2014 Ford Fiesta ST снимки

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
ImpossibleMan
потребител
потребител
Мнения: 565
Регистриран: 17 авг 2006, 20:33
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.4 Titanium 2011
Местоположение: Селеметя
Status: Извън линия

Re: 2014 Ford Fiesta ST

Мнение от ImpossibleMan » 04 ное 2013, 05:06

Major_Koenig написа:Колеги отправям Ви последна забележка. Ако искате да обсъждате политиката, на която и да е компания правете го на друго място, но не и в темата на колега!!!
Темата е за некупена Fiesta ST и е нормално да се обсъжда нейната цена и времето за доставка. Ако смяташ, че тук е грешката, то и темата е на грешното място, защото това не е 'моята кола", а нещо, което искам да имам, ама нямам.

Дани: Темата е за поръчана фиеста, която колегата очаква да му докарат този месец. Ще я има, а не "искам да имам, ама нямам" :): Само че се превърна в дискусия за цени, предимства и недостатъци и кой какво видял. Няма лошо, но нека доставят колата на s.arhangelov и той ни я представи тук.
Ако искате принципно да коментирате новата Фиеста СТ 2014 или дилъра, може да се пусне нова тема.

s.arhangelov
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 06 окт 2013, 01:04
Модел на автомобила: 2014 Ford Fiesta ST
Status: Извън линия

Re: 2014 Ford Fiesta ST

Мнение от s.arhangelov » 04 ное 2013, 21:33

Прави сте, че колата не е лимитирана, но има огромно търсене от държави като Великобритания къдете са поръчани над 80% от планираните бройки. Цената е оправдана. Цената на автомобила без никакви екстри е 40 990 лв. А екстрите на моята са: 1.Сензорни чистачки, автоматично регулиране на фаровете и електрохромно огледало за обратно виждане; 2. Периметърна аларма; 3.Пакет Динамика(джанти цвят Rado Grey ,осветени прагове, червени спирачни апарати и специялната боя Molten Orange която струва 1200 лв. Цената е по-висока от тази по сайтовете понеже съм си взел ST2, която е със спортни седалки Recaro, които струват около 5000 лв.(грубо казано). Иначе по последна информация в завода се произвеждат по 60 бройки на ден което при поръчани около 10000 не е много.

s.arhangelov
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 06 окт 2013, 01:04
Модел на автомобила: 2014 Ford Fiesta ST
Status: Извън линия

2014 Fiesta ST снимки

Мнение от s.arhangelov » 30 ное 2013, 15:04

Здравейте,

Колата ми най-накрая дойде и както обещах качвам снимки.


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
CEC0087
Потребител
Потребител
Мнения: 660
Регистриран: 14 юли 2006, 21:44
Модел на автомобила: Ford Focus mk2 06
Ford Orion 1.4 92
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: 2014 Fiesta ST снимки

Мнение от CEC0087 » 30 ное 2013, 16:26

Честито!!! Страхотна количка :D :D :D :D

Потребителски аватар
G_Lynx
потребител
потребител
Мнения: 156
Регистриран: 09 яну 2009, 00:22
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 2008 1.4L Duratec 16V EFI DOHC (80PS) Tango (metallic)
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: 2014 Fiesta ST снимки

Мнение от G_Lynx » 30 ное 2013, 17:43

Много е готина фиестичката. Само положителни емоции. Честито! Истински ... *568554125*
"Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui" - "по-добре е да мълчиш разумно, отколкото да говориш глупаво"

s.arhangelov
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 06 окт 2013, 01:04
Модел на автомобила: 2014 Ford Fiesta ST
Status: Извън линия

Re: 2014 Fiesta ST снимки

Мнение от s.arhangelov » 30 ное 2013, 17:57

Благодаря!

bnight
потребител
потребител
Мнения: 14
Регистриран: 28 окт 2013, 10:04
Модел на автомобила: Ford Fiesta Trend 5dr 1.25 Duratec
Status: Извън линия

Re: 2014 Fiesta ST снимки

Мнение от bnight » 02 дек 2013, 16:25

s.arhangelov написа:Благодаря!
Колата е уникална жалко че климатичните условия са кофти в момента но съм сигурен че изпитваш огромен кеф да си я караш. Това червено е страхотно.

Потребителски аватар
Bonso
потребител
потребител
Мнения: 631
Регистриран: 09 мар 2006, 17:27
Модел на автомобила: Ford Capri '79 2.8i V6
Volvo S60R '04 2.5 turbo AWD
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Re: 2014 Ford Fiesta ST снимки

Мнение от Bonso » 03 яну 2014, 22:53

Прекрасен автомобил! Много безаварийни километри ти пожелавам! *kneeford*

Препоръчвам да погледнеш това на сайта на moutune : http://www.mountune.com/index.php/servi ... ta-st-2013 :D:

vasko123_4
потребител
потребител
Мнения: 5
Регистриран: 13 дек 2013, 18:32
Модел на автомобила: Ford Focus mk3
Status: Извън линия

Re: 2014 Ford Fiesta ST снимки

Мнение от vasko123_4 » 05 яну 2014, 20:16

Честито братле. Със здраве да си я караш.

pypy82
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 02 дек 2013, 18:40
Модел на автомобила: ford fokus
Status: Извън линия

Re: 2014 Ford Fiesta ST

Мнение от pypy82 » 11 яну 2014, 09:06

s.arhangelov написа:
bnight написа:
s.arhangelov написа: Благодаря! Колата е 182 коня, а 197 идват при така наречената Overboost функция която увеличава мощността и въртящия момент за 20 секунди. За съжаление българският дилър Мото-Пфое не предлага пакета Mountune тунинг който наред с други подобрения, увеличава мощността до около 215-220 коня. Задължително ще кача снимки. Колата беше произведена на 23 Октомври и според информация от Мото-Пфое ще бъде доставена най-късно до средата на Ноември. Кога се пада следващият събор?
Aми днес в The Mall видях синя ST така че поне със сигурност има такава в БГ. Дано твоята да е тук скоро и да може да се похвалиш с нея на някоя среща.
Определено нямам търпение да разкажеш как е изживяването от ревютата който чета по разни сайтове това било доста яка кола все пак 0-100 в 6.9 много хора ще наказваш по светофарите ;)
Благодаря ти за информацията! Звъннах на дилъра и го питах за тази Фиеста да ли е тяхна или е внесена по друг начин (не през Мото-Пфое) и ми каза, че не е тяхна.
Отидох днес лично до мола и видях надписа Мото-Пфое на колата при което избухнах. Още при подписването на договора ми каза, че има 2 коли(червена и синя) и че червената ще дойде много преди синята. Затова и избрах червената. Знаех, че от дилъра са некоретни, но това вече е прекалено. Загубил всякаква вяра в тях и писах до глобалната централа на Форд по имейл да проверят какво е положението и чакам отговор. Личен съвет от мен: Ако ходите в Мото-Пфое Люлин, не говорете с Алексей Стефанов! Има други, далеч по коректни към клиента продавач-консултанти там. Негови клиенти сме от 6 години (3 коли) и просто съм шокиран. Извинявам се, че ви занимавам с тези проблеми, но просто исках да предупредя потенциални купувачи на коли от там.

Поздрави и пожелания за успешен ден!
Здравей, предполагам че вече си си получил колата, относно Алексей Стефанов,, аз нямах проблем за 5 дена приключихме сделката е не ST но все пак:) днес ще кача снимки

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта