от мен да мине ще ти покадскажа леко - "жа**а"
и
В заключение ти предлагам да постигнем консенсус.
ми се разминават доста. Да предлагаш консенсус по какъвто по да било въпрос с подобни реплики е малко........хмммммммм, как да се изкажа по-етично - супер нагло.

Няма споря повече с теб за каквото и да било, взех да ти имам повече уважение откакто се похвали, че мама вече не ти дава фиестата и затова сис си купил друга кола....
Компютърна поддръжка, VOIP и сервиз за компютри и друга техника

Потребителски аватар
evg2
потребител
потребител
Мнения: 708
Регистриран: 06 сеп 2005, 10:33
Модел на автомобила: Mondeo-комби 2.0-136 PS-NGA.-GHiA-1993г.
Местоположение: Дряново+42° 58' 17.86", +25° 28' 15.07"
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от evg2 » 28 юли 2009, 15:13

http://bikerz.bg/viewtopic.php?f=1&t=15145
Четете и се укротете,има кво още мнооооого да попиете от тук тая метафора е много-казваща Личната отговорност е огледало на индивидуалната съвест. цитат.
Котките си имат поверие,ако негър им мине път....

drfrancky
потребител
потребител
Мнения: 78
Регистриран: 14 фев 2009, 12:58
Модел на автомобила: Лизинговата Фиеста на мама
Местоположение: Плевен, къщата на мама.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от drfrancky » 28 юли 2009, 15:47

Ама как гордо звучи купих си кола ?
Пич, не си си купил, взел си на изплащане. Т.е. задлъжнял си пари, които ги нямаш. След 5 години, евентуално, може да се похвалиш, че си си купил кола. До тогава си поредният длъжник който не притежава нищо. А всички занем какво става с повечето длъжници....

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата

Мнение от madboy » 28 юли 2009, 16:09

drfrancky написа:За Майкъл Джексън нищо не казвате ?
Е какво да кажем, то от него нищо не остана вече..
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
mitakinen
потребител
потребител
Мнения: 426
Регистриран: 04 фев 2005, 22:07
Модел на автомобила: S-Max 2.0 TDCI Titanium X
Местоположение: Карнобат
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от mitakinen » 28 юли 2009, 19:11

ангел красимиров-георгиев, не разбирам защо се заяждаш с всеки. Във форума вече те взимат за мезе. Поспри се малко и бъди по-толерантен. Да не дава Господ да станеш модератор - ще изриташ всички :) С тия темпове скоро май ще си смени шника - предлагам ти да се наречеш следващия месец на "ангел ангелов" с Форд S-Max. :) Шега братле, но наистина малко да се поусетиш - куца ти комуникацията с другите.

Потребителски аватар
ageorgiev
потребител
потребител
Мнения: 370
Регистриран: 28 юни 2009, 21:01
Модел на автомобила: New Ford Focus 1.6 (100 hp) Duratec 5d Loder 1899 Tuning (2009)
Местоположение: Sofia/ Pleven
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от ageorgiev » 28 юли 2009, 19:33

mitakinen написа:ангел красимиров-георгиев, не разбирам защо се заяждаш с всеки. Във форума вече те взимат за мезе. Поспри се малко и бъди по-толерантен. Да не дава Господ да станеш модератор - ще изриташ всички :) С тия темпове скоро май ще си смени шника - предлагам ти да се наречеш следващия месец на "ангел ангелов" с Форд S-Max. :) Шега братле, но наистина малко да се поусетиш - куца ти комуникацията с другите.

Колега,

1.Не се заяждам, а изразявам мнение. Да не харесвам мотористите и то по обективни причини! Основната, от които е, че са най-наглите нарушители на закона и преливат чашата като се правят на онеправдани, защото вече им пречим, че сме на питя и кротко си спазваме Закона.

2. Ника си съм сменил, защото този повече ми харесва, а не по други причини. Пробвах да си го променя сам, но не се получи... Ако някой модератор може да ми съдейства с удоволствие ще приема мненията от angel.krasimirov! Това дебело го подчертавам. Аз не се срамувам от миналото си, а се гордея с него. Пред последните 5 месеца основно аз карах Ford Fiesta и се заиграх с тунинговането и. Уви, постоянният и собственик не харесва новата визия и ще върне старата! Мерак с пари се гаси...

3. За смяната на автомобила за мен е мнооого дълга история, за която съавтор е Мото-Пфое. Аз с черен PR не се занимавам и няма да коментирам, защото в крайна сметка получих автомобила, който отговаря на всичките ми критерии, а именно Ford Focus. Оказа се, че за моделна година 2009 нивото на оборудване при мен е Style с няколко допълнителни пакета...
Ето малко снимки от предпродажбения преглед. До довечера ще си пусна тема, за бижуто :D

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Loder1899 в BG: http://www.pitlane-bg.com/ageorgiev@hotmail.bg" onclick="window.open(this.href);return false;"
Изображение

Потребителски аватар
debug
потребител
потребител
Мнения: 1582
Регистриран: 07 фев 2007, 01:29
Модел на автомобила: триврат Focus Zetec 2.0 99г; Mazda 626 GC купе 84г.; BMW E36 96г.
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от debug » 28 юли 2009, 21:09

Не превръщайте хубавата караница в "Моята кола" :twisted: :lol: .
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
foxy
потребител
потребител
Мнения: 330
Регистриран: 25 юни 2008, 21:17
Модел на автомобила: Ford Ka'97, ENDURA EFI 1.3i
Местоположение: София, Дружба 2
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от foxy » 28 юли 2009, 23:20

ageorgiev написа:......

Лелеле, тоя с колко ли се е ударил...миличкият човек и горкичкият чисто нов Focus на банката. Дано да оживее и да може да си плаща лизинга..... Тая война по пътищата не прощава ни никой - даже и на тея с лизинговите чисто нови Focus-и.
Компютърна поддръжка, VOIP и сервиз за компютри и друга техника

drfrancky
потребител
потребител
Мнения: 78
Регистриран: 14 фев 2009, 12:58
Модел на автомобила: Лизинговата Фиеста на мама
Местоположение: Плевен, къщата на мама.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от drfrancky » 28 юли 2009, 23:21

ageorgiev, похвално е , че въпреки стремежа да се похвалиш не използваш изрази от типа на "моята кола", "моята.... ".

Потребителски аватар
ageorgiev
потребител
потребител
Мнения: 370
Регистриран: 28 юни 2009, 21:01
Модел на автомобила: New Ford Focus 1.6 (100 hp) Duratec 5d Loder 1899 Tuning (2009)
Местоположение: Sofia/ Pleven
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от ageorgiev » 28 юли 2009, 23:51

foxy написа:
ageorgiev написа:......

Лелеле, тоя с колко ли се е ударил...миличкият човек и горкичкият чисто нов Focus на банката. Дано да оживее и да може да си плаща лизинга..... Тая война по пътищата не прощава ни никой - даже и на тея с лизинговите чисто нови Focus-и.

Кой се е ударил? Ти ли пак си блъсна главата в някоя витринка в МОЛ-а не рзбрах 8)
Loder1899 в BG: http://www.pitlane-bg.com/ageorgiev@hotmail.bg" onclick="window.open(this.href);return false;"
Изображение

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от paci » 28 юли 2009, 23:52

drfrancky написа:ageorgiev, похвално е , че въпреки стремежа да се похвалиш не използваш изрази от типа на "моята кола", "моята.... ".
Пълни лигочи се оказахте и 2мцата с последните си постове.

Засичане на магистрала ми е правено като аз съм карал със 160 и един далеч напред пред мен предприема изпреварване с 80. Наложи се малко по-агресивно да напъна в/у спирачките.


Вижте се:
[19.7.2009 г. 13:36:51] ? каза: Един приятел миналата година кара с около 130-150 по Хемус. Предприема изпреварване в лявата лента и се прибира. Двама такива малоумници с мотор го спират и му трошат огледалото и страничното стъкло , щото неволно ги засякъл и щели да се убият заради него...

Ограничението на магистрала е 130!
С колко трябва да са карали вашите хора щом са били засечени със 150?

Потребителски аватар
foxy
потребител
потребител
Мнения: 330
Регистриран: 25 юни 2008, 21:17
Модел на автомобила: Ford Ka'97, ENDURA EFI 1.3i
Местоположение: София, Дружба 2
Status: Извън линия

Re: Войната По Пътищата2

Мнение от foxy » 28 юли 2009, 23:59

ageorgiev написа: Кой се е ударил? Ти ли пак си блъсна главата в някоя витринка в МОЛ-а не рзбрах 8)
Ааааааааааа, извинявай ти си бил....помислих, че щом си пуснал тук нещо е свързано с войната по-пътищата. Не бях видяла, че темата пак се обърна към новите ти придобивки и реших, че е нещо за карастрофа....
Компютърна поддръжка, VOIP и сервиз за компютри и друга техника

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта