Рали автомобили

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Рали автомобили

Мнение от F Focus » 21 мар 2022, 21:50

Здравейте фенове на марката и на автомобилите!
Реших да пусна такава тема, защото рали-автомобилите мисля, че са ни по-близки от космическите вече коли на Ф-1 и непрекъснато променящите се и усложняващи се правила там, които на всичко отгоре се правят, за да обслужват този, или онзи, или се прилагат избирателно-абе позната история, мязаща на нашенската и Европейска политика-както и да е... :evil:
В темата ще се радвам да коментирате стари и настоящи автомобилни икони(ако има такива изобщо вече), състезания, пилоти, техн. характеристики, и каквото изобщо се сетите да споделите, вкл. и снимки, моля!
Надявам се, че ще Ви е интересно, а и марката "Форд" май участва тук-там(не знам точно къде и доколко успешно? ):wink:
Има и много любителски(доколкото е възможно да са такива) шампионати, които са ми най-интересни, и такива наистина любителски, където всички разходи са за сметка на участващите-ей тия участници най-много ги уважавам!
Ами това е-Вие сте на ход!

П.С. Струва ми се, че във Форумът имаме поне един участник в любителските надпревари с техн. подкрепа на Fordmaniac-или греша...? :wink:
Нямам информация, но ако е така пожелавам успех на екипа и моля заподозрените да споделят :wink: !
Много автомати-слаби резултати!

Потребителски аватар
Major_Koenig
Администратор
Администратор
Мнения: 955
Регистриран: 20 дек 2008, 23:52
Модел на автомобила: Focus 1.6L Zetec-S/Duratec EFI (100PS); Ghia; Facelift; 2002
Mondeo Duratec HE 2.0 PFI (145PS);Titanium pre Facelift; Tango (Metallic)
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Рали автомобили

Мнение от Major_Koenig » 22 мар 2022, 00:05

Пламене всъщност сравнението ти с космическите автомобили на формула 1 не е точно вярно. Ако говорим за рали коли от клас wrc то те са си все така космически като Ф1 спрямо конвенционалните(за справка виж сегашната пума и тази от wrc шампиона). Като цяло ако не е автомобилният спорт с неговите най-високи класове нямаше да има така еволюция на автомобилите във всяко едно отношение.
Изображение

F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Рали автомобили

Мнение от F Focus » 22 мар 2022, 13:40

Така е-просто колите от Ф-1 са най "космически", според мен-затова използвах това определение за тях. :D
Много автомати-слаби резултати!

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта