MONDEO MK2 "кораба майка"

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
koinov_bg
потребител
потребител
Мнения: 975
Регистриран: 24 дек 2009, 10:39
Модел на автомобила: Форд Сиера мк1 2.0 115к.с
Местоположение: София.Люлин
Status: Извън линия

Re: MONDEO MK2 "кораба майка"

Мнение от koinov_bg » 25 юли 2015, 11:35

Митак от горния ти пост нищо не разбрах ама айде,аз съм милиционер(леко глупав по професия).Ако някой може да обясни за какво си пуснал тея сухи извадки от ЗДП ша съм благодарен.
По добре мъртъв,но пич от колкото жив,но педал *159*

Потребителски аватар
BladeMan
потребител
потребител
Мнения: 282
Регистриран: 06 дек 2011, 22:06
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK2 1.8TD Ghia
Status: Извън линия

Re: MONDEO MK2 "кораба майка"

Мнение от BladeMan » 25 юли 2015, 13:12

По закон имам право на всякакви разцветки (без червено) от пред през деня.През деня съм задължен да използвам дневни светлини (което е в отделна точка в закона, която не упоменава нищо друго освен ,че те трябва да обозначават най-предната част на автомобила) .През тъмната част от денонощието съответно трябва да се кара на фарове които са бели или нещо такова ( в моя случай 5000к ксенон) това ,че имам и други няма значение (стига да не са червени).


ПП: зелените дневни светлини са мега открояващи се и мисля ,че са доста добър ход в забелязването на автомобила през деня.
ПП2: до сега куки не са ме спирали за фаровете и не мисля ,че имат с какво да се заядат.
ПП3: Хубаво е когато правите промени по автомобила да ,четете добре закона за да нямате проблеми, или ако някой ви се заяде да можете да го оборите!
Изображение

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: MONDEO MK2 "кораба майка"

Мнение от S_C » 25 юли 2015, 21:35

Не е от закона.От съдебно решение е извадката. Някъде си там, някакви катаджии са решили, че не може да се кара с цветни габарити и резултатът е...това решение.

Имах някъде и още едно подобно решение, за зелени светлини за мъгла. Как ги е направил зелени и каква работа са вършели, ми е пълна загадка, но пък някакви полицаи са решили, че не може да е така....и са дали своя принос към съдебната практика по ЗДвП..:))
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Потребителски аватар
BladeMan
потребител
потребител
Мнения: 282
Регистриран: 06 дек 2011, 22:06
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK2 1.8TD Ghia
Status: Извън линия

Re: MONDEO MK2 "кораба майка"

Мнение от BladeMan » 08 яну 2016, 21:49

ПРОДАВА СЕ!!! :)
Изображение

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта