Телевизор

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
Потребителски аватар
divxstore
потребител
потребител
Мнения: 757
Регистриран: 03 ное 2007, 15:36
Модел на автомобила: Mondeo'10 2.0 TDCI 143hp Titanium X5988BX
Местоположение: Димитровград
Status: Извън линия

Re: Телевизор

Мнение от divxstore » 21 авг 2012, 22:01

CappY написа:
divxstore написа:Бих ти препоръчал този - http://technomarket.bg/products/09108824/lg-32lw4500" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; , леко ти надвишава парите но е прекрасен телевизор с перфектна картина, няма екстрите на самсунга, но лично аз Самсунг не ги долюбвам.
Поръчах този модел. Дано е добър избор и да изтрае повече от 2 години. :)
:D: Радвам се, че съм бил полезен, поне после ще знаеш кой да *00142* ако нещо не е наред :D: ! Майтапа на страна, мой приятел и нашият счетоводител имат такива (42 инча) и са страшно доволни. Сони наистина са добри, но са и по-скъпички. Като цена/качество, LG са си много добре.

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Телевизор

Мнение от paci » 21 авг 2012, 23:30

От доста места вече чувам, че Самсунг са дръпнали много на пред

Потребителски аватар
CappY
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран: 05 май 2012, 13:43
Модел на автомобила: Ford Focus 2002 1.8 TDdi
Subaru Forester 2013 2.0D
Местоположение: гр. Горна Оряховица
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Телевизор

Мнение от CappY » 21 авг 2012, 23:58

divxstore написа:
CappY написа:
divxstore написа:Бих ти препоръчал този - http://technomarket.bg/products/09108824/lg-32lw4500" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; , леко ти надвишава парите но е прекрасен телевизор с перфектна картина, няма екстрите на самсунга, но лично аз Самсунг не ги долюбвам.
Поръчах този модел. Дано е добър избор и да изтрае повече от 2 години. :)
:D: Радвам се, че съм бил полезен, поне после ще знаеш кой да *00142* ако нещо не е наред :D: ! Майтапа на страна, мой приятел и нашият счетоводител имат такива (42 инча) и са страшно доволни. Сони наистина са добри, но са и по-скъпички. Като цена/качество, LG са си много добре.
Днес пристигна. :) Като цяло много добре. Веднага тествах 3D филмите - Страшни са ! :) Това което не ми хареса,че "гори" повече, енергиен клас C (аз съм "оптимизатор" все пак), но като цяло доволно телевизорчето.

И една рецензия към Техномаркет, май това е последното място вече в което ще търся техника. Изключително недоволен останах.
1. Стиропора на телевизора беше счупен. Това показва,че някой се е мъчил да вкарва/изкарва телевизора.
2. Опаковката на 3D очилата беше намачкана, което предполага същите действия като т1
3. Батериите на дистанционното бяха на 0.3V и 0.8V (на 80% и 60% изтощени)!
4. Едното болтче за завинтване на стойката към телевизора е различно от другите 7!

И като за капак на всичко, преди да поръчам този, бях решен,че ще вземам телевизора от първия пост, когато отидох в техномаркет във Велико Търново, ми казаха,че има останал 1 телевизор в склада, да дойда по-късно да го взема. Връщам се след 5 часа, кои какво струвал от къде го носили, счупили го. Тази случка ме накара и да пусна тема за съвет. :)

Вече само в Технополис!

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Телевизор

Мнение от la4o » 22 авг 2012, 14:27

CappY написа: И една рецензия към Техномаркет, май това е последното място вече в което ще търся техника. Изключително недоволен останах.
Поръчка по интернет, гарантирано означава доставка на мострата, която е била на щанда! Просто е закон. Така или иначе няма на кой да я продадат, тъй като винаги има следи от употреба, прах във вентилационните отвори, следи от пръсти и т.н...

Припомням ти, че според закон за защита на потребителите, при сделка от разстояние (Раздел II, ЗЗП), каквато ти си сключил, имаш право да върнеш стоката в срок от 7 (седем) РАБОТНИ ДНИ без да дължиш обезщетение, неустойка и най-вече обяснение! - чл. 55 (1)

Поздрави,

Потребителски аватар
sebbulba
потребител
потребител
Мнения: 67
Регистриран: 24 май 2009, 18:22
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.4 TDCi 2002
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Телевизор

Мнение от sebbulba » 01 сеп 2012, 10:43

Колега, радвай се на новия си телевизор и си гледай кефа, другото е бошлаф работа(какато се казва).
Аз си купих преди година един Toshiba, от който съм доволен, но какво мислене и чудене беше преди да го взема ... ама каква му била подсветката, ама каква яркост имал, ама каква му била матрицата, ама да имал интернет и куп други глупости.Оказа се, че матрици май вече само Samsung правят и другите вземат от тях.
Истината е(както обикновено за мен, а може би и за други), че си го купих по външен вид, както всяка друга техника(включително и колата ми), която съм си купувал. Хареса ми това, че има 5 години гаранция(след доплащане разбира се)
След 5 дневно "настъпване" на копчетата мирясах и сега си го гледам с кеф.Телевизора ми е 40" и е в хола, а аз прекарвам повече време в кухнята( :D: ) , където гледам един малък 14" Beko със стайна антена :mrgreen: .
Така че, честита покупка, да му се радваш дълго време без проблеми. :D
Лапам мухите и си щракам с пръсти ...

Потребителски аватар
dimkar
потребител
потребител
Мнения: 1364
Регистриран: 03 мар 2007, 23:21
Модел на автомобила: Nissan
Местоположение: Сопот
Status: Извън линия

Re: Телевизор

Мнение от dimkar » 01 сеп 2012, 16:21

la4o написа:Поръчка по интернет, гарантирано означава доставка на мострата, която е била на щанда! Просто е закон. Така или иначе няма на кой да я продадат, тъй като винаги има следи от употреба, прах във вентилационните отвори, следи от пръсти и т.н...
Досега не са ми доставяли мостра, а доста техника съм си поръчвал по интернет. Така че въобще не е закон, а по-скоро изключение. И да, винаги можеш да върнеш стоката, ако не ти харесва как изглежда.

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта