моят нов звяр - Ford Focus 3

Снимки и обща информация на Вашите коли
DeepDoby
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 22 яну 2012, 12:15
Модел на автомобила: Fokus
Status: Извън линия

моят нов звяр - Ford Focus 3

Мнение от DeepDoby » 22 яну 2012, 18:30

Здравейте. Днес съм решил да ви покажа моят нов автомобил, който закупих през юни 2011 година. Почитател съм на марката от 2005, когато за първи път се сдобих с чисто нов Ford Focus MK2 2.0 tdci 136 ps titanium и до ден днешен си го имам, но се намира в България, а аз живея в чужбина. През всичкото това време също така съм използвал Fiesta 2005 1.6 TDCI 90 ps Trend и Mondeo 2006 2.0 TDCI 130 ps Ghia. Единственото нещо, което не ми харесва при тези автомобили е че трябва редовно да се зареждат с гориво, което не значи че не са икономични, просто приказката е такава. Мнението ми за новият Focus MK3 е че колата има перфектно и много леко управление, страхотно ускорение и много добра возия. С този модел от Ford вдигнаха летвата страшно високо за този клас автомобили. А сега нека ви запозная с моят Focus, който е :

Ford Focus 3 2011 2.0 TDCI 163 ps с ниво на оборудване Titanium. Допълнително съм добавил и пакети ектри като Tech Titanium, паркинг асистент, пакет за осветление (BiXenon, LED DRL и интериорни LED светлини в купето). Ето и няколко снимки, които за съжаление съм снимал с телефон. При първа възможност ще направя и по-качествени.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
essex
потребител
потребител
Мнения: 2401
Регистриран: 28 окт 2008, 14:15
Модел на автомобила: Форд Фокус СТ170
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: моят нов звяр - Ford Focus 3

Мнение от essex » 22 яну 2012, 22:43

Поздравления, уникален автомобил :D: след някоя друга годинка като забогатея ще си го купя и аз :D:
По-добре 10мин закъснял, но поне жив и здрав.

sgel
потребител
потребител
Мнения: 258
Регистриран: 25 юли 2010, 12:31
Модел на автомобила: focus 1.6TDCI 90HP '07
Местоположение: Ловеч\Свищов
Status: Извън линия

Re: моят нов звяр - Ford Focus 3

Мнение от sgel » 22 яну 2012, 22:51

Дай боже всеки му такова возило. Аз карамо МК2 1,6TDCI 90 HP и също съм много доволен от него. Поздрави и много безпроблемни км
Изображение

Потребителски аватар
mediacenter
потребител
потребител
Мнения: 36
Регистриран: 25 мар 2009, 22:42
Модел на автомобила: FORD MONDEO 2.0 tdci 2007
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Re: моят нов звяр - Ford Focus 3

Мнение от mediacenter » 22 яну 2012, 23:16

Честито колега,чуден е фокуса,браво!
Къде са правени снимките?
Определено не е в бг 8)

DeepDoby
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 22 яну 2012, 12:15
Модел на автомобила: Fokus
Status: Извън линия

Re: моят нов звяр - Ford Focus 3

Мнение от DeepDoby » 22 яну 2012, 23:27

Е определено не е в България колега :)

Потребителски аватар
Дмитарчо
потребител
потребител
Мнения: 187
Регистриран: 03 окт 2009, 19:56
Модел на автомобила: Ford Mondeo Estate MK3 Ghia /2003/ 131 Hp
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: моят нов звяр - Ford Focus 3

Мнение от Дмитарчо » 22 яну 2012, 23:59

Нали уж криза в Испания ... Какви са тея нови автомобили и то от емигранти :D Със здраве да се возите с Фокусника и само хубави моменти ;)
Живи и Здрави ;)

Потребителски аватар
Didibao
потребител
потребител
Мнения: 1769
Регистриран: 03 юни 2008, 01:08
Модел на автомобила: Focus ST170
Местоположение: Перник
Status: Извън линия

Re: моят нов звяр - Ford Focus 3

Мнение от Didibao » 23 яну 2012, 00:18

Колега със здраве да си я караш, аз имах възможност да тествам модела 1.6 тдци на тест драйва на фокус и ми хареса много, не мога да кажа нищо лошо за автомобила, визирам мненията по горе.
Изображение

Потребителски аватар
cockyhotty
потребител
потребител
Мнения: 667
Регистриран: 26 май 2009, 18:47
Модел на автомобила: Ford Focus Mk2.5 1.6 PFi
Местоположение: BG
Status: Извън линия

Re: моят нов звяр - Ford Focus 3

Мнение от cockyhotty » 23 яну 2012, 00:43

Много добър автомобил! Поздравления! Имах предрасъдъци по отношение на дизайна му, но след летният тест драйв се убедих, че Мк3 е на светлинни години от Мк2. И това по отношение на комфорт, шумоизолация, двигатели, технологии, стабилност и спирачни възможности! Не може да се отрече огромният положителен принос на новите технологии върху техниката в днешно време. Дизайнът си е относително понятие. Той е като да си играеш на ези тура. Може и да се приеме, може и да не. Но определено се привиква с него. Ако не бяха дизайнерите все още щяхме да се возим в ръбести ламаринени паралепипеди с меко казано консервативни форми. И да не забравяме, че вече формите особено на предните части на автомобилите се продиктуват от съвременният стремеж да се запазят пешеходците при евентуален инцидент!
P.S. И да, автомобилите винаги те вкарват в разходи. Приход и печалба от тях трудно може да очакваш дори да си таксиджия!
DeepDoby, радвай се, че не си в България, че тая наша пуста балканска завист живи ще ни изяде!

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта