Re: Форд Фиеста MK6 1.3l

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
Sa3ana3a
потребител
потребител
Мнения: 32
Регистриран: 13 фев 2010, 20:32
Модел на автомобила: '93 Fiesta 1.1i
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста 1.3I :)

Мнение от Sa3ana3a » 06 апр 2011, 13:13

Чуден е Форда. :D
Изображение

Потребителски аватар
G_Lynx
потребител
потребител
Мнения: 156
Регистриран: 09 яну 2009, 00:22
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 2008 1.4L Duratec 16V EFI DOHC (80PS) Tango (metallic)
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста 1.3I :)

Мнение от G_Lynx » 06 апр 2011, 18:16

Браво колега! Много добре изглежда и разбирасе важното е на теб да ти харесва. Много положителни емоции с колата. :)
"Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui" - "по-добре е да мълчиш разумно, отколкото да говориш глупаво"

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста 1.3I :)

Мнение от B.Stoilov » 07 апр 2011, 22:48

Благодаря :) Скоро ще и вградя блутут, замислил съм и едно спойлерче, оригинално от тези, които се слагат над третия стоп, но някак си 300+ лева ми се виждат много за него :( Иначе си търся халогени и ключе, оригинални втора ръка в добро състояние :)
Изображение

Потребителски аватар
Next
потребител
потребител
Мнения: 341
Регистриран: 30 мар 2008, 17:33
Модел на автомобила: Ford Focus 2004, BMW E46 Х2 ,Nissan Navara 2.5di
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста 1.3I :)

Мнение от Next » 08 апр 2011, 00:01

Сложи си такъв http://cgi.ebay.co.uk/ROOF-SPOILER-FORD ... 4cf5ee5d63" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста 1.3I :)

Мнение от B.Stoilov » 18 апр 2011, 22:52

Здравейте колеги,
поръчах си блутута - http://i.expansys.com/i/b/b172836.jpg, до 1 седмица ще е тук и директно отивам да ми го вградят :) Ето и видео да добиете представа: http://www.youtube.com/watch?v=hHcNS3-_gSA
Баща ми ползва такъв във временната си кола,(Subaru Legacy 2006 year 3.0 250 hp уникално!) докато му дойде новият Форд Галакси, който ще е бъкан с екстри включително блутут :P . Страшна джаджа е :)
Изображение

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от B.Stoilov » 05 май 2011, 22:34

:arrow:
Така колеги,
всичко е вградено и инсталирано. Блутутът е перфектен. Тествах му всичко - музика, разговор, настройки и т.н. Парктроникът издава малко писклив звук, но ще му свикна. Даже получих неочакван подарък от баща ми - оригинален заден спойлер за този модел Фиеста. Та и него сложиха днес във Форд. Оправиха ми лявото странично огледало, че едната от "ябълчиците" (които са 3 вътре в огледалото) се беше счупила и в движение самото огледало се друсаше. Снимки утре, че от 10 сутринта колата е във Форд, свършиха я към 8 и докато си я прибера стана никое време, пък и сигурно ще я изкъпя утре. _friends_ :D:
Изображение

Потребителски аватар
Pyrhel
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 12 авг 2010, 20:51
Модел на автомобила: няколко други марки +
Mondeo Titanium X 2.2 TDCi
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от Pyrhel » 05 май 2011, 23:11

Еха, от 10 до 20ч по 54 лв/ч... :D:

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Форд Фиеста нови джунджурийки

Мнение от B.Stoilov » 06 май 2011, 01:10

Имам познат във Форд, който се занимава с такива неща >:D<: _friends_
Не се стърпях и още сутринта я наснимах :D ENJOY !

Задният спойлер
Изображение

Отново
Изображение

Сензорите в цвета на колата
Изображение

Дисплеят на парктроника
Изображение

Блутутът
Изображение

Джойстикът
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от PcMan » 01 юни 2011, 17:34

Супер е фиестичката. С фабричното крило си е друго. Супер места за блуутута и парктроника. Много удобни ъпгрейди.
Изображение ИзображениеИзображение My blood runs blue

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от B.Stoilov » 02 юни 2011, 20:49

Имах проблем с блутута или по-скоро с това как го бяха вградили, и докато го оправят онзи дин беше нещо страшно :D Първо, че предна дясна колона я нямаше никаква още на 2рия ден, второ предна дясна колона свиреше когато тя реши, трето задните колони и те прекъсваха и най-смешното беше, че когато си настройвах в коя зона да духа климатика, с преместването на ключето, задните колони ту прекъсваха, ту се включваха отново :mrgreen: :D: Оказа се, че буксата на блутута се е "пооткачила" :D
Сега всичко е перфектно и наистина както повечето хора, които притежават такъв блутут казват - блутутът наистина кара колоните да свирят просто невероятно, сякаш взима максимума от тях! Даже на автомивката, където си мия колата редовно, не ми вярваха, че това са ми фабричните колони, защото са ми вече приятелчета и докато ми я мият им давам да си пускат музиката. Сега мисля да сложа оплатнение вътре във вратите, че като го надуя на повечето парчета, корите почват и те с мен да танцуват :D
Онзи ден в неделя ми се случи нещо наистина неприятно. Рано сутринта алармата на колата се включи. Погледнах и видях, че вратата на помощението за кофи на съседите (която е алуминиева :shock: ), явно не беше затворена добре от боклуджиите и понеже духаше, се беше отворила и забила в предната ми броня. Та сега имам 3 наистина ужасни черти на бронята под фара, по-ужасни от тези направени с ключ нарочно. Аз не мога да понасям колата ми да не е идеална отвън и отвътре, та ще трябва възможно най-скоро да ходя при застрахователите да я пребоядисват, като се има предвид, че миналото лято направих цялостно пребоядисване на колата :(:
Изображение

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от B.Stoilov » 13 юни 2011, 22:18

Здравейте колеги,
направо не можах да повярвам през какви места ме преведе Фиестата днес :shock: Опитах се да намеря вилата на покойната ми баба, но тъй като не съм ходил там от минимум 10 години, така и не успях да я намеря. Поради тази причина влязох в Реброво, но не можах да се ориентирам (откъде, по кой път, по коя пътека и т.н.) от там по едни черни пътища, които буквално на места си бяха от скали, спрях колата, защото нямаше как да продължа с нея и тръгнах пеша. Та ето снимка буквално след неочакван офроад преминат с нея _friends_


Изображение


Миналият понеделник ме удари един с Транзит Кънект, който беше влязъл в насрещното в локалното на Борис. Опита се да се разминем. До половината добре, след това тръгна надясно към бордюра, но тъй като беше валяло гумата му се подхлъзна и цялата му задна половина се "приземи" върху мен. Огъна и ми надра задния десен калник на 3 места :/ След сесията във Форд да изправят и боядисват..
Изображение

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от B.Stoilov » 29 юни 2011, 00:19

Ето "рекламно" лице на клуба :p (стикерите на фиестата, които така и не снимах къде съм ги лепнал :) ):

Изображение
Последна промяна от B.Stoilov на 29 юни 2011, 00:29, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Kostadin21
потребител
потребител
Мнения: 514
Регистриран: 28 яну 2009, 21:32
Модел на автомобила: Fiesta 1.25 16V Zetec-SE 75HP Ghia 1996
Местоположение: Петрич,Благоевград
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от Kostadin21 » 29 юни 2011, 00:25

Абе бива си го рекламното лице _friends_ :D:Мн. добре си ги залепил,виждат се супер... :D
Всеки който няма пари за кола,кара форд!

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от B.Stoilov » 30 юни 2011, 20:11

>:D<: Нещо от тия дни :mrgreen:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от B.Stoilov » 22 юли 2011, 20:19

Здравейте колеги :):
Днес си поръчах спортен въздушен филтър K&N, както и спортни педали от Фиеста СТ от Мото Пфое >:D<: Скоро като я вкарам да ми оправят задния калник, съм замислил да сваля вътрешните дръжки от вратите и да ги боядишат сиви (дръжките на Фиеста и Фюжън са черни и сиви, както занете, та за това сиво говоря), че нещо така ми се губят нещата, защото всичко вътре е черно :) само радиото е сиво.. Та това са новите промени засега :):


П.С една снимка по време на "баня" :mrgreen:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от B.Stoilov » 28 юли 2011, 14:54

Привет колеги :):
Фиестата вече си има диоди на габаритите на фаровете (по 2 във фар) и отзад за осветяване на номера (по 4 в отделение) >:D<:
Изглежда върховно отзад (въпреки, че на снимките не си личи толкова), когато вечер караш зад нея :)

Изображение


Изображение
Изображение

Потребителски аватар
exclusiveremix
потребител
потребител
Мнения: 39
Регистриран: 12 апр 2011, 14:21
Модел на автомобила: Ford Focus 1.0
Местоположение: Шумен
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от exclusiveremix » 29 юли 2011, 14:07

Колега лично аз ако бях,бих сложил хромирана лайсна на задния капак под емблемата на форд.И ако си наистина много навит-търси си 2ра ръка огледала от по-новата мк6.5 фиеста.Аз лично така бих завършил оптичния тунинг,понеже ако изключим визията на Ст няма какво повече да се прави.
Добре става-но джантите и малеят-15 цола определено биха и стояли по-добре!
Ford Focus Ecoboost Red Edition

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от B.Stoilov » 29 юли 2011, 17:27

Ами колега с тези 14ки и новите летни гуми, ми излязоха почти 300лв на гума :): Защото, когато взех джантите миналата година началото, таман бяха излезли на пазара :) Та, ако взема 15ки, ще излязат към 400+ лв на гума :) По натам ще и взема други джанти 15ки, а тези 14ки на Sparco ще и ги оставя за зимни :) Иначе съм ЗА огледалата :) И едни халогени и край :) Иначе за хромирана лайсна - не мисля, че ще се връзва :) При Ghia Фиестите, лайсната над задния номер е в цвета на колата, а не хромирана, а аз гледам всичко е да оригинално, без някакви евтинийки :): . Единствената хромирана част е решетката отпред :) И да - наистина много искам брони от СТ, но някак си много пари са ми :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
exclusiveremix
потребител
потребител
Мнения: 39
Регистриран: 12 апр 2011, 14:21
Модел на автомобила: Ford Focus 1.0
Местоположение: Шумен
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от exclusiveremix » 29 юли 2011, 22:36

Забрави нещо тънко,но важно-цялостни брони в цвета на купето-на мен лично така не ми харесва с пластмасова броня и отгоре с цвета на колата.Друго възможно е смяна на предна и задна емблема от сивосиня към сивочерна-УЖ по-добре би стояла според мен!
Ford Focus Ecoboost Red Edition

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста

Мнение от B.Stoilov » 01 авг 2011, 15:11

Ами колега,
уж, когато я бях вкарал миналата година за цялостно пребоядисване, ги бяха подготвили и двете брони за цялостно боядисване, трябваше само да се пръснат с боя.. И когато си я взех си бяха останали така. Та сега на следващото вкарване в края на август, може би ще поправим тая "грешка" :wink:
Изображение

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта